Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew - patariame ir aptariame

Merginos, prašymukas: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinte: 31 liepos 2012 - 08:46
QUOTE(Preila @ 2012 07 31, 09:30)
Gyte,abai grazus verinys. O ten tas zalsvas megztukas tipi?  bigsmile.gif
As paskutiniu metu visai iskritusi is pirkiniu, vis retkarciais pasidairau, bet pirkimui visai laiko pritruksta. doh.gif

Ten tas citrininis tippi smile.gif

Dzinte, temutė kaip visada thumbup.gif
Atsakyti
Gyte, koks pas Jus sukneles su inkaru dydis su kokiais ismatavimais?
Dzintei 4u.gif
Atsakyti
Gyte, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Gyte - mane tai suknutes dydis su inkaru domina ,nes pati laukiu su baime ,kad nepaskeciau doh.gif
ar labai ji didinta?
Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2012 07 31, 10:20)
Gyte - mane tai  suknutes dydis su inkaru  domina ,nes pati laukiu su baime ,kad nepaskeciau doh.gif
ar labai ji didinta?

Man S geras.
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 07 30, 23:06)
Pasiėmiau šiandien kiniečių Bubble necklace, nerealiai patenkinta  wub.gif kokybiškas tikrai, ypač kaip už tokią kainą.


Maniskio dailesni uzbaigimai, bet spalva irgi tokia i zalsvuma siek tiek ax.gif Bet dabar man pradeda kliut, kad jis kertuotas. Maciau buna ir lygiu, tai galvoju toki pat pirkt ax.gif


QUOTE(Auksuole @ 2012 07 30, 23:12)
Etsy.com mačiau daug amerikietės yra pridariusios, bet kaina 17-80$ svyruoja.


Ebay kainos mazesnes- galima rast uz 11-13USD su free shipu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 07 31, 10:07)
Gyte, koks pas Jus sukneles su inkaru dydis su kokiais ismatavimais?

xxs su 85-65-92 ir 168 ūgiu
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 07 31, 10:27)
xxs su 85-65-92 ir 168 ūgiu

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 07 31, 10:26)
Maniskio dailesni uzbaigimai, bet spalva irgi tokia i zalsvuma siek tiek ax.gif Bet dabar man pradeda kliut, kad jis kertuotas. Maciau buna ir lygiu, tai galvoju toki pat pirkt ax.gif
Ebay kainos mazesnes- galima rast uz 11-13USD su free shipu mirksiukas.gif

Man kaip tik patinka tie užbaigimai, ypač kad jie neblizgūs, o tokie labiau matiniai. Ir pats vėrinys toks sunkesnis, maniau bus plastmasė kokia. Aš kaip tik ieškojau, kad briaunuotas būtų biggrin.gif

Parodykit ir savo, įdomu palygint, nes gal noriu dar vienos spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 31 liepos 2012 - 09:34
QUOTE(-Gyte- @ 2012 07 31, 10:32)
Man kaip tik patinka tie užbaigimai, ypač kad jie neblizgūs, o tokie labiau matiniai. Ir pats vėrinys toks sunkesnis, maniau bus plastmasė kokia. Aš kaip tik ieškojau, kad briaunuotas būtų  biggrin.gif


Iš kurios kiniečio pirkai? gal turi nuorodą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinte @ 2012 07 31, 10:33)
Iš kurios kiniečio pirkai? gal turi nuorodą? 4u.gif

Čia pirkau, tik tada buvo nuolaida tam turkio spalvos, tai 15 mokėjau. Matau yra ir kitokių spalvų, tik nebriaunuoti lyg g.gif
Bet šiaip pilna tų vėrinių Ebay, tik aš pagal nuotraukas realias žiūrėjau, tai man pasirodė geriausias tas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 31 liepos 2012 - 09:44