Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis, 11 t

Atsidarome naują temutę 4u.gif Čia renkasi mergaitės ,kurios puoselėja savo plaukučius -žolytėmis 4u.gif

Tema labai naudinga, jei užėjai ,paskaitei ,susigundei-junkis 4u.gif Čia mergaitės draugiškos ,pasiekusios laaaabai gerų rezultatų ,Tau visada patars 4u.gif

user posted image

10-oji tema čia

Trumpi žolyčių aprašymai :


CHNA [arab. hinnā], raudonai geltoni dažai, gaminami iš krūmo Lawsonia inermis lapų.

BASMA Kitaip žinoma kaip INDIGO. Irgi susmulkinta augalas, kuris padeda nudažyti plaukus tamsiau (beveik juodai net). Naudojamas kartu su chna.

AMLA (Indiškas agrastas), kuris yra turtingiausias vitamino C šaltins. Dedant šiek tiek į mišinį duoda šaltensį atspalvį.


Forumiečių naudingi patarimai:

Maišymo gudrybės:
*Kad plaukus mažiau sausintų galima įpilti šiek tiek aliejaus, plikyti pienu, užpilti kefyru, įdėti kiaušinį ir pan.

*Kad būtų naudinga plaukams, galima plikyti įvairių žolių nuovirais (čiobrelių, rozmarinų, ajerų, ąžuolo žievęs ir pan.

* kad stiprintų plaukus ir saugotų nuo slinkimo galima įberti cinamono, rozmarinų ar kitokio eterinio aliejaus ir t.t.

*Kad spalva būtų raudonesnė galima plikyti raudonu vynu, dėti paprikos miltelių ir pan.

*kad spalva būtų geltonesnė - galima dėti ciberžolės.

*Kad spalva būtų rudesnė - galima eksterimentuoti su Chna/ basma asantykiu, dėti amlos, mušti kiaušinį, plikyti juodalksnių nuoviru, ažuolo žievės nuoviru, juoda stipria kava, juoda stipria arbata, pilti eterinių aliejų, plikyti mišinį metaliniame inde ir pan.

*Kad geriau išsiskirtų chna spalva, patariama plikyti chna su 80 laipsnių temperatūros vandeniu ir įpilti rūgšties (citrinos sulčių, acto, apelsinų sulčių ar pan.) Taip pat patariama ir šiltai palaikyti mišinį.

*Kad spalva geriau įsigertų į plaukus reikia tepti šiltą košę ant išplautų drėgnų plaukų nedėjus kiokio kondicionieriaus, užsidėti plėvelę/ maišelį ar dušo kepurėlę ir apvynioti šiltai (arba užsimaukšlinti patogią kepurę.

*Norint, kad gautųsi beveik juoda spalva, reikia pirma nudažyti plaukus chna, o paskui Basma.

*Mano įsitikinimu, daug įtakso spalvai turi ir pačios žolės (Chna kokybė labai skiriasi).

*Bent kokiu atveju, dažymas žolėmis yra tarsi menas, ir kiekviena turi atrasti sau labiausiai tinkantį derinuką. Nė viena nepatars kaip garantuotai išgauti vienokią ar kitokią spalvą, galima tik pasidalinti patirtimi

O apie gvazdikėlius - tai juos sumaltus albai gerai tiesiog sumaišo į žoles ir pliko kiek supratau. bet sijoja irgi, kad miltukai būtų.

Mums patinka:
The long hair community
Henna for hair

Chna,žoleles ir kitus priedus internete perkam:
Aromazone
Henna boy
aromanatural (amla)

Gatavi produktai:
khadi
Aubrey Organics ir Naturtint

Visoms sėkmingų bandymų ir puikių spalvų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguti: 08 lapkričio 2012 - 23:28
Sveikos naujoj temelej biggrin.gif

QUOTE(Steisi @ 2012 11 09, 01:38)
Vien ja tesidazau, man kimba varine spalva, jeigu nesviecia jokia lempa ar saule i plaukus, tai ta varine visai nerekianti, kartais net labai ruda atrodo. O kartais sublykcioja gana raudonas atspalvis. Nuo apsvietimo priklauso. Bendrai esu labai patenkinta spalva, terliotis per daug nereikia, ir zinoma didziausias pliusas, jog plaukus stiprina. Nors plaukeliai mano is prigimties silpnoki, bet pastaruoju metu tikrai pastebejau, jog sustiprejo ir blizgesio igavo, net tete kazkada pastebejo  biggrin.gif
OOOO, Chikitoka! Man tokia irgi labai patinka, kita karta dazantis bandysiu ko rugstaus i mase ideti, gal sviesiau gausis. O ji turbut cheminiais dazo, tai jau ten ko nori, ta ir gausi.


va prie apsvietimo ar nuo blico ir mano atrodo gan varine, bet gyvai ji tokia tikrai nera, radau fotkiu.

Beja kiek su kirpejom snekejau, bent jau lietuvoj nera geru dazu kurie ilgam isgautu tokia spalva, ji visada LABAI greit issiplauna. Tai ir buvo tikroji priezastis kodel sugalvojau bandyt chna ax.gif

QUOTE(Inguti @ 2012 11 09, 01:49)
Mergaites ,gal pasirodykit su savo plaukuciais? Labai smalsu ? bigsmile.gif


user posted image
Atsakyti
nu va cia turbut panasiausia spalva.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 09 lapkričio 2012 - 01:33
Ooo, nauja troba bigsmile.gif
Labas rytas 4u.gif

Steisi ir Chikitoka labai gražios spalvos abiejų, puikiai atrodo ax.gif Net įdomu, kaip chikitoka ant tokių palygins tamsių plaukų išėjo tokį gražų ryžumą išgauti g.gif mirksiukas.gif Steisi, kokia Jūsų natūrali spalva? Prie blykstės labai gražiai atrodo, vien varis, jokio raudonumo bigsmile.gif

Inguti Laukiu atsiliepimų apie naktinius išgyvenimus ir rytinį rezultatą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos senai besidažančios žolėmis merginos 4u.gif
Aš plaukų nesidažau, man sava spalva labai patinka, o, bet, tačiau... laikas negailestingas ir ima lysti žili plaukučiai. Tai sumąsčiau kad jau terliotis, tai galvą tepti su nedažančia chna, o ten kur atsirado žilų plaukučių padažyti. Kiek žiūrėjau senose temose niekur neradau bent kažko panašaus į savo plaukų spalvą, visos per daug intensyvių ir šiltų tonų spalvų verysad.gif . O jai atsižvelgt į tai kad pražilo prie veido esantys daug plonesni ir šviesesni plaukučiai, nei visi likę, įtariu kad rezultatas gali gautis labai ne koks. Bet mano močiutė dažydavosi žolėmis ir sugebėdavo išgauti tokią natūralią lietuvišką rusvą gan šviesią spalvą, kuri cheminių dažų pakuotėse įvardijama kaip light ash braun. Tikrai žinau kad dėdavo chna su basma, ir dar acto kažkiek pildavo. Bet kiek prisimenu tos košės kvapą... tikrai dar kažko dėdavo... ar gali būti kad ajaro šaknį? Pagoglinus radau kad nuo ajarų šaknų plaukai šviesėja... ar gali būti kad jie duotų tokį efektą?

Ir dar toks klausimėlis blush2.gif ar ilgai laikant tą košę oda smarkiai nusidažo? nes prie veido ne tik plonesni, bet ir visai reti plaukučiai...
Atsakyti
Labas rytas, aciu uz nauja temele 4u.gif truputi buvau pradingusi hihihi.gif Na inguti, tai kaip pasiseke nusidazyti? Labai idomu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 11 09, 09:28)
Ir dar toks klausimėlis  blush2.gif ar ilgai laikant tą košę oda smarkiai nusidažo? nes prie veido ne tik plonesni, bet ir visai reti plaukučiai...


Nusidazo, bet labai lengvai nusivalo wink.gif o del ajaro tiksliai nepasakysiu, bet visko gali buti. Pabandykite daugiau pasieskoti informacijos, jeigu atrasite, butinai pasidalinkite su mumis smile.gif
Chikitoka ir man labai keista, kaip ant tokiu gan tamsiu plauku tokia spalva isgavot, net negalvojau jog taip imanoma bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *melodia*: 09 lapkričio 2012 - 09:07
QUOTE(bytte @ 2012 11 09, 09:28)
Bet kiek prisimenu tos košės kvapą... tikrai dar kažko dėdavo... ar gali būti kad ajaro šaknį? Pagoglinus radau kad nuo ajarų šaknų plaukai šviesėja... ar gali būti kad jie duotų tokį efektą?

Ir dar toks klausimėlis  blush2.gif ar ilgai laikant tą košę oda smarkiai nusidažo? nes prie veido ne tik plonesni, bet ir visai reti plaukučiai...


Bytte, dėl ajaro ežinau, bet šviesina medus tai tikrai smile.gif jei norit išgauti ne tokią ugninę spalvą, galit bandyti dėti ciberžolės, ji duoda daugiau geltonumo mirksiukas.gif
Žili plaukai visada nusidažo ryškiau, bet esu mačiusi gyvai, tai atrodo lyg plaukai būtų sruogelėm dažyti, vaizdas tikrai geras, o tą spalvos intensyvumą juk galima reguliuoti įvairiais priedais košėje ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nerasiau is kart,nes dar laukiau kol isdzius plaukuciai biggrin.gif Na egliukas skarokas -nusiplove,viskas ciki thumbup.gif

Spalva nenusidaze,aisku,as ir taip juoda,nelabai ka ir matyciau ,bet sakniuku truputi ,maziau nei cemas nuauge ,tai matau ,kad tokie patys smile.gif. Na ,bet dazysiu taip toliau ,nes kiek irgi skaiciau ,iskart nelabai kas ir turejo stipriai gautis smile.gif -svarbu ne zalia laugh.gif

siandien kaip tik i kalvarkiu turgu uzleksiu ,nusipirksiu linu semenu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2012 11 09, 10:12)
Spalva nenusidaze,aisku,as ir taip juoda,nelabai ka ir matyciau ,bet sakniuku truputi ,maziau nei cemas nuauge ,tai matau ,kad tokie patys smile.gif. Na ,bet dazysiu taip toliau ,nes kiek irgi skaiciau ,iskart nelabai kas ir turejo stipriai gautis  smile.gif -svarbu ne zalia laugh.gif


Man spalva pasikeite, tiksliau patamsejo, tik po kokio 3 ar 4 dazymo smile.gif bet i savaite po 2 kartus mazdaug, kad greiciau spalva isgauciau ir ji nespetu nusiplauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *melodia*: 09 lapkričio 2012 - 09:15
Sveikutes

QUOTE(lil'angel @ 2012 11 09, 08:58)
Steisi ir Chikitoka labai gražios spalvos abiejų, puikiai atrodo ax.gif Net įdomu, kaip chikitoka ant tokių palygins tamsių plaukų išėjo tokį gražų ryžumą išgauti  g.gif  mirksiukas.gif Steisi, kokia Jūsų natūrali spalva? Prie blykstės labai gražiai atrodo, vien varis, jokio raudonumo  bigsmile.gif


blush2.gif turbut neaiskiai issireiskiau doh.gif vienoj nuotraukoj ta pati spalva be blico, na tokia kaip ji atrodo naturaliai, dienos sviesoj. O kitoj nuotraukoj ta pati spalva kaip atrodo fotkinant su blykste, aisku labai noreciau kad plaukai isties taip atrodytu biggrin.gif , mano naturalus buvo tokie potamsiai pilkoki vos vos i ruduma.

QUOTE(bytte @ 2012 11 09, 09:28)
... tikrai dar kažko dėdavo... ar gali būti kad ajaro šaknį? Pagoglinus radau kad nuo ajarų šaknų plaukai šviesėja... ar gali būti kad jie duotų tokį efektą?

Ir dar toks klausimėlis  blush2.gif ar ilgai laikant tą košę oda smarkiai nusidažo? nes prie veido ne tik plonesni, bet ir visai reti plaukučiai...


bigsmile.gif o kur gaut ajero sakni g.gif labai noreciau isbandyt

QUOTE(lil'angel @ 2012 11 09, 10:11)
Žili plaukai visada nusidažo ryškiau, bet esu mačiusi gyvai, tai atrodo lyg plaukai būtų sruogelėm dažyti, vaizdas tikrai geras, o tą spalvos intensyvumą juk galima reguliuoti įvairiais priedais košėje  ax.gif


va va pas mane taip ir yra, kadangi jau daugiau kaip puse plauku zilu, tai gaunas toks margumas ant galvos, man tai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir as, cia pirmas mano dazymas Rainbow dark brown. Man siek tiek per tamsus, o dar dazant manau dar patamses, dabar bandysiu medium brown, tik klausimas ar pasviesins nutamsintus. Siaip esu patenkinta, ir zilus gerai paeme, tik aisku pasiplove aplink smilkinius, bet kenteti tikrai galima
user posted image
Dar turiu klausimeli, gal yra patyrusiu, kurios zoleles geresnes is Khadi ar Rainbow, kai baigsiu situos reiks vel atsisiusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blizzge: 09 lapkričio 2012 - 10:06
QUOTE(*melodia* @ 2012 11 09, 10:15)
Man spalva pasikeite, tiksliau patamsejo, tik po kokio 3 ar 4 dazymo smile.gif bet i savaite po 2 kartus mazdaug, kad greiciau spalva isgauciau ir ji nespetu nusiplauti smile.gif


man irgi reikėjo kokius 4is gal kartus dažyt, kol po truputį pradėjo spalva ryškėt:)
Taip kad nereikia norėt, kad po pirmo dažymo spalva sodri būtųsmile.gif
Atsakyti