Gavau lanoliną iš UK new directions. Ant produkto sutaupiau, bet siuntimas brangesnis už soapkitchen. 35 svarai už 5 su trupučiu kg, kai soapkitchen buvo 19,95 už 29kg... Na ne apie tai kalba.
Lanolino nori apie 12 mergaičių, kartu su manimi. Kaip dalinamės atsiuntimo kainą? Šį kartą, kai man bus daug darbo išdalinti, nenorėčiau imti prpoporcingai už svorį, nes tada labai didelė dalis šių išlaidų liks man. Kad būtų pigiau nupirkau 5 kg. Man jis neprapuls žinoma... Atsidariau, pauosčiau - neblogas, bekvapis beveik, naminiu vilnoniu megztiniu tik kvepia. Ar sutiktumėt dalinti žmonių skaičiui, apvalinant mano nenaudai (nes man svorio visgi daugiau, bet manau jie turi fiksuotą kainą ir net už kilą į LT būtų tiek pat priskaičiavę). Tarkim taip: dalinam iš 12, gaunu 2,92 svaro. Norėčiau gauti po 9 lt siuntimo išlaidų iki LT. Ar tinka?
Lanolino kaina. Keitimo kursas gavosi 1 svaras lygu 4,13 lt., tai 5 kg lanolino 110 svarų, plius VAT 20 proc., gaunasi 132 GBP., tai 545,16 lt. Vieno gramo kaina 11 centų, 100g. - 11 litų. Pats lanolinas gaunasi nebrangus. Jį turėsiu supakuoti. Rytoj galiu užvažiuot į Suvos pard., nupirkti pigių užsukamų kremo indelių ir gražiai tvarkingau susverti. Tada dar prisidės už indelį apie 1,7 (nebepamenu tiksliai kainos tų plastikinių baltų 150ml talpos, jei nupirksiuj tai žinosiu), arba galiu į vienkartinius šaldymo indelius - bet viskas kainuoja, turėsiu skaičiuoti. Gal galėtų kuri vilnietė išdalinti Vilniuje gyvenančioms, tada nereikėtų paštu Lietuvoje siuntinėti. Žodžiu, persiųsiu visoms savo el. pašto adresą, sutikslinkit po kiek norite, kur reikia nusiųsti. Aš turiu susirašiusi kiekius, bet gal kas persigalvojo.
Dar užsisakiau, bet negavau cetearyl glucosidų emulsiklio. Jei kas norėsite, tuo pačiu galiu pasverti ir kartu atiduoti/išsiųsti. Gramo kaina 15 centų (su atsiuntimu į LT), galiu parduot po iki 50 g norinčioms, ne daugiau (nebent norinčių beveik nebūtų).
Pirkau čia. Atsiuntimas pigus, 10,5 svaro už 1 kg.
http://www.ofasimple...earyl-glucoside/4540398796
Dabar linksmiausia dalis. Maniau, suklydau užsakinėdama Emu taukus. Nea... Nu kam labai rūpes emu, galėsiu gal šiek tiek perleist, bet nežinau dar. Pasirodo, nupirkau KIBIRĄ apelsinų vaško.

Nu nepagalvojau, kad toks kiekis gali kainuoti JAV 54 dolerius, kai pas mus 7 gramai 11 litų... Dabar galvoju su tarpininke, ką reiks daryti. Man pigiau bus pasilikt sau litrą ar kelis, kitus į kanalizaciją supilti, negu čia siųstis. Pasitikslins dar ji kiek kainuotų. Jei kam įdomu, pagalvokit. Gal net tiesiai jums adresuotų, prašyčiau tik už atsiuntimą iki LT susimokėti. Labdara, bet gal geriau negu į kanalizaciją... Kokių dar gal turėtumėt minčių? Pirkau iš JAV newdirectionsaromatics parduotuvės.