Įkraunama...
Įkraunama...

~Street style~

Tęskime 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(b.nice @ 2012 08 25, 13:06)
user posted image
Kokia panasi i Mrs.Patranka bigsmile.gif


Lygiai ta pati norejau parasyt, bet ziuriu ir daugiau parasiusiuju buvo 4u.gif

Agness, bet forumo esme yra plepesiai, todel naturalu, kad cia nebus vien nuotrauku paklodes. Kazkada jau esu rasius, kad kartais noretusi ir kazkokiu komentaru cia ax.gif Julab, kad jei kazkas paraso "oi, koks grazus derinys" niekam nekliuva, bet va jei kazka ispeiki... Taip, dauguma deriniu isties grazus ir verti tremos, bet buna tokiu, kur pagalvoji, ar jie ideti del to kad grazus, ar tiesiog, kad tai irgi gatves stilius.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 08 25, 12:39)
Lygiai ta pati norejau parasyt, bet ziuriu ir daugiau parasiusiuju buvo 4u.gif

Agness, bet forumo esme yra plepesiai, todel naturalu, kad cia nebus vien nuotrauku paklodes. Kazkada jau esu rasius, kad kartais noretusi ir kazkokiu komentaru cia ax.gif Julab, kad jei kazkas paraso "oi, koks grazus derinys" niekam nekliuva, bet va jei kazka ispeiki... Taip, dauguma deriniu isties grazus ir verti tremos, bet buna tokiu, kur pagalvoji, ar jie ideti del to kad grazus, ar tiesiog, kad tai irgi gatves stilius.

mane zavi zmones su isskirtiniu stiliumi ax.gif pamatyciau gatvej, tai akiu neatitraukciau. todel ir cia smagu tokiu pamatyt. kuriems dzin, ka kiti galvoja. bet jei man tai grazu ir as cia idedu tokiu deriniu, o kazkas juos kritikuoja, tai kritikuojamas yra mano skonio supratimas, o ne tie deriniai. del to, manau, yra beprasmiska kritikuoti sitoj temoj. visai kas kita butu aptarti paskutines mados tendencijas ar ateinancio sezono spalvas - taip, sita tai suprantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnessBelle @ 2012 08 25, 14:51)
tai kritikuojamas yra mano skonio supratimas, o ne tie deriniai.


Per daug giliai i sirdi imat, manau 4u.gif Konkreciai Jums netaikau, bet kartais buna pagalvoju, jog zmones foto deda vien tam, kad det, visai netasizvelgdami ar jiem patiem tai grazu ar ne ax.gif
Papildyta:
Va, kad butu kazkas ir i tema wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 08 25, 13:02)
Per daug giliai i sirdi imat, manau 4u.gif Konkreciai Jums netaikau, bet kartais buna pagalvoju, jog zmones foto deda vien tam, kad det, visai netasizvelgdami ar jiem patiem tai grazu ar ne ax.gif
Papildyta:
Va, kad butu kazkas ir i tema wub.gif


ok, baigiam tada ta tema 4u.gif
grazuolis koks wub.gif speju italiukas biggrin.gif
Papildyta:
O dabar i tema biggrin.gif nors pusej europos pernai rudeni buvo madingos kailines liemenes, i lietuva sita mada atslinko ir paplito masiskai tik dabar smile.gif kadangi sis savaitgalis - paskutinis vasaros savaitgalis, manau visai dera pradet dairytis rudeniniu derinuku 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir seip keletas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnessBelle: 25 rugpjūčio 2012 - 14:03
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš irgi labai sutinku, kad daug smagiau kai komentuoja imestas foto smile.gif nes kažkaip be komentarų sausa. tuo labiau, kad dauguma (aš pagal save) deda daugmaž visokias foto, ne tik pagal jų standartus su gražiais deriniais..
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(AgnessBelle @ 2012 08 25, 15:10)
O dabar i tema biggrin.gif nors pusej europos pernai rudeni buvo madingos kailines liemenes, i lietuva sita mada atslinko ir paplito masiskai tik dabar smile.gif kadangi sis savaitgalis - paskutinis vasaros savaitgalis, manau visai dera pradet dairytis rudeniniu derinuku  4u.gif



Aš jau senokai dairausi kailinės liemenės, tik vis neprisirušdavau nusipirkti, nes nesugalvodavau su kuo derinti 4u.gif Ačiū už derinius mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 25 rugpjūčio 2012 - 16:51