Įkraunama...
Įkraunama...

Čili Mijos gimimas

Birželio 13d.(diena, kurią turėtum gimti, mažyte)

Kur tu? Nebūk tinginiukas, pasirodyk, man jau draugai ir giminės ramybės neduoda su tais įkyriais skambučiais „Tu dar ne?“...
„Ne, mamyte, man čia labai šilta ir ramu, o naujas pasaulis mane gąsdina. Palauksiu kol baigsis visas tas prezidento rinkimų šurmulys, tos juokingos Antaninės (neduokdie gimti Antanina!) ir futbolo čempionatai, kuriuos tėtukas girdėjau žiūri iki išnaktų..“Įpusėjo tėvelio atostogos.. Kas rytą jis vis klausia: „Gal jau?“ Žinau, jis Tavęs labai laukia...


Birželio 18d.

Švinta. Keistas jausmas pilvo apačioje. GAL JAU? Bandau nusnūsti, bet skausmas vis aštrėja ir neduoda ramybės..
6.00. „Tėtuk, stebėk laikrodį, atrodo Mes Jau..“ Sąrėmiai lygiai kas 5 minutes. Keista, bet viduje tokia ramybė, o ne baimė ar juo labiau – panika.. O brolis šventai tikėjo, kad viskas bus kaip amerikiečių filmuose – riksmai, greitoji pagalba ir t.t. Lendu į šiltą dušą, o Tu, mažyte, lyg nekantraudama vis spiri kur į šoną. Ir kas pasakė, kad mažyčiai nurimsta prieš gimimą?
8.00. Ramiai papusryčiauju, nežinia kada dabar gausiu padoraus maisto.. Sąrėmiai kas 4 minutes.
9.30. Susirenkame krepšius ir, sėdę į taksi, jau šiek tiek su lengvu nerimu, skubame į Krikščioniškuosius gimdymo namus. Ankstyvas rytas, daug pacienčių, todėl mūsų neskuba priimti..
10.00. Pagaliau.. Sutvarkyti visi formalumai, skubame į susitikimą su Tavimi, vaikeli.
Apžiūra. Atsidarymas dar tik 1cm (jokios pažangos..). O aš jau gerokai iškankinta sąrėmių.. Ką gi, abu su tėtuku laukiame priešgimdyminėje palatoje. Tos kelios valandos slenka kaip amžinybė.. Labai nejauku, nes šalia, gimdykloje, gimdo kita moteris.
Nutariau, mažute, Tau padaryti mažą dovanėlę – išsiunčiau tėtuką Tau nupirkti gimimo dienos „Kauno dieną“(žiauru, bet Tavo močiutė sekančią dieną su šiuo laikraščiu išvalė langus...) ir žurnalą „Panelė“, kurį gausi dovanų per savo aštuonioliktąjį gimtadienį. Turėtų būti įdomu, ar ne?
16.00 Nebegaliu tverti sąrėmių, tikriausiai jau greitai susitiksime.. Pasirodo, klystu. Atsidarymas vis dar 1cm! O šitiek prasikankinta – 12valandų skausmo ir jokios pažangos.. Gydytojai tariasi.. Nuleidžiami vandenys.. Skausmas nebepakeliamas..
Epidūras. Tas auksinis žodis, primenantis dabar tą prašviesėjimą akyse ir ramybę.. Įstengiu netgi nusnūsti valandėlę, manau Tau irgi ramiau, vaikeli..
17.30. „Mamyte, kelkis! Kelkis, sakau! Atrodo, jau norėčiau išlysti.. Išdrįsau pagaliau..“Vėl apžiūra. Pilnas atsidarymas! Man sudreba širdis – taip sparčiai artėja ta minutė, kada Tu, vaikeli, spurdėsi nebe pilvelyje, o ant mano krūtinės..
Velniškai norisi stumti, bet man neleidžia, nes tu, mažyt, nerandi kelio.. Vis įspiri man, žiogeli, kur šonan, leisdama žinoti, kad Tau viskas gerai.
19.30. Pagaliau galvutė gražiai įsistatė, bandau stumti, girdžiu kaip klykia kita moteris gimdykloje, girdžiu ką tik gimusį jos vaikelį.. Tai trikdo, bet tėtukas mus palaiko savo buvimu šalia.. Jaučiuosi mylima, lyg ir apsaugota.
Džiūsta lūpos (taip norėčiau tos tėtuko „Fantos“, bet negalima..), galvoje spengia nuo stūmimo, kaip vėliau pasirodė - dar ir trūkinėja akių kapiliarai, bet tuo momentu mintis tik viena – Tu artėji!
19.42. „O, atrodo turite juodaplaukį vaikelį!“
Dar, dar kartelį.. Ir šlapią, šiltą mažą kūnelį man uždeda ant pilvo..
“Jūsų dukrytė – tėvelio kopija!“
...Keista, ta vyro ir mano dalelė, ilgai nešiota ir laukta, dabar guli, iškelia galvutę ir plačiai atmerkia dar nieko nematančias akutes.. Teįstengiu ištarti „Dukryte..“ ir imu verkti iš džiaugsmo.. Galvoje tik viena mintis – „Sveika, Mija, aš – Tavo MAMA“... heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 24 liepos 2008 - 10:17
labai gražiai papasakota istorija
Aukit sveiki ir laiminga smile.gif
Atsakyti
Na ka cia gali pasakytai -NUOSTABU. wub.gif wub.gif wub.gif Sugraudinai iki asaru...
Atsakyti
LABAI,LABAI grazi istorija thumbup.gif ir teveliai saunuoliai.
Aukit diduciai ir bukit sveikuciai wub.gif
Atsakyti
Oi kaip graziai parasei... eiliny karta beskaitydama bisky
pablioviau.. Saunuole mamyte, labai jausminga ir grazu.
Auk Mija didele ir sveika, taves taip lauke siame pasauly
tevelis ir mamyte, buk laiminga mazute heart.gif
Atsakyti
Nuostabu, primine man ir mano gimdyma wub.gif
As irgi negliu pamirst to jausmo kai slapia kuneli paguldo ant krutines - is laimes atrodo, kad visas pasaulis dabar sukasi tik aplink tave ir vaika.
Atsakyti
Chilli, tavyje slypi rashytojos talentas smile.gif Laaaaaaabai grazhiai papasakota istorija.
Atsakyti
Grazi istorija...Bukit sveiki, ir laimingi! wub.gif
Atsakyti
Chilli, ir as susigraudinau, nuostabi istorija wub.gif
Atsakyti
Labai grazi Mijos kelione pas tevelius wub.gif Sekmes juodaplaukei mergytei thumbup.gif
Atsakyti
Cilli, labai sveikinu susilaukus dukrytes!!! thumbup.gif Tikrai istorija papasakojai nuostabiai, esu tikra, kad po gimdymo stebuklo rasytojo dvasia aplanko... rolleyes.gif Sekmes, sveikatos ir laimes!!! clap_1.gif
Atsakyti
nuostabi istorija, chilli. wub.gif
Atsakyti