Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew - patariame ir aptariame

Toliau aptarinėjame J.Crew wub.gif


user posted image user posted image

user posted image user posted image


Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 21 spalio 2012 - 09:31
Tai nei viena nepirkot Jcrew Factory vyriškų megztukų ar marškinių? Kaip dydžiai? Kaip kokybė? 4u.gif
Atsakyti
Napmirštam mirksiukas.gif :

Naujas FB mūsų rūbelių albumas

Senas albumas

J.Crew puslapis

Merginos, prašymukas: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.
Atsakyti
Pasaka wub.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Nu! mad.gif Pirkau maydymuko kelnaites uz 24.99, o dabar ziuriu jos jau 14.99... Tai ka, negalejau palaukti?
Atsakyti
Gal turit atsiliepimu apie siuos sijonus? Koki dydi reiketu imti su 98 cm klubais? Arba gal patartumete koki labiau iliemenuota modeliuka, nes daugumos sijonu man platus liemuo verysad.gif

http://www.jcrew.com...~~~~~/15247.jsp
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 10 21, 18:29)
Gal turit atsiliepimu apie siuos sijonus? Koki dydi reiketu imti su 98 cm klubais? Arba gal patartumete koki labiau iliemenuota modeliuka, nes daugumos sijonu man platus liemuo verysad.gif

http://www.jcrew.com...~~~~~/15247.jsp

Parduodu tokį T6 dydį, tai galiu parašyti išmatavimus: liemuo 40x2, klubai 49x2, ilgis 65. Man su 98klubais ir 74 liemeniu sijonas per klubus geras, o per liemenį reik siaurint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 10 21, 11:36)
Tai nei viena nepirkot Jcrew Factory vyriškų megztukų ar marškinių? Kaip dydžiai? Kaip kokybė?  4u.gif



Esu pirkusi vyrui viena merino kardigana, nesioja M, emiau M, sakyciau didintas, bet ne taip, kad nesiziuretu, o jei dar po skalbimo pasitraus tai visai liuks, bet siaip kita karta imciau S, nes noretusi prigludusio.
Kokybei priekaistu kol kas neturiu.
Atsakyti
Gavau iš jcrew facotry marškinukus,kokybė gera, abai patiko wub.gif Dydis xxs, krūtinė 86 cm .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 21 spalio 2012 - 20:26
ir aš gavau biggrin.gif dydis XS, mano krūtinės apimtis 86-87cm 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 10 21, 21:14)


QUOTE(SaiMita @ 2012 10 21, 21:23)


Abiem labai dailiai atrodo wub.gif wub.gif Laukiu nesulaukiu ir as savuju. bigsmile.gif Kaip seip marskinukai, labai plonyciai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2012 10 21, 21:52)
Abiem labai dailiai atrodo  wub.gif  wub.gif  Laukiu nesulaukiu ir as savuju.  bigsmile.gif  Kaip seip marskinukai, labai plonyciai?  ax.gif

nėra labai ploni, normalūs, labai smagūs wub.gif
Atsakyti