Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės


user posted image

Ankstesnės temos

1 tema 2 tema 3 tema 4 tema 5 tema
6 tema 7 tema 8 tema 9 tema 10 tema
11 tema 12 tema 13 tema 14 tema 15 tema 16 tema 17 tema 18 tema 19 tema 20 tema 21 tema 22 tema 23 tema

SM tema kepurytės, skrybelaitės, skarelės-schemos, be komentarų

p.s. kas turit kokių schemų - prašom papildyti temą 4u.gif

SM tema - PAPUOŠIMAI

kepurėlių platinimo būdai

1. user posted image

2. user posted image

3. user posted image

p.s. kai cituojate n foto - pratrinkite nuoruodas, kad pernelyg neapkrauti temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 10 31, 12:26)
Ne,sumezgat visas akis po dvi.Pvz.ant virbalu buvo 100akiu,turi likti 50akiu.

Dabar jau kaip ir viskas aišku tada dar ankstokai nulaidyti tikrai,ačiū jums labai už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif notworthy.gif

Paukščiukas ta raudona kepurė su šalikėliu superinė man žiauriai patiko jau kai baigsiu šitą tai tikrai kopijuosiu jūsiškę blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaranga: 31 spalio 2012 - 14:16
QUOTE(Šaranga @ 2012 10 31, 14:14)
Dabar jau kaip ir viskas aišku tada dar ankstokai nulaidyti tikrai,ačiū jums labai už pagalbą  4u.gif  4u.gif  4u.gif  notworthy.gif

Paukščiukas ta raudona kepurė su šalikėliu superinė man žiauriai patiko jau kai baigsiu šitą tai tikrai kopijuosiu jūsiškę  blush2.gif


O kiek akiu jusu kepure turi? as siek tiek kitaip darau: pradedu siaurinti mazdaug 12-13 cm aukstyje (mezgima nuo apacios), ir tada priklausomai nuo siulo storio 8-10 vietose kabinu po 2 kartu, mezgant ratu kas antra eile, jei ant dvieju virbalu gerosiose eilese.
Atsakyti
Akių yra 108-os tai dabar jūs sumezgate kas 10 akį po dvi kartu???ar aš vėl kažko nesupratau?bet tada išsikraipys pynės tikriausiai o aš norėčiau,kad jos liktų visos.Ną jeigu galite truputį aiškaiu pasakykite kaip tai darote kitai kepurytei pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Šaranga @ 2012 10 31, 15:05)
Akių yra 108-os tai dabar jūs sumezgate kas 10 akį po dvi kartu???ar aš vėl kažko nesupratau?bet tada išsikraipys pynės tikriausiai o aš norėčiau,kad jos liktų visos.Ną jeigu galite truputį aiškaiu pasakykite kaip tai darote kitai kepurytei pabandysiu.


aisku su pynem daugiau skaiciavimo, bet mazdaug galima primesti, kad kiekvienoje eileje sumazetu 10 a( jusu atveju mazinciau 11 akiu eileje), nebutina kraipyti rasto, gali but mazejimas nelygiai paskirstytas, sakykim tik tarpuose kur blogosios akys sumegzti, kai liks tik gerosios vel pasiziuret kurias patogiau butu sumegzti kad neiisikaipytu rastas. Bet cia reikia derinti. mano budas patogiausias kai mezgi lygiai, tada graziai suapvaleja.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2012 10 31, 15:19)
O kiek akiu jusu kepure turi?  as siek tiek kitaip darau: pradedu siaurinti mazdaug 12-13 cm aukstyje (mezgima nuo apacios), ir tada priklausomai nuo siulo storio 8-10 vietose kabinu po 2 kartu, mezgant ratu kas antra eile, jei ant dvieju virbalu gerosiose eilese.

Sitas budas labai tinka,kai kepure mezgama lygiu rastu,o kada toks pyniuotas rastas,tada as siaurinu butent taip,kaip aprasiau.Tada rastas praktiskai nenukencia.Bet darykit,kaip Jums atrodo,pamatysit ,kaip graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kam pravers

Vėžlio žingsnis pumpurėliu
http://www.youtube.c...s&feature=share
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 10 31, 17:29)
Sitas budas labai tinka,kai kepure mezgama lygiu rastu,o kada toks pyniuotas rastas,tada as siaurinu butent taip,kaip aprasiau.Tada rastas praktiskai nenukencia.Bet darykit,kaip Jums atrodo,pamatysit ,kaip graziau mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif kiekvienas turi atrasti sau patogiausia buda siaurinimui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2012 10 31, 17:32)
aisku su pynem daugiau skaiciavimo, bet mazdaug galima primesti, kad kiekvienoje eileje sumazetu 10 a( jusu atveju mazinciau 11 akiu eileje), nebutina kraipyti rasto, gali but mazejimas nelygiai paskirstytas, sakykim tik tarpuose kur blogosios akys sumegzti, kai liks tik gerosios vel pasiziuret kurias patogiau butu sumegzti kad neiisikaipytu rastas. Bet cia reikia derinti. mano budas patogiausias kai mezgi lygiai, tada graziai suapvaleja.

Labai vertingos pamokėlės ateičiai o šiuo atvėju manau pirmasis pasiūlymas labiau tinkamas,bet labai širdingai ačiū jums,kad parašėte 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(rasa32 @ 2012 10 31, 18:29)
Sitas budas labai tinka,kai kepure mezgama lygiu rastu,o kada toks pyniuotas rastas,tada as siaurinu butent taip,kaip aprasiau.Tada rastas praktiskai nenukencia.Bet darykit,kaip Jums atrodo,pamatysit ,kaip graziau mirksiukas.gif

Visiškai pritariu,dėkui,dėkui labai dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš kartais siaurinu dar kitu būdu - kepurytės viršugalvį mezgu ripsu, antroje ripso eilėje visas akis sumezgu po dvi (akių skaičius sumažėja perpus), pamezgu 2-3 ripso eiles (realių eilių dvigubai daugiau), vėl visas akis sumezgu po dvi, vėl pamezgu 2-3 ripso eiles, vėl sumezgu po dvi - ir taip kartoju, kol lieka 8-12 akių, kurias arba užtraukiu, arba mezgu pypsiką ax.gif

Va šitos kepurės tokiu būdu siaurintos 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 31 spalio 2012 - 19:17
As toki buda ir turejau minty mirksiukas.gif tik as kartais darau ripsu,kartais vien blogom,kartais vien gerom akim,prie kokio rasto kuris geriau tinka.
Atsakyti
kepuryte jaunajam krepsininkui smile.gif

user posted image
Atsakyti