Įkraunama...
Įkraunama...

Šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(ziit @ 2013 08 29, 17:53)
Nu ir kur visi profai dingo biggrin.gif  g.gif mane tai muse per galva uz tokius zodzius, o dabar tai tyli tongue.gif tai as ta bloga turiu buti rolleyes.gif principe reikia velti iki susivelimo, t.y. kol traukiasi. 2 val pirmoms- mazoka, as daugiau nei 6val su pirmomis mucinausi, bet isnesiojau visus metus nenusiimdama nei vasara, nei ziema ir net be laitekso buvo. Tapkes ne tik turi laikyti forma, jei gerai suveltos, slapios jos bus net kietokos. As sau lentele dariau, kiek su kokia vilna susitraukia. man gavosi, kad karsinys apie 30%, o vilna priklausomai nuo plonumo (mikronu) gali ir iki 40% susitraukti. Del vilnos lipimo, tai isbandziau lietuviska karsini, kuris buvo suveltas iki galo ir vistiek baisiai pukavosi. cia tikriausiai ir nuo vilnos priklauso mastau.gif


Pritariu, kad reikia velti tol, kol veliasi, o netaikyti dydžio g.gif
Vienas žmogau, o tos dvi valandos tai tik vėlimo ar ir su vilnos suklojimu?
Aš nuo pradžių iki pabaigos tai 4-5 val trunku, bet čia jau su suklojimu vilnos iki palikimo džiūti
Atsakyti
Na as suklojau palyginus greitai,nes nepesiojau smulkiom sruogelem,klojau tokiais dideliais storokais lopais,tada tas svelnus glostymas/velimas ,po to jau be pedos trafareto veliau 2 val..Bet jau veliau tai nuo dusios biggrin.gif nesicackinau labai,kociojau gana intensyviai ax.gif Mano akim ziurin tai susivele jos,nes kietos,tai ir bijojau daugiau velt,kad nesumazetu,o ar butu daugiau velusios ar ne tai nezinau blush2.gif
Atsakyti
Mačiau Rusijos kažkokiam puslapyje, kad sudeda kalną vilnos ir velia biggrin.gif
Nu man tai niekaip nesigautų g.gif Kloju pluoštais, kad tolygiai pasiskirstytų g.gif
Aš suklojus stengiuosi kuo greričiau apglostyt ir pavel, kad sukibtų. Bet gal tikrai labai daug muilo pradžioje buvo?
Atsakyti
Aš irgi karšinį pešiodama kloju. Tiesiog tada tapukų storumas būna vienodas. Aš asmeniškai per 2 h niekada nesu suvėlusi tapukų smile.gif Man su visais klojimais reikia 5-6 h (vis dar).

Nesulipti galėjo jei per daug muilo pradžioje, gal ne laiku sušlapo vilna ir nesusiklijavo sluoksniai, gal sušlapinot ir per mažai glostėt sluoksnius ir neprisivėlė. Daug niuansų čia gali būti.

QUOTE(vienas zmogus @ 2013 08 29, 19:38)
Na as suklojau palyginus greitai,nes nepesiojau smulkiom sruogelem,klojau tokiais dideliais storokais lopais,tada tas svelnus glostymas/velimas ,po to jau be pedos trafareto veliau 2 val..Bet jau veliau tai nuo dusios  biggrin.gif nesicackinau labai,kociojau gana intensyviai  ax.gif Mano akim ziurin tai susivele jos,nes kietos,tai ir bijojau daugiau velt,kad nesumazetu,o ar butu daugiau velusios ar ne tai nezinau blush2.gif

Atsakyti
Zinokit greiciausiai bus per daug muilo,nes kai nesulipo,tai as dar pamuilinau blush2.gif tikejausi,kad taip geriau sulips,o pasirodo reikia atvirksciai.Na nieko,dabar zinosiu,labai aciu,kad apsvietet 4u.gif
Dar vienas klausimukas butu-o ka jus pasidedat,kad vanduo nuo stalo neteketu? girdejau,kad kitos velia vonioje,bet pas mus jos nera,dar maciau,kad pasideda tuos guminius kilimelius,kur i masina tiesiasi,bet situ irgi nerasta ax.gif ,o kas dar tiktu? Nes man tai vanduo ant zemes pradejo laset,teko viska nestis i lauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2013 08 29, 17:53)
Nu ir kur visi profai dingo biggrin.gif  g.gif mane tai muse per galva uz tokius zodzius, o dabar tai tyli tongue.gif

Ziit, dziaukis !!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif karta gavus "per galva"...klaidu nesinori daryti...o senes-profes bjaurios, nesicackina smile.gif Neabejoju, kad iki dabar prisimeni visus pamokymus... 4u.gif
as gal senstu, kad linkstu i prisiminimus...man Kadabra buvo ne karta priminus, kad jos tapuku uzkulni garsiai kritikavau (as aisku to jau nepamenu blush2.gif , bet ji puikiai tai man primena mirksiukas.gif )


oiii kaip senai cia buvau...bukit visos pagerbtos ir aplankytos 4u.gif sekmadieni mano darbu parodos atidarymas...gal koki fotoreportaza po visko ikelsiu smile.gif...
Atsakyti
Oh as atsimenu.. visus mokslus ir pamokslus lotuliukas.gif
Lauksim lauksim foto reportazo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2013 08 30, 14:29)
Zinokit greiciausiai bus per daug muilo,nes kai nesulipo,tai as dar pamuilinau  blush2.gif tikejausi,kad taip geriau sulips,o pasirodo reikia atvirksciai.Na nieko,dabar zinosiu,labai aciu,kad apsvietet  4u.gif
Dar vienas klausimukas butu-o ka jus pasidedat,kad vanduo nuo stalo neteketu? girdejau,kad kitos velia vonioje,bet pas mus jos nera,dar maciau,kad pasideda tuos guminius kilimelius,kur i masina tiesiasi,bet situ irgi nerasta  ax.gif ,o kas dar tiktu? Nes man tai vanduo ant zemes pradejo laset,teko viska nestis i lauka biggrin.gif

Oi, juoksites, bet as veldama apejau visa buta doh.gif Is pradziu virtuveje ant stalo... paskui vonioje ant tokios metalines lyginimo lentos, dar visaip bandziau..., o dabar virtuveje ant spinteles. Paimu is orkaites dvi dideles skardas, viena lekala i viena, kita i kita, ir niekas niekur neisbega. Puodas su vandeniu vietoj, kriaukle vietos, o kriaukles ta rantyta dalis atstoja skalbimo lenta. Ot mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip smagu kažką atrasti čia užėjus wub.gif
Aš pradžioj vėliau ant skalbyklės: apdėdavau susuktais rankšluosčiais ir įklodavau celofaną smile.gif Kai vandens perdaug atsirasdavo - išsausindavau ir toliau veldavau smile.gif Dar ir dabar, jei veliu didelių gabaritų ką nors, tai susistumiu 2 stalus ir ir pasidarau bortelius iš rankšluosčių. Į vidurį galima burbulinę įsiklot - dar geriau. smile.gif
Atsakyti
Kad greiciau isdziutu, isskalavus rankomis, idedu grezti i skalbimo masina. Tada kita diena jau sausos. Nereikia nei gyvatuku, nei radiatoriu.
Zodziu, kiekvienas savaip smile.gif Kaip ten dydysis proletaru vadas sake? Mokytis, mokytis ir dar karta mokytis tongue.gif Skaityt supermamas, googlintis googlintis ir viska ismoksi. Patarimu visais klausimais labai daug jau surasyta. Aciu, kas dalinates patirtimi drinks_cheers.gif

Tiesa, ar bandet padukus klijuoti karstais klijais? Rusu puslapiuose maciau bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti