Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė - 2 dalis

user posted imageToliau dalinamės savo patirtimi.....

Pirma dalis ČIA
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 04 27, 20:33)
user posted imageToliau dalinamės savo patirtimi..... 

thumbup.gif Pagaliau atidarei tema,nes as vis nesiryzau blush2.gif
Atsakyti
Taure, tik neistrink I-os dalies , pleaseeee.. Gal ja verta tieisog pratrinti ir atidaryti, ten vien sveikinimu keli puslapiai g.gif .. jeigu aisku imanoma, jei ne, tada abi dalis nagrinesim..
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2006 04 27, 18:35)
thumbup.gif  Pagaliau atidarei tema,nes as vis nesiryzau blush2.gif

As Taures atsiklausiau nes maniau kaip ja prisegti tenais i virsu, maniau kad mandriai kaip tais bet ji sake kad as atidaryciau o ji prisegs ten kur reikia thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

Aciu Taurei 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fasolka @ 2006 04 27, 18:37)
Taure, tik neistrink I-os dalies , pleaseeee.. Gal ja verta tieisog pratrinti ir atidaryti, ten vien sveikinimu keli puslapiai g.gif .. jeigu aisku imanoma, jei ne, tada abi dalis nagrinesim..

Man rodos tikrai neistrins nes ten labai daug geros ir svarbios informacijos yra as ten labai daug suzinojau ir pateikiau tai ka as zinojau smile.gif
Atsakyti
Aišku netrinsiu, neblūdykit mergiotės smile.gif
Atsakyti
o tai kur pirma dalys dingo?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2006 04 27, 19:56)
o tai kur pirma dalys dingo??  4u.gif

Pirmą dalį nukabinau, ji dabar įsimaišė tarp kitų temų pagal paskutinės žinutės datą. Įdėjau nuorodą į antros dalies pirmą žinutę. Ramiakas miargos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 04 27, 19:05)
Pirmą dalį nukabinau, ji dabar įsimaišė tarp kitų temų pagal paskutinės žinutės datą. Įdėjau nuorodą į antros dalies pirmą žinutę. Ramiakas miargos  cool.gif

thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau antra dalis atsidarė...
Na tai aš iškart prie reikalo. Nu gi nesulaukia mano sutuoktinis to nelemto darbo leidimo. Po pirštų jau tuoj 2 mėn bus ir nieko. Tai dabar galvojam tą InfoPass migracijoj pasidaryti. Ar teko kuriai su tuo Infopass susidurti? Ir iš vis, mes turim advokatą, tai ar čia mes turim tuo infopass'u rūpintis, ar jie turi aiškintis, ko tas leidimas neateina? Kai aną savaitę skambinau, viską ką galėjo pasakyti - laukit... Nu tai laukiam, bet užkniso tai juodai!
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2006 04 28, 06:31)
Pagaliau antra dalis atsidarė...
Na  tai aš iškart prie reikalo. Nu gi nesulaukia mano sutuoktinis to nelemto darbo leidimo. Po pirštų jau tuoj 2 mėn bus ir nieko. Tai dabar galvojam tą InfoPass migracijoj pasidaryti. Ar teko kuriai su tuo Infopass susidurti? Ir iš vis, mes turim advokatą, tai ar čia mes turim tuo infopass'u rūpintis, ar jie turi aiškintis, ko tas leidimas neateina? Kai aną savaitę skambinau, viską ką galėjo pasakyti - laukit... Nu tai laukiam, bet užkniso tai juodai!


As kelis kartus su juo ejau i INS "razborintis"... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasidarai appoitment'a inetu, isidedi dokumentus reikalingus ir paprasai prie langelio, kad paaiskintu kas ir kaip...Man paskutini karta "atrado", kad vieni pirstu anspaudai jau bebaigia galioti, o kvietimas biometrikams del ZK dar buvo neatejes,tai iskart nusiunte i kita kambari ir viska extra padare. Mano advokatas buvo praziopsojes ta...Nes mano byla buvo perkvalifikuota ir viskas buvo uzsitese metams.
Siulau paciai nueit ir pasikalbet. Blogiau nebus..Jie per kompa mato kokiam statuse byla. Siaip darbo leidimas uztrunka iki 90 d. tai dar nelabai turetum jaudintis..
Atsakyti
QUOTE(linyte @ 2006 04 28, 08:43)
Siaip darbo leidimas uztrunka iki 90 d. tai dar nelabai turetum jaudintis..

drinks_cheers.gif butent !
Atsakyti
Ačiū, nuraminot. Beje, o nuo kada tas 90d. jūs skaičiuojat, nes yra labai daug datų: dokumentų išsiuntimo, gavimo (receipt date) ir notice date. Kitą savaitę nuo notice date sueis lygiai 90d. Tai jei dar nebus atėjęs leidimas iki tos datos, darysim tą InfoPass.

Beje, o kiek ilgai užtrunka kol jie išskiria tą Infopass appointment'ą? Gal vėl kokį mėnesį reiks laukt???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merguzele: 28 balandžio 2006 - 16:05