Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai


aš taip dariau pomidorus, kas valgė sakė, kad skanu. Želės dėti geriau daugiau. ir uždarytus stiklainius laikyti šaldytuve.
Skanaus.


Pomidorai su žele

Pomidorus ir svogūnus supjaustyti riekutėmis, sluoksniuotai sudėti į stiklainius ir užpilti marinatu, ir pasterizuoti 5-10 min., po to užsuktu metalinais dangteliais. 1l. marinato pakanka 3,5l. paruoštų daržovių užpilti.

Marinatas:

3valg. šaukštai želatinos 40 min. brinkinti 1 stiklinėje šalto virinto vandens. 1 litrui marinato paruošti reikia 1 valg. šaukšto druskos, 3 valg. šaukštų cukraus, 9 lauro lapai, 0,5 arb. šaukšt. cinamono, 6 pipirų, gvazdikėlių. Viską sudėti į 1 l. verdančio vandens ir pavirinus 5 min. nukošti. Į karštą skystį supilti išbrinkusią želatiną. Šiek tiek ataušus marinatui supilti 0,5 stiklinės acto. Po to užpilti daržoves.

Atsakyti
Pries pora dienu atsidariau pomidorus, darytus pagal Gandi recepta. Ar mano skonis kitoks, ar man nepavyko, bet per druska valgyt neimanoma doh.gif . Nu, nerealiai surus blink.gif
Atsakyti
Gal kam idomu,galiu ideti savo,tik zaliu marinuotu pomidoru receptuka,jau statau 4m.ir labai man skanu ax.gif
1.I kiekviena pomidora ideti skiltele cesnako.
2.Marinatas-I verdanti vandeni,pvz.5litrai vandens ideti 400gr.cukraus.,200gr. druskos, ir 200gr. acto(5 pipirus i 3l. bonke).
3.Uzpilti i paruostus pomidorus.
4.Sterilizuoti10-15min.Sterilizuojant i puoda ideti servetele medziagine,pastatyti bonke ir uzdengti sterilizuotu dangteliu.Na as taip sterilizuoju... ax.gif
5.Is karto uzsukti
Skanaus didis.gif
Atsakyti
QUOTE(eimi @ 2006 07 01, 22:43)
4u.gif įdomu, o tie pomidorai ko gero kaip švieži gaunasi...o ar neištįžta?
papasakokit, o kur ir kaip tuos kaitinimo procesus atlikinėjat ax.gif
jei kaitinat, sustačiusios stiklainius į puodą, tai vanduo tikriausiai užverda? o stiklainiuose esantis marinatas, kaip?- irgi užverda? nelabai įsivaizduoju į ką orientuotis, kad suprastum, kad to kaitinimo pakaks blush2.gif

as darau marinata kaip agurkams,tik rugsties maziau dedu-1l vandens,1 valg saukstas druskos ir 1 cukraus,1 arb saukstelis citrinos rugsties,kvep.pipirai,lauro lap.Pomidorus i stiklainius,krapu,paprikos,jei turi ,uzpilu verdanciu marinatu,pastovi,kol praausta,nupilu,uzvirinu vel.Dar karta uzpilu ir iskart uzsuku.Statau ant dangtelio ir uzkloju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 24 birželio 2007 - 20:00
QUOTE(Beatti @ 2007 03 16, 13:50)
Gal kam idomu,galiu ideti savo,tik zaliu marinuotu pomidoru receptuka,jau statau 4m.ir labai man skanu ax.gif
1.I kiekviena pomidora ideti skiltele cesnako.


Į kiekvieną prapjovus sukišti mastau.gif
Atsakyti
Sveikos...

Na receptuku daug visokiu idomiu, reiks butinai pabandyti... thumbup.gif Bet va, kazkas jau klause, bet taip ir neradau atsakymo del zaliu pomidoru ax.gif
Gal kas pasidalins patirtim, kaip skaniai zalius pomidorus vakuoti? bigsmile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazu: 20 liepos 2007 - 09:24
o mane dar domintu ir dziovintu pomidoru receptukas. laabai jau skanus tas dalykelis...
Atsakyti
QUOTE(zazu @ 2007 07 20, 09:24)
Sveikos...

Na receptuku daug visokiu idomiu, reiks butinai pabandyti... thumbup.gif  Bet va, kazkas jau klause, bet taip ir neradau atsakymo del zaliu pomidoru  ax.gif
Gal kas pasidalins patirtim, kaip skaniai zalius pomidorus vakuoti?  bigsmile.gif Aciu  4u.gif

Apie žalių pomidorų marinavimą ką tik parašė Beatti, paskaityk viršuje mirksiukas.gif

O džiovintų pomidorų receptuką iš tikrųjų būtų fainiai gauti... bigsmile.gif
kaip tik ruošiuosi pomidorų marinavimo laikotarpiui ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2006 08 08, 16:12)
Va kokį receptuką radau g.gif
MARINUOTI POMIDORAI ŽELATINOJE
1 l vandens
1,5 pakelio želatinos (2,5 šaukšto)
2 nubraukti šaukštai druskos
3,5 nubraukti šaukštai cukraus
0,5 nubraukti šaukštai acto asencijos
pipirai, lauro lapeliai, svogūnai,pomidorai


Šaltam 0,5 l vandens išbrinkinti želatiną, iš likusio išverdame marinatą, supilame želatiną, truputį paverdame, įdedame pipirus, cukrų, druską, acto asenciją, lauro lapelius.
Supjaustome pomidorus, svogūnus, juos sudedame į 0,5 stiklainius, užpilame užvirusį marinatą ir uždėjusios dangtelius, įstatome į indą su vandeniu. Kaitiname 15 min. Po to užsukame dangtelius.



Vakar dėjau pomidorus pagal šį receptuką, atvėsusius sudėjau į šaldytuvą ir jau 10 valandų jie šaldytuve, bet marinatas tebėra skystas. Ar reikia dar ilgiau laukti, ar taip ir liks skystas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linyt @ 2007 07 30, 17:52)
Vakar  dėjau  pomidorus pagal šį receptuką, atvėsusius sudėjau į šaldytuvą ir jau 10 valandų jie šaldytuve, bet marinatas  tebėra  skystas.  Ar  reikia dar ilgiau  laukti, ar  taip ir liks skystas?  g.gif

Aš preitą vasarą dariau pagal šitą receptai tai irgi kažkaip skystai gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2006 09 08, 08:40)
LUX pomidorai
Gaminu siuos pomidorus jau kokie sesi metai, jei ne daugiau.Seima 1l stiklaini ''sunaikina'' vienu kartu, o ir sveciai visada paklausia recepto.Labai paprasta, pigu ir laaaaaabai skanu. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Marinatas
1litrui vandens:
1 saukstas druskos
3 saukstai cukraus.


Ar acto deti nereikia ax.gif
Atsakyti
oi tas marinavimo metas, aš tai žalius pomidorus marinuoju saldžiarūgščiame marinate tikrai labai skanu ir gerai išsimarinuoja thumbup.gif
Atsakyti