Įkraunama...
Įkraunama...

Blokeliai

Sveiki darbininkai 4u.gif . Ziuriu blokeliu tema jau seniai uždaryta, o naujos niekas neatidaro, nes murijimo sezonas uždarytas.
O mums iškilo tokia dilema - ar galima dabar pirkti silikatinius ARKO blokelius ir palikti juos žiemoti sklype g.gif ? Pasitarėm su mūrininkais, tai jie sako, kad galima, nieko jiems neatsitiks. Na mes norėtume šiemet, pašalus susivežti blokelius, nes pavasarį, kai išeis įšalas, bus sunku ten pas mus įvažiuoti. Tikuosi sulaukti kokių patarimų smile.gif
Atsakyti
Pirk drasiai nieko jiems netsitiks, silikate n- menesiu prastovi ir nieko, jau siuo metu atrodo gamyba sustabdyta ir pagaminta produkcija prekiaus iki pavasario, o gamyba paleis kazkur balandi, tai siais metais pagamintais blokeliais prekiaus galbut ir kita geguze.
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2012 11 03, 21:23)
Pirk drasiai nieko jiems netsitiks, silikate n- menesiu prastovi ir nieko, jau siuo metu atrodo gamyba sustabdyta ir pagaminta produkcija prekiaus iki pavasario, o gamyba paleis kazkur balandi, tai siais metais pagamintais blokeliais prekiaus galbut ir kita geguze.

Aciu uz nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2012 11 03, 20:23)
Pirk drasiai nieko jiems netsitiks, silikate n- menesiu prastovi ir nieko, jau siuo metu atrodo gamyba sustabdyta ir pagaminta produkcija prekiaus iki pavasario, o gamyba paleis kazkur balandi, tai siais metais pagamintais blokeliais prekiaus galbut ir kita geguze.

Silikatiniai blokeliai man atrodo suprastėja kokybė tikrai bent, man atrodo kad lyginti su tomis silikatinėmis senomis plytomis net negalima. smile.gif suprastėja kaip ir viskas...
Atsakyti
Paantrinsiu, tikrai blokeliai silikatiniai bent jau is simpro nera tokie jau stiprus kaip budavo baltos plytos... Lyg kokios kreidos butu imaisyta. Muryciau geriau is moliniu plytu, daugiau is jokiu blokeliu nemuryciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 03 lapkričio 2012 - 20:21
QUOTE(*** @ 2012 11 03, 21:20)
Paantrinsiu, tikrai blokeliai silikatiniai bent jau is simpro nera tokie jau stiprus kaip budavo baltos plytos... Lyg kokios kreidos butu imaisyta. Muryciau geriau is moliniu plytu, daugiau is jokiu blokeliu nemuryciau.

Pritariu, mūryčiau antrą kartą iš plytų. Plius, jei dar blokelius ant skiedinio mūrija, man netgi ne tvirtai sienos atrodo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2012 11 03, 19:00)
Silikatiniai blokeliai man atrodo suprastėja  kokybė tikrai bent, man atrodo kad lyginti su tomis silikatinėmis senomis plytomis net negalima.  smile.gif suprastėja kaip ir viskas...

Na kaip sakant "atrodo suprasteja" ir t.t. Na viena isvada -viena boba sake ir tai yra teisybe, visi kazko tvirtumo nerealaus nori, kaip Bresto tvirtove, kad visokius musius atlaikytu ir anukus, proanukius pamatytu ir t.t. Ka gauni pigiau is to ir statyk ir nekreipk demesio i visokias nesamones, turi kazkokia varza, neturi ir daug daugiau visokiu niuansu.
Atsakyti
Ir dar priedo, kai rinksites plyteles i san. mazgus ar pan. ziurekite, kad plyteles butu ka tik pagamintos, nes kokybe taip pat suprasteja.
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2012 11 03, 23:32)
Ir dar priedo, kai rinksites plyteles i san. mazgus ar pan. ziurekite, kad plyteles butu ka tik pagamintos, nes kokybe taip pat suprasteja.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2012 11 03, 21:53)
Na kaip sakant "atrodo suprasteja" ir t.t. Na viena isvada -viena boba sake ir tai yra teisybe, visi kazko tvirtumo nerealaus nori, kaip Bresto tvirtove, kad visokius musius atlaikytu ir anukus, proanukius pamatytu ir t.t.  Ka gauni pigiau is to ir statyk ir nekreipk demesio i visokias nesamones, turi kazkokia varza, neturi ir daug daugiau visokiu niuansu.

Pasakiau suprastėja, sušvelninau situacija, iš tikro netgi labai aptrupėja. Jokia boba sakė, jei norite galiu jums nuotraukų prikrauti. Galiu ir viešai... tik nenoriu antireklamų jiems daryti. Tik minėjau, kad geriau net nelyginti su senomis silikatinėmis plytomis. Betgi pasak jų reklamos.......... biggrin.gif . ta Bresto tvirtovė tik skystalas atrodo. Na dėl jūsų tai spėju ne toli tų blokeliu esate... taigi (gal klystų), bet pamenu pasakydavote, nuo kada kiek pabrangs.. t.t.
Nėra ko pykti aš visai ne įsigalvoju, o kas diena savo akimis matau. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Noriukas5 @ 2012 11 03, 22:32)
Ir dar priedo, kai rinksites plyteles i san. mazgus ar pan. ziurekite, kad plyteles butu ka tik pagamintos, nes kokybe taip pat suprasteja.

Arba kai renkatės dešra.. nes be konservantų jau privalumas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2012 11 03, 20:44)
Pasakiau suprastėja, sušvelninau situacija, iš tikro netgi labai aptrupėja. Jokia boba sakė, jei norite galiu jums nuotraukų prikrauti. Galiu ir viešai... tik nenoriu antireklamų jiems daryti. Tik minėjau, kad geriau net nelyginti su senomis silikatinėmis plytomis. Betgi  pasak jų reklamos.......... biggrin.gif . ta Bresto tvirtovė tik skystalas atrodo.  Na  dėl jūsų tai spėju ne toli tų blokeliu esate... taigi (gal klystų), bet pamenu  pasakydavote, nuo  kada kiek pabrangs.. t.t.
Nėra ko pykti aš visai ne įsigalvoju, o kas diena savo akimis matau. biggrin.gif

Papildyta:

Arba kai renkatės dešra.. nes be konservantų jau privalumas. biggrin.gif

Siaip nuo kada koks produktas brangsta prekybininkai zino jau pries kokias dvi savaites maziausiai, tai cia tas artumas ne prie ko, o siaip as asmeniskai is ju staciausi, tai prie namo valiojasi keleta vienetu, mirksta po atviru dangumi tai nei truputi irti pradejo, nei ka, o ypac jeigu perki naujus paletemis, supakuotus, i esamas ertmes nepateks vandens, ziemos metu, tas vanduo nesusals, tai jokios neigiamos itakos nebus nei vieniems blokeliams, ar arko, ar keramikiniams nei kitiems, tik reiketu atsargiau su duju silikato blokeliais, jie ziauriai traukia dregme, kaip kempine, atrodo sausa, o paspaudus bega vanduo. P.s. mes visi tokie lietuviai, kaip bebutu vistiek blogai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriukas5: 03 lapkričio 2012 - 21:56
QUOTE(Noriukas5 @ 2012 11 03, 22:54)
Siaip nuo kada koks produktas brangsta prekybininkai zino jau pries kokias dvi savaites maziausiai, tai cia tas artumas ne prie ko, o siaip as asmeniskai is ju staciausi, tai prie namo valiojasi keleta vienetu, mirksta po atviru dangumi tai nei truputi irti pradejo, nei ka, o ypac jeigu perki naujus paletemis, supakuotus, i esamas ertmes nepateks vandens, ziemos metu, tas vanduo nesusals, tai jokios neigiamos itakos nebus nei vieniems blokeliams, ar arko, ar keramikiniams nei kitiems, tik reiketu atsargiau su duju silikato blokeliais, jie ziauriai traukia dregme, kaip kempine, atrodo sausa, o paspaudus bega vanduo. P.s. mes visi tokie lietuviai, kaip bebutu vistiek blogai doh.gif

Ir aš iš patirties kalbu, nes iš jų staciausi.
Taigi jeigu "pagal lietuviškai“ kaip tik turėčiau girti....... ir ne pripažinti, kad ne pačius geriausius įsirinkau. biggrin.gif Dabar statyčiau iš plytų.
Tik painformuoju skaitytojus/statytojus, kad aš įsivaizdavau truputi geriau.... tegul renkasi....
O dėl laikymo per žiemą nepažeista pakuote, tai net neabejoju ir manau gali penkis metus gulėti. smile.gif
Atsakyti