Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvatinės paskolos būstui

QUOTE(Neringa @ 2007 04 04, 10:30)
sveikos merginos ,
gal kas zinote, kokiais atvejais valstybe gali padengti 20% paskolos  4u.gif



Peržiūrėk paskutinius 5 puslapius, ten bus įdėta informacija kam teikiama mirksiukas.gif
Atsakyti
pupa, o gal tu kartais kurioj nors savivaldybej uzsiimi visais tais "lengvatiniais" dalykeliais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bliamba @ 2007 04 05, 00:07)
pupa, o gal tu kartais kurioj nors savivaldybej uzsiimi visais tais "lengvatiniais" dalykeliais?  blush2.gif



Norėčiau ax.gif Kauno savivaldybėje dirba astulle17. Ji pernai daugeliui padėjo.
Atsakyti
Sveiki, gal ir buvo kur rašyta, bet labai nesupykit jai pasikartosiu su klausimu blush2.gif Mane domina toks dalykas, jai aš pernai vasarą pasėmiau paskolą būstui įsigyti ar dabar galimą ją kaip nors padaryt kad būtų lengvatinė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 04 11, 10:20)
Sveiki, gal ir buvo kur rašyta, bet labai nesupykit jai pasikartosiu su klausimu blush2.gif Mane domina toks dalykas, jai aš pernai vasarą pasėmiau paskolą būstui įsigyti ar dabar galimą ją kaip nors padaryt kad būtų lengvatinė ax.gif


Kiek žinau negalima
Atsakyti
QUOTE(gintaved @ 2007 04 11, 11:20)
Sveiki, gal ir buvo kur rašyta, bet labai nesupykit jai pasikartosiu su klausimu blush2.gif Mane domina toks dalykas, jai aš pernai vasarą pasėmiau paskolą būstui įsigyti ar dabar galimą ją kaip nors padaryt kad būtų lengvatinė ax.gif


Deja, jau nebegalima.
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2007 04 11, 12:41)
Deja, jau nebegalima.

kaip gaila, per vėlai sugalvojau doh.gif
Atsakyti
Jus visi cia kalbate apie lengvatas bustui seimoms. Ar galima gauti lengvata bustui dar nesusituokus?
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2007 04 12, 10:40)
Jus visi cia kalbate apie lengvatas bustui seimoms. Ar galima gauti lengvata bustui dar nesusituokus?


as emiau neistekejusi lengvatine paskola, kai turesiu vaika, man tada reikes paduoti prasyma, kad pritaikytu tuos 10 proc. lengvatos (tik tada eis ne nuo viso kredito, o nuo prasymo padavimo diena negrazintos sumos), ir visai nesvarbu, ar vaika turesiu istekejusi, ar ne tongue.gif
Atsakyti
Norejau pasidometi kada daugmaz zinosime kada prades siais metais dalinti lengvatines paskolas?
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 04 12, 11:59)
Norejau pasidometi kada daugmaz zinosime kada prades siais metais dalinti lengvatines paskolas?


paprastai limitus bankams Vyriausybe (?) patvirtina geguzes menesi, reikia sekti info savivaldybes interneto puslapyje (bent jau Kauno m. operatyviai paskelbia) arba Valstybes ziniose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 12 balandžio 2007 - 11:02
QUOTE(Demokratija @ 2007 04 12, 11:59)
Norejau pasidometi kada daugmaz zinosime kada prades siais metais dalinti lengvatines paskolas?



Per TV bus paskelbta. Galima pradėti žiūrinėti Finansų ministerijos tinklapyje.
Atsakyti