Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR,


Jeigu jūsų batai atrodo taip:

user posted image

o norite atrodyti šitaip:

user posted image
Junkitės prie mūsų gathering.gif čia mes dalinamės patirtimi, aptarinėjame dydžius, batų kokybę ir šiaip padedame viena kitai įvairiais klausimais wub.gif

Trumpai apie JAVARI:
* Skirtingų šalių online parduotuvės:
Javari DE
Javari UK
Javari FR
* Siuntimas į Lietuvą NEMOKAMAS
* Atsiskaitymas tik kortele, PayPal negalima
* Kainos puslapyje nurodytos su atitinkamos šalies PVM. Siunčiant prekes į Lietuvą, PVM perskaičiuojamas ir bendra suma nežymiai padidėja (1-2%). PVM sąskaitoje faktūroje yra rašoma suma be PVM, atskira eilute išskiriamas PVM ir gale parašoma bendra suma.
!!!Perkant vaikiškus batus iš UK ir juos siunčiant į Lietuvą, priskaičiuojamas papildomas 21% PVM
* Siuntiniai atkeliauja:
DE - apie sav.
UK - 1-2 sav.
FR - 2-3 sav.
Siuntiniai pristatomi įvairiai: ir į paštą, ir jūsų nurodytu adresu (UK/FR - dažniausiai į pašto skyrių, DE - dažniausiai jūsų adresu pristato kurjeris). Vieno užsakymo prekės gali būti siunčiamos atskirais siuntiniais.
* Grąžinti netikusias ar brokuotas prekes galima per 365 dienas. Jei prekę grąžinate dėl jums netikusio dydžio, spalvos ar šiaip persigalvojote, teks patiems padengti siuntimo kaštus. Jeigu prekė brokuota, atsiųstas ne tas dydis ar net ne ta prekė, tiekėjas padengia siuntimo kaštus (bet dėl šito reikia atskirai rašyti Javari).
Registruotas nepirmenybinis siuntimas nuo 500 g iki 2 kg kainuoja 22 Lt
Neregistruotas nepirmenybinis iki 2 kg - 15 Lt
Norint grąžinti bet kokią prekę, savo internetinėje paskyroje reikia užpildyti grąžinimo formą (plačiau apie tai skaitykite čia
* Jei kitur randate geresnę kainą, Javari grąžina skirtumą. Jei patys sumažina - irgi. Plačiau apie mažiausios kainos garantiją rasite čia

Naudingos nuorodos:
Problemos dėl apmokėjimo
Užsakymo panaikinimas
Užsakymo sekimas
Prekių grąžinimas
Rašom Javari
Mažiausios kainos garantija


Mūsų Blog'as

Bendra temos IŠPARDUOTUVĖ
(prisijungimo vardas Javari, slaptažodis toks pat kaip ir internaučių išparduotuvės)

Atsakyti
ko tai neduoda Javaris geru nuolaidu g.gif gal kaledom ruosiasi biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir neduos, manau, dabar. Geriausiu atveju po naujų, arba kovo mėnesį kaip pernai tongue.gif
Atsakyti
Man nervai neišlaikė nuolaidų belaukiant, tai nors Rip Curl gumines šliopkes nusipirkau iš anglų, už 2,19 svariuko, vyriškos, bet man gražios blush2.gif user posted image
Na patinka man kokybiški daiktai, netgi guminės šlepetės, o šitos taip tvirtai "sukaltos", ne kokios maximinės. Neturėjau kaip tik tokių guminių (crocsai nesiskaito), o ir firmos šitos dar pas mane spintoj nebuvo biggrin.gif

Na o jei sirgti, tai iki galo - iš vokiškojo javario papirkau crocsų eilinę porą, dabar jau jų turiu 12 blush2.gif Nu bet negalėjau tokiam grožiui už 14,98 eurų atsispirti biggrin.gif user posted image
Šiaip patogūs, nes tokie lengvučiai, lankstūs, regis patys prie pėdos prisitaiko.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 28, 00:04)
ko tai neduoda Javaris geru nuolaidu  g.gif gal kaledom ruosiasi  biggrin.gif


O aš vis tiek rankinuką nusipirkau...
Kad ir su nedidele nuolaida, kad ir ne oda... Šiandien gavau, viską persikroviau, vis pasižiūriu, pasidžiaugiu. Būčiau vaikas, tai miegot su juo eičiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 28, 00:58)
Man nervai neišlaikė nuolaidų belaukiant, tai nors  Rip Curl gumines šliopkes nusipirkau iš anglų,  už 2,19 svariuko, vyriškos, bet man gražios  blush2.gif 
Na patinka man kokybiški daiktai, netgi guminės šlepetės, o šitos taip tvirtai "sukaltos", ne kokios maximinės. Neturėjau kaip tik tokių guminių (crocsai nesiskaito), o ir firmos šitos dar pas mane spintoj nebuvo  biggrin.gif

Na o jei sirgti, tai iki galo - iš vokiškojo javario papirkau crocsų eilinę porą, dabar jau jų turiu 12  blush2.gif Nu bet negalėjau tokiam grožiui už 14,98 eurų atsispirti  biggrin.gif
Šiaip patogūs, nes tokie lengvučiai, lankstūs, regis patys prie pėdos prisitaiko.

lotuliukas.gif

gerule crocsu kaina thumbup.gif

QUOTE(Ursiuke @ 2012 11 28, 01:59)
O aš vis tiek rankinuką nusipirkau...
Kad ir su nedidele nuolaida, kad ir ne oda... Šiandien gavau, viską persikroviau, vis pasižiūriu, pasidžiaugiu. Būčiau vaikas, tai miegot su juo eičiau tongue.gif

tai prasom parodyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 28 lapkričio 2012 - 07:56
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 28, 00:58)
Man nervai neišlaikė nuolaidų belaukiant, tai nors  Rip Curl gumines šliopkes

šios firmos jau trečia vasara šliopkes tampau, tvirtos labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimaza: 28 lapkričio 2012 - 11:12
QUOTE(Ursiuke @ 2012 11 28, 01:59)
O aš vis tiek rankinuką nusipirkau...
Kad ir su nedidele nuolaida, kad ir ne oda... Šiandien gavau, viską persikroviau, vis pasižiūriu, pasidžiaugiu. Būčiau vaikas, tai miegot su juo eičiau tongue.gif


Taip zaismingai paraset biggrin.gif
Pasirodykit 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Va toks
user posted image

Čia jis ne toks žavingas, kaip realybėje. Aš jį apžiūrėjau Lietuvoje Mexx parduotuvėje, tai žinojau, ko laukiu.
https://www.javari.de/dp/B007CTQE0M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursiuke: 29 lapkričio 2012 - 00:12
QUOTE(Dideja @ 2012 11 30, 15:36)
idomus modeliukas, bet man nepatinka , kad sonuose tas blizgumas ax.gif


Visas tašiukas blizga vienodai, tiksliau visai nedaug blizga. Čia nuotraukoje atrodo, kad blizga kaip celofanuotas. o iš tiesų primena lakuotą odą.
Atsakyti
QUOTE(Ursiuke @ 2012 11 30, 23:43)
Visas tašiukas blizga vienodai, tiksliau visai nedaug blizga. Čia nuotraukoje atrodo, kad blizga kaip celofanuotas. o iš tiesų primena lakuotą odą.

As uzsisakiau, jauciu dziaugsiuos kaip Ursiuke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 27, 23:58)


Na o jei sirgti, tai iki galo - iš vokiškojo javario papirkau crocsų eilinę porą, dabar jau jų turiu 12  blush2.gif Nu bet negalėjau tokiam grožiui už 14,98 eurų atsispirti  biggrin.gif user posted image
Šiaip patogūs, nes tokie lengvučiai, lankstūs, regis patys prie pėdos prisitaiko.



Sitie crocs labai patogus ir smagus, tik turi viena trukuma, del kurio grazinau po 2 men nesiojimo, sutrukineja tos gumutes. Bet tiesa sakant buciau uzklydusi i javari, kai buvo tokia kaina, buciau pasiemusi.
Atsakyti