Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomas uždarbis

QUOTE(No comment @ 2012 05 15, 09:11)
Tai ar dar kas nors kaip nors uždirba internete?  g.gif


Man tai is vis cia zalias miskas doh.gif Sudomino mane survey pildymai, nes vistiek daug laiko praleidziu nete narsydama smile.gif NU, ka galvoju pabandysiu ir as atsakyneti lotuliukas.gif Bet tie taskai labai jau letai kaupiasi lotuliukas.gif Ir vis neatitinku ju apklausu kriteriju lotuliukas.gif

Kaip Jums merginos ten kaupiasi tie taskai?ar irgi taip letai kaip man lotuliukas.gif

P.S. Aciu No Comment, uz pasidalinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 05 15, 15:44)
Man tai is vis cia zalias miskas  doh.gif  Sudomino mane survey pildymai, nes vistiek daug laiko praleidziu nete narsydama smile.gif NU, ka galvoju pabandysiu ir as atsakyneti  lotuliukas.gif Bet tie taskai labai jau letai kaupiasi  lotuliukas.gif Ir vis neatitinku ju apklausu kriteriju  lotuliukas.gif

Kaip Jums merginos ten kaupiasi tie taskai?ar irgi taip letai kaip man  lotuliukas.gif 

P.S. Aciu No Comment, uz pasidalinima  4u.gif

Greitai nieko čia nevyksta, būna pasiseka ir užbombina apklausom, tai susikaupia greitai. Iš Tolunos buvau ir laimėjus testavimui eyelinerį biggrin.gif Vis užsiregistruoju, maža kas gal vėl pasiseks. Vis nemokamai, ania smile.gif

Aš irgi noriu padėkoti No Comment už šią temą, tikrai naudinga namie sėdinčioms mamoms. Išbandžiau ir spaudinėjimą ant nuorodų, bet greit supratau, kad ne man tai. Po pusę cento kapsi ir tiek... Be to, baisu ir dėl virusų, ir spamo emaile.

Dar išbandžiau ir Zeek rewards uždarbiauti. Kol kas labai tinka ir patinka. Įsivažiuoti laiko prireiks, bet manau prisidėsiu prie šeimos biudžeto nors dalele rolleyes.gif Žinoma skaityti, gilintis kaip ten kas dar oi kiek daug, bet niekas negimė visko žinodamas.
Kaip ir nežinau nieko apie slaptus pirkėjus, tačiau mačiau išbandžiusi nenori dalintis patirtim (alia ir taip turi būti aišku), visai gal ir norėčiau pamėginti, tik informacijos trūkumas kiek stabdo...
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 05 15, 15:44)
Man tai is vis cia zalias miskas  doh.gif  Sudomino mane survey pildymai, nes vistiek daug laiko praleidziu nete narsydama smile.gif NU, ka galvoju pabandysiu ir as atsakyneti  lotuliukas.gif Bet tie taskai labai jau letai kaupiasi  lotuliukas.gif Ir vis neatitinku ju apklausu kriteriju  lotuliukas.gif

Kaip Jums merginos ten kaupiasi tie taskai?ar irgi taip letai kaip man  lotuliukas.gif 

P.S. Aciu No Comment, uz pasidalinima  4u.gif


Oj, aš iš pradžių labai sąžiningai atsakinėjau . Bet net į pirmą klausimą vis galvojau ar kas nors nedirba marketinge ar distribucijoj. doh.gif Tai gerai pagalvojus, tikrai puse darugu sandeliuose su distribiucija dirba biggrin.gif
Tai pradėjau visur rašyti NE
Be to pas mus nestandartinė šeima: neperkam čipsų ir neturim TV. Na apie TV aš nieko atsakyti negaliu, bet apie čipsus sugaloju kažką. hihihi.gif gal nelabai sąžininga, bet kad kitu atvėju labai jau mažai kur galėjau ten dalyvauti. ax.gif
Aš buvau gavusi Dove dezodorantą pabandymui, tai visai patiko ir dezodorantas (nes ji aisq paskui palieka tau) ir taip pat daug taškų už tai gavau. Ir dar pienelį kūnui ,atrodo irgi Dove buvo. Tai tas nlb patiko. Bet irgi įdomu buvo.
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2012 05 15, 15:22)

Kaip ir nežinau nieko apie slaptus pirkėjus, tačiau mačiau išbandžiusi nenori dalintis patirtim (alia ir taip turi būti aišku), visai gal ir norėčiau pamėginti, tik informacijos trūkumas kiek stabdo...


As galiu papasakot siek tiek apie slapta pirkeja smile.gif Nu Uk neturiu patirties, bet Lt zinau, kas yra tai, todle manau, kad ir cia kazkas panasaus turetu buti smile.gif
Slaptas pirkejas yra paslauga, kai kompanija, nori suzinoti apie savo darbuotojus - tai yra kaip teikiamos, paslaugos, kokia kokybe ir pan.. Dazniausiai uzsako kaviniu, restoranu, parduotuviu savininkai..
Zodziu tas slaptas pirkejas gali buti ivairaus amziaus, taip pat gali buti apsirenges kaip bomzas arba jo isvaizda buti ale lb prabangi smile.gif Ir jo uzduotis apsilankymo metu surinkti kuo daugiau informacijos apie ten dirbancius zmones - t.y kaip jie teikia paslaugas, kaip elgiasi vienokioje ar kitokioje situacijoje ir tt Ir poto pateike ataskaitas uzsakovams smile.gif
Lt geriausiai prisimenu kaip man teko garbe tikrinti Mango parduotuves pardavejas smile.gif Turejau buti apsivilkusi paprastai, nu studentiskai..Buvau su dzinsiukais, be jokio makiezo, su vargana striukyte smile.gif Ir iejus i parduotuve iskart pajutau pardaveju zvilgsni smile.gif Poto paprasiau pagalbos renkantis dzinsus, tai viena pardaveja man iskart pasake o Jus zinot, kiek siti dzinsai kainuoja??? Su tokia mina..tipo net neverta vargintis nes neturi pinigu jiems isigyti smile.gif Poto pradejau ziurineti megztukus sulankstytus smile.gif Tai priejo prie manes ir pradejo burbeti, kad jei ruosiuosi pirkti tai gal buciau maloni ir visu neislankstyneciau smile.gif
Nu buna visokiu situaciju aisku smile.gif Tai va tokia paslauga yra slaptas pirkejas smile.gif As isivaziduoju, kad ir cia turetu panasiu principu veikti slaptas pirkejas, bet va kaip cia su atlygiu ir kur kreiptis tai tikrai nzn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 05 15, 23:05)
As galiu papasakot siek tiek apie slapta pirkeja smile.gif


Kaip įdomu. ax.gif Ačiū už pasidalintą informaciją. Tikrai norėčiau pabandyti. Gal ne tiek dėl pinigų net, o šiaip dėl įdomumo.
Nors gal kas nors žino, kiek už tai mokama? Nes dabar pagooglinau, tai kažkur rašė , kad už kažką ir moka, o ne tik už vakarienę dirbi.

Ah, kaip aš norėčiau nueiti į vieną Suzuki centrą. Rimtai kažkada galvojome pirkti iš ten mašiniuką, bet su mumis ten taip elgėsi, lyg norėjo išprašyti kuo greičiau. Vyras mano irgi ne anglas ir tikrai ne pačiais prabangiausiai rūbais buvom apsirengę, tad gal nusprendė, jog nėr čia gaišti laiką su tais f...g Polish biggrin.gif Ir labai džiaugiuosi , tiesą pasakius, bent jau žymiai geresnę mašiną nusipirkom ir aptarnavimas ten buvo thumbup.gif

Įdomu kaip dažnai gautum pasiūkymus padirbėti, jei gyveni ne Londone?
Atsakyti
Sveikos mergaites!

gal kas zinot ar su elektroniniu amazon dovanu cekiu is tolunos as galiu pilnai sumoket uz preke ar tik dali prekes vertes? rolleyes.gif
Atsakyti
As kazkaip uzsiregistravau del tu slaptu pirkeju. Ir paskui paskaiciau pavyzdi, kaip tai turetu vykti. Ten buvo situacija paste. Taigi uzduotis tokia, kad tik iejus turi viska apziuret, ivertint istaigos aplinka, svara, atmosfera, ar gerai matomi aptarnavimo langeliai, kiek ju yra, kiek kasininku, kaip isdeliotos prekes, ar aiskiai uzrasytos kainos ir pan. Tada tik atsistojus i eile, turi ijungt chronometra ir ziureti kiek laiko uzims stovejimas eilej ir tavo, kaip kliento aptarnavimas. Viskas turi buti sekundziu tikslumu. Kiek supratau buna duoti tikslus klausimai, kuriuos reikia uzduot kasininkui. Reikia atkreipt demesi ar maloniai su tavim bendravo ar paklause - ar dar ko nors pageidausit ar dar kuo nors galeciau jums padeti, ar atsisveikina. O jau tada , kad nieko nepamirstum, viska uzsirasyt.
Taigi dar ateina i emeila siulymai eit i McDonalda ir parasyta suma £9. Tai matyt, kad uz atlikta "darba".
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2012 05 16, 14:48)
As kazkaip uzsiregistravau del tu slaptu pirkeju. Ir paskui paskaiciau pavyzdi, kaip tai turetu vykti. Ten buvo situacija paste. Taigi uzduotis tokia, kad tik iejus turi viska apziuret, ivertint istaigos aplinka, svara, atmosfera, ar gerai matomi aptarnavimo langeliai, kiek ju yra, kiek kasininku, kaip isdeliotos prekes, ar aiskiai uzrasytos kainos ir pan. Tada tik atsistojus i eile, turi ijungt chronometra ir ziureti kiek laiko uzims stovejimas eilej ir tavo, kaip kliento aptarnavimas. Viskas turi buti sekundziu tikslumu. Kiek supratau buna duoti tikslus klausimai, kuriuos reikia uzduot kasininkui. Reikia atkreipt demesi ar maloniai su tavim bendravo ar paklause - ar dar ko nors pageidausit ar dar kuo nors galeciau jums padeti, ar atsisveikina. O jau tada , kad nieko nepamirstum, viska uzsirasyt.
Taigi dar ateina i emeila siulymai eit i McDonalda ir parasyta suma £9. Tai matyt, kad uz atlikta "darba".


O kur tu registravaisi? As uzsiregistravau vienam,bet ten isvis tik 10 pasiulymu rodo per visa UK,ir tokie truputi nesamoningi kai kurie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 05 16, 14:27)
O kur tu registravaisi? As uzsiregistravau vienam,bet ten isvis tik 10 pasiulymu rodo per visa UK,ir tokie truputi nesamoningi kai kurie doh.gif

GAPbuster.
Bet, kad as nesu greito maisto gerbeja. O kai tai pazymejau pirmoj anketoj - visi tokie "darbai" McDonalde, KFC ar PizzaHut, dingo is man siulomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivute09 @ 2012 05 16, 14:12)
Sveikos mergaites!

gal kas zinot ar su elektroniniu amazon dovanu cekiu is tolunos as galiu pilnai  sumoket uz preke ar tik dali prekes vertes? rolleyes.gif

Kaip aš suprantu checkoute įvesi kupono kodą ir nusiminusuos tiek, kiek voucheris vertas... O paskui kas lieka sumoki kitu būdu. Tik jei prekės vertė mažesnė nei dovanų čekio, tai jau nežinau net...

Ačiū pasidalinusioms patirtim dėl slapto pirkėjo. Gal ir verta pabandyti... Bet jau čia su vaiku nepadalyvausi, jei reikia viską sekundžių tikslumu daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2012 05 15, 18:22)

Kaip ir nežinau nieko apie slaptus pirkėjus, tačiau mačiau išbandžiusi nenori dalintis patirtim (alia ir taip turi būti aišku), visai gal ir norėčiau pamėginti, tik informacijos trūkumas kiek stabdo...

as net nepagalvojau, kad kazkas dar gali apie juos nezinot ir nesuprast kas tai ir kodel doh.gif man labai alementarus dalykas (matyt kad vis darbe susiduriu su tuom)
Imoniu as galiu bent koki 20 duot, kur slaptu pirkeju reik (jei ne dfaugiau), ale gal ir pacios googlu naudotis mokat (ypac puiki info yra moneysupermatket ar kazkuriam panasiam forume).
As uzsiregistravau jau rasiau kuriam saite (nebepamenu mintinai, i favoritus ivestas adresas ir tiek). Pilna pasiulymu mano mieste (Newcastle) i kavines, i klubus, kartais ir parduotuves. Esu buvus klube, tan pavalgiau, pageriau, susimokejau, paskui papasakojau kaip sekes, nusiunciau cekio foto ir visus pinigus grazino (max limitas buvo kiek grazins) smile.gif taip esu rubu pirkus, na uzbarbio tai jokio, bet grazino suma, tai isejo pirkiniai kedai ir maike uz dyka smile.gif
visokiu kompaniju yra, vienos tik i restoranus ir tik londone, kitos i makdonaldus ir juvelyrikos krautuves. Apsilankai, paskui parasai ataskaita apie klienmtu aptarnavima ir gauni uz tai atlygi.
Atsakyti
Po ilgų klaidžiojimų internete, prisijungiau dar prie vienos kompanijo www.bannersbroker.com/future
Tik cia negali nuo free pradėti, būtina kažkiek iš kišenės įdėti.
Čia susiję su reklama. Pirkimas reklamos baneriu urmu ir perpardavimas mažmena. Kažkaip tik lb jau sudetingai viska skamba, na bet žiūrėsim, bandysiu išssiaiškinti. Kas nerizikuoja, ta snegeria šampano alc.gif

Gal kas jau dirba su šią kompaniją ir galėtų daugiau papasakoti apie sistemą ir apie tai kaip sekasi uždirbti pinigus? g.gif
Atsakyti