Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Diskutuojam, aptarinėjam ir rodomės toliau...

user posted image

SENA TEMA:
http://www.supermama...?...7431&st=588
Atsakyti
Gal kas daresi ziedukus pas juvelyra Lina Eimuti? Kokie butu atsiliepimai? 4u.gif

Man sitie labai grazus
http://www.auksodeiv...=...=94&lang=ru
http://www.auksodeiv...=...=94&lang=ru
http://www.auksodeiv...=...=94&lang=ru

Neapsiprendziam ax.gif
Atsakyti
Originalūs tokie smile.gif Man gražiausi pasirodė pirmo linko kur antra nuotraukytė yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bailarina @ 2012 05 31, 13:40)
Originalūs tokie smile.gif Man gražiausi pasirodė pirmo linko kur antra nuotraukytė yra smile.gif


Mes be briliantu darysim abu ziedus, nes as ju nenoriu, tik bus platesni schmoll.gif situos ziedukus pirmiausia nusiziurejom parduotuveje ir nuejom pas juvelyra su ta mintim, kad tokius darysim. Nu ir jis mus labai pradejo atkalbineti nuo tokiu ziedu, neva jie bus labai nepatogus, nes yra su paaukstinimu ax.gif subalamutino jis mus labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balerina:): 31 gegužės 2012 - 12:46
QUOTE(Balerina:) @ 2012 05 31, 12:45)
Mes be briliantu darysim abu ziedus, nes as ju nenoriu, tik bus platesni schmoll.gif situos ziedukus pirmiausia nusiziurejom parduotuveje ir nuejom pas juvelyra su ta mintim, kad tokius darysim. Nu ir jis mus labai pradejo atkalbineti nuo tokiu ziedu, neva jie bus labai nepatogus, nes yra su paaukstinimu ax.gif subalamutino jis mus labai biggrin.gif


Gali būti smile.gif Aš tą nepatogumą įsivaizduoju suglaudus pirštus, kai į gretimus pirštus remiasi paaukštinimas tas.. Bet jeigu jūsų pirštai yra kaip seniau aptarti per sąnarius platesni, tai gal tada ir netrukdys, nes suglaudus pirštus dar yra vietos biggrin.gif


O man tie skirtingų dydžių deimantukai labai gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bailarina: 31 gegužės 2012 - 12:54
QUOTE(Balerina:) @ 2012 05 31, 13:45)
Mes be briliantu darysim abu ziedus, nes as ju nenoriu, tik bus platesni schmoll.gif situos ziedukus pirmiausia nusiziurejom parduotuveje ir nuejom pas juvelyra su ta mintim, kad tokius darysim. Nu ir jis mus labai pradejo atkalbineti nuo tokiu ziedu, neva jie bus labai nepatogus, nes yra su paaukstinimu ax.gif subalamutino jis mus labai biggrin.gif

Kas link patogumo, tai tikrai ne itin patogus variantas, nes glaudžiantis pirštams gali labai trinti ar spausti, bet gal jums ir nieko visai bus, tik panešiojusi kiek tais laiko pajusite smile.gif
Atsakyti
Greiciausiai tu pirmoje nuorodoje ziedu ir neimsim, nes mano vyrukas sake, kad zieda nori nesioti, o ne stalciuje laikyti, todel turi buti ne tik grazus, bet ir patogus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2012 05 31, 10:45)
Mes be briliantu darysim abu ziedus, nes as ju nenoriu, tik bus platesni schmoll.gif situos ziedukus pirmiausia nusiziurejom parduotuveje ir nuejom pas juvelyra su ta mintim, kad tokius darysim. Nu ir jis mus labai pradejo atkalbineti nuo tokiu ziedu, neva jie bus labai nepatogus, nes yra su paaukstinimu ax.gif subalamutino jis mus labai biggrin.gif

irnesakyk.gif musu su paaukstinimu ir nesioju be jokiu nepatogumu,kaip ir paprasta zieda ax.gif
Atsakyti
Mergelikės, gal žinot iš kur gauti balto gintaro? smile.gif savus taškus jau pražiūrėjom, bet balto nerandam..
Atsakyti
QUOTE(EdAn @ 2012 05 31, 16:21)
irnesakyk.gif musu su paaukstinimu ir nesioju be jokiu nepatogumu,kaip ir paprasta zieda  ax.gif


4u.gif
o kaip atrodo jusu ziedukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2012 06 01, 06:12)
4u.gif
o kaip atrodo jusu ziedukas ax.gif

nebemoku ikelti foto i sm lotuliukas.gif nu nepamenu kaip doh.gif ,buvau kazkada ikelus,atsimenu vargau su dydziu jos,paieskosiu savo zinutese...

na musu ziedai nemenki,per abu 25gr,7mm plotis
Papildyta:
QUOTE(EdAn @ 2010 06 19, 15:25)

va parnesiau 2 metu senumo posta biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EdAn: 01 birželio 2012 - 11:54
QUOTE(Balerina:) @ 2012 05 31, 12:45)
Mes be briliantu darysim abu ziedus, nes as ju nenoriu, tik bus platesni schmoll.gif situos ziedukus pirmiausia nusiziurejom parduotuveje ir nuejom pas juvelyra su ta mintim, kad tokius darysim. Nu ir jis mus labai pradejo atkalbineti nuo tokiu ziedu, neva jie bus labai nepatogus, nes yra su paaukstinimu ax.gif subalamutino jis mus labai biggrin.gif


musu ziedai labai panasus i pirma nuoroda, tik vyriskas isvis be briliantu, o manajam briliantai statmenai ideti(na nemoku paaiskint) smile.gif na mes nusprendem kad tokiu norim ir pasidarem, aisku faktas kad paprasti klasikiniai patogesni, bet man tai svarbu kad ziedas butu man grazus ir kuri noreciau nesiot kiekviena diena ir dziaugciaus ax.gif
Atsakyti