Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

Sveikos, mano paprastute suknele linas+viskoze smile.gif
user posted image
Atsakyti
as irgi noriu pasigirti jau senai svajota suknele, galiausia prisiruosiau ir padariau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2012 06 04, 14:06)
Sveikos, mano paprastute suknele linas+viskoze smile.gif

Labai daili suknutė wub.gif Gal galite išduoti paslaptį kokios firmos siūlas?
Atsakyti
Pasirodau suknutę-nukopinta ji blush2.gif
pagal šią :

user posted image

O čia manoji:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 06 04, 14:11)
Labai daili suknutė  wub.gif  Gal galite išduoti paslaptį kokios firmos siūlas?

Va sitie smile.gif
Siulai
Atsakyti
rutyte11 - labai graziai ziurisi, cia tas variantas kai modeliukas puikiai pritaikytas figurai drinks_cheers.gif ir kiek jau matau is patirties - nereikia jokiu "vikruntasu" mezginys gali buti paprastutis, taciau visuma pritrenkianti !

labai grazi dryziuke, bet ar man vaidenasi ar virs krutines per platu ir susirauksleje? g.gif gal tik nuotraukoje taip atrodo... labai daznai foto neatspindi tikrojo grozio...

vilmeta - ne mano skonio suknute bet darbelis labai kruopstus ir vertas pagyru. O gal pamacius ant zmogaus ir mano skonio pasidarytu bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites as dar noriu paklausti kiek mazdaug reikia metru ir matkeliu servetelinei suknelei iki keliu moteriskei 42 dydzio rubelius nesioja. Na mazdaug plius minus. As bandziau paskaiciuoti tai man kazkur gaunas matkeliu 10 po 250 m. Ar gerai pasiskaiciavau?
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2012 06 05, 09:07)
rutyte11 - labai graziai ziurisi, cia tas variantas kai modeliukas puikiai pritaikytas figurai  drinks_cheers.gif  ir kiek jau matau is patirties - nereikia jokiu "vikruntasu" mezginys gali buti paprastutis, taciau visuma pritrenkianti !

Labai aciu uz grazius zodzius wub.gif
Atsakyti
wilmeta ,labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif

Cia kazkas ieskojo ''nerta+siuta'',radau daug ideju su schemomis http://mizrah.ru/post166796817
Atsakyti
[quote=rutyte11,2012 06 05, 09:25]
Mergaites as dar noriu paklausti kiek mazdaug reikia metru ir matkeliu servetelinei suknelei iki keliu moteriskei 42 dydzio rubelius nesioja. Na mazdaug plius minus. As bandziau paskaiciuoti tai man kazkur gaunas matkeliu 10 po 250 m. Ar gerai pasiskaiciavau?

siulu reikia labai skirtinai.Vienos sumezga 12,kitos 6.Priklauso nuo rasto,mezgimo tankumo na ir svarbiausia klioso.Man suknelei be rankoviu iki keliu,normalaus saules klioso uztenka 5-6 kamuoliuku
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2012 06 05, 13:51]
[quote=rutyte11,2012 06 05, 09:25]
Mergaites as dar noriu paklausti kiek mazdaug reikia metru ir matkeliu servetelinei suknelei iki keliu moteriskei 42 dydzio rubelius nesioja. Na mazdaug plius minus. As bandziau paskaiciuoti tai man kazkur gaunas matkeliu 10 po 250 m. Ar gerai pasiskaiciavau?

siulu reikia labai skirtinai.Vienos sumezga 12,kitos 6.Priklauso nuo rasto,mezgimo tankumo na ir svarbiausia klioso.Man suknelei be rankoviu iki keliu,normalaus saules klioso uztenka 5-6 kamuoliuku
[/quote]
Aciu smile.gif
Atsakyti
Enigma, suknelė nuostabi ir svoris man regis tinkamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2012 05 29, 22:15)
Labai teisingai mąstote.  mirksiukas.gif
Aš taip kreivokai pavedžiojau, bet gal esmė matysis. user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Va pagal šį ir gavosi 4u.gif 4u.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti