Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos


Jų neatstos niekas.

Nei pavasariniai medžiu vaisiai, pražystantys idealiai balta spalva. Nei gaivus vėjas, pavakary pučiantis iš jūros. Nei nusileidžianti saulė, horizonte nusidažiusi kraujo spalva. Nei debesų pūkai, krentantys vasarą į tavo rankas. Nei rasos lašeliai, rytais padengiantys ką tik sužaliavusią žolę..

Nei visas pasaulio bankuose sukauptas auksas. Nei pirmu žvilgsniu apgaunantis spindintys briliantai. Nei šypsenos - į akis spindinčios, už nugaros smerkiančios..

...šilto rudens visoms....

user posted image

Atsakyti
Ačiū Vaivos juostai už temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 09 26, 02:40)
čia tik diagnozė ant lapelio ar rimtai sergi? blink.gif
jeigu gera gydytoją -duos. smile.gif


Labas rytelis,

Deja, diagnozė ne tik ant lapelio - per durną galvą ir nemokėjimą pasakyt NE. Jau savaitė kai geriu vaistus, o krūtinė visvien tarsi akmeniu užgulta, oro trūksta, atkosėt neina. Šiandien einu pas ginekologę, kažin ką leptels mane vos kalbančią išgirdus g.gif . Penktadienį vėl pas šeimos gydytoją, tik galvoju, ar dar galės pratęst nedarbingumą? Visai nebeturiu noro grįžt darban, kai nuo spalio pirmos man didina krūvį verysad.gif . Į dekretą tik lapkričio antrą...

Vaivos juostai už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
sveikos

VJ uz namus 4u.gif

Kristulee tikrai prates.... kurgi su tokia savijauta i darba... gryniausia nesamone doh.gif Sveik kuo9 greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
keliuosi i naujus namucius...VJ- 4u.gif
šeštadienį krikštynos mažiukės... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2012 09 26, 09:25)
Labas rytelis,

Deja, diagnozė ne tik ant lapelio - per durną galvą ir nemokėjimą pasakyt NE. Jau savaitė kai geriu vaistus, o krūtinė visvien tarsi akmeniu užgulta, oro trūksta, atkosėt neina. Šiandien einu pas ginekologę, kažin ką leptels mane vos kalbančią išgirdus g.gif . Penktadienį vėl pas šeimos gydytoją, tik galvoju, ar dar galės pratęst nedarbingumą? Visai nebeturiu noro grįžt darban, kai nuo spalio pirmos man didina krūvį verysad.gif . Į dekretą tik lapkričio antrą...

Vaivos juostai už naujus namučius 4u.gif

bandyk su kišiuku,jeigu kitaip neišeis susitart dėl biuletenio unsure.gif
bet aš manau,kad turėtų duot


Xiuke,faina dėl krikštynų wub.gif
Atsakyti
Dėkui už naujus namus 4u.gif ax.gif

QUOTE(kristulee @ 2012 09 26, 08:25)
Labas rytelis,

Deja, diagnozė ne tik ant lapelio - per durną galvą ir nemokėjimą pasakyt NE. Jau savaitė kai geriu vaistus, o krūtinė visvien tarsi akmeniu užgulta, oro trūksta, atkosėt neina. Šiandien einu pas ginekologę, kažin ką leptels mane vos kalbančią išgirdus g.gif . Penktadienį vėl pas šeimos gydytoją, tik galvoju, ar dar galės pratęst nedarbingumą? Visai nebeturiu noro grįžt darban, kai nuo spalio pirmos man didina krūvį verysad.gif . Į dekretą tik lapkričio antrą...


va krūva 4u.gif , kad greičiau sveiktum mirksiukas.gif
Jo, su nedarbingumais taip jau būna, sergi , nesergi, įstatymu numatyta kiek laiko jis gali tęstis, bet manau nėščioms šiek tiek kitokia tvarka unsure.gif O šiaip jei jau gydytoja sakys, kad daugiau negali tęsti, tai dar vienas būdas yra- penktadienį nedarbingumą užbaigti, pirmadienį vėl pradėt biggrin.gif ir kaip jau mergaitės minėjo, gydytojų "kišenės" daro stebuklus cool.gif
Šiaip ar taip, tikėkimės pavyks greitai pasveikti ir dekreto sulaukti namuose smile.gif

QUOTE(xiuke @ 2012 09 26, 09:06)

šeštadienį krikštynos mažiukės... 4u.gif  wub.gif

Gražios šventės 4u.gif
Atsakyti
VJ Aciukas uz naujus ir siltus namucius wub.gif

Sveikutes smile.gif

kristulee sveik greiciau mergyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif o del pratesimo tai manau ligonlap pratesi, jai normali gyd.o jai nea tai jau apdovanok jos siek tiek kiseniuka ir prates tau iki dekreto mirksiukas.gif

xiuke lauksim foto is krykstinu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 26 rugsėjo 2012 - 15:42
Registruojuos naujuos namučiuos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2012 09 27, 13:00)
Registruojuos naujuos namučiuos  4u.gif  4u.gif



Kaip tu laikaisi mergyt? 4u.gif Kas geresnio ir naujesnio pas tave gyvenime? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 09 27, 17:44)
Kaip tu laikaisi mergyt?  4u.gif  Kas geresnio ir naujesnio pas tave gyvenime?  smile.gif


Laba,
Nieko naujo pas mane.. "bangom" gyvenu.. su pakilimais ir kritimais į duobę... jau vienu metu maniau, kad vėl juodai uždepresuosiu, mintys žudančios buvo..bet "pasikalbu su savim" , paskaitau protingų knygų ax.gif ir vėl kurį laiką gerai ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
pargryzau, bet su tokiu nenoru sikart palikom Lietuva, kaip niekad verysad.gif
Sveikinuosi su naujom mamytem ir linkiu daug stiprybes - apkabinu ax.gif
Nestukem daug geru ir graziu emociju mirksiukas.gif
Atsakyti