Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 22

21 tema

2013 m. katalogas

user posted imageuser posted imageuser posted image

IKEA mūsų namuose
Prisijungimas: ikeaSM
Slaptažodis: ikea

KAIP UŽSISAKYTI:

Į Lietuvą vežėjai pristato prekes iš Varšuvos IKEA. Užsakymas priklauso nuo vežėjų sąlygų (žr. jų internetinius puslapius, kontaktai apačioje). Erikas turi užsakymo formą savo internetiniame puslapyje. Olegui, Kšištofui reikia elektroninių paštu nusiųsti norimų prekių sąrašą su artikulais. Artikulas - tai daugiaženklis skaičius, nurodytas po prekės kaina. Jurgai reikia nusiųsti užklausimą, ji atsiųs savo formą užpildymui. Visi vežėjai turėtų patvirtinti užsakymą.

Vežėjų kontaktai:
- Erikas: ikeamarket.lt 8 655 66222 info@ikeamarket.lt

- Olegas: ikeaexpress.lt 8 606 69963 oleg@ikeaexpress.lt

- Kšištof: ikeabaldai.wordpress.com 8 61 222 231 ksistof@ikeabaldai.com

- Jurga: lt-lt.facebook.com/pages/IKEA-Lietuvoje 8 687 22282 ikealietuvoje@gmail.com

Klaipėdoje:
Ikeabaltija 8 67223477 info@ikeabaltija.lt

Orientacinės galutinės prekių kainos litais - ne daugiau nei parašyta zlotais. Pvz., jei daiktas kainuoja 100 zlotų, tai jį įsigysite už ne daugiau 100 lt (Vilniaus mieste). I kitus miestus vežama, bet yra papildomas mokestis. Tikslių kainų reikia teirautis vežėjų arba pasinaudoti jų puslapiuose esančiomis skaičiuoklėmis. Skaičiuoklių paskaičiuota kaina yra galutinė - papildomų mokesčių nėra.

Programos projektavimui

Užsakymus darome iš Lenkijos IKEA
Anglų kalba skaityti apie prekes
arba rusų kalba
Kitos kalbos ir šalys
Skirtingų šalių IKEA puslapiuose dominantys daiktai turi tuos pačius pavadinimus ir artikulus. Galima pasinaudoti IKEA puslapyje esančioje paieškoje.
Dėl neaiškios daikto komplektacijos ar vidaus, patartina peržvelgti surinkimo instrukciją 'Instrukcja montażu".
Kaip ikelti nuotrauką iš Ikea puslapio: užeiti su pele ant nuotraukos, spaudžiam dešinį, pasirenkam "Nukopijuoti paveikslėlio URL adresą", tuomet SM rašant žinutę pasirinkti langelį IMG, ten įkopijuoti adresą. Nepamirškime įkelti ir pačių nuorodų.
Taip pat temose galima naudotis paieška, pasirinkti "Spausdinti temą", spausti CTRL+F ir ieškoti norimo žodžio (dominančios prekės vardo).

Temoje reklamuotis draudżiama
IKEA SKELBIMŲ LENTA YRA ČIA

Papildomi katalogai:

Vonios kambario

Sekcijų BESTA

Spintų

Virtuvės


PATARIMAS: prieš užsakant, įveskite daikto pavadinimą į google vaizdus norint susidaryti realesnį vaizdą.
KITA: niekas nesiskundžia STUVA, TROFAST. Lūkesčius pateisina LACK staliukai. Sofos taip pat neturi blogų komentarų. Patalynių kokybė gali būti įvairi.


Kalėdų skiltis:
Šventės


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos gyvos
Man klausimas apie minkstus ikea baldus iskilo...
Gal kas turit ir naudojat?
Kazi kaip devis, ar minkstos, patogios
Konkreciai sudomino sitas sofos ir foteliuku modeliukas
http://www.ikea.com/...ucts/S59908542/
http://www.ikea.com/...ducts/10168428/
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2012 12 04, 18:21)
Sveikos gyvos
Man klausimas apie minkstus ikea baldus iskilo...
Gal kas turit ir naudojat?
Kazi kaip devis, ar minkstos, patogios
Konkreciai sudomino sitas sofos ir foteliuku modeliukas
http://www.ikea.com/...ucts/S59908542/
http://www.ikea.com/...ducts/10168428/



ar zinai, kad antra nuoroda ne sofos o uzvalkalo (na del kainos kad neapsigautumei). man minkstos dalys ikejoj nepatiko. neatitiko mano keliamu reikalavimu doh.gif bet jei finansai riboti, tai as geriau imciau ikejine nei kokia is ale "audejo" cool.gif
Atsakyti
Kad ne finansuose esme- kazkaip nerandu komplektuko kad but minktas ir kad man patiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2012 12 04, 20:43)
Kad ne finansuose esme- kazkaip nerandu komplektuko kad but minktas ir kad man patiktu ax.gif

as turiu ta komplektuka. plius pufas. i kaima pirkausi. tai jie tarnauja daugiausiai vasarom. man visai patinka. labai lengvai valosi su slapiu skudureliu: visu dar neploviau, bet demeles musiu padarytas teko valyt ax.gif . pastebejau, kad kazkiek minksta dalis susisedi. bet as tada pagalveles pakedenu ir apverciu, kad visos vienodai sedetusi unsure.gif . nezinau, ar kasdien noreciau tokiu balduku: maniskiai balti su tom gelytem. nebent gal tamsesnius imciau. nes siaip kasdienai trint tai man odiniai geriausi. ten ir kibira sriubos papylus lengvai valosi.
o siaip tai jie labai jaukus, mieli, mes nueme atloso pagalveles is bedos panaudojam ir kaip lova, kokiam vienam sveciui paguldyt, nes pirkom neissiskleidziancia
Atsakyti
Moterytes, neseniai atradau ikea, ir dabar tirineju prekiu asortimenta. Norejau pasiklausti, kaip sitos paklodes su guma? Ar ne skystaliukas? Ar gerai devisi? Nesitraukia po plovimu? 4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00150042/
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmina @ 2012 12 04, 22:44)
as turiu ta komplektuka. plius pufas. i kaima pirkausi. tai jie tarnauja daugiausiai vasarom. man visai patinka. labai lengvai valosi su slapiu skudureliu: visu dar neploviau, bet demeles musiu padarytas teko valyt  ax.gif . pastebejau, kad kazkiek minksta dalis susisedi. bet as tada pagalveles pakedenu ir apverciu, kad visos vienodai sedetusi  unsure.gif . nezinau, ar kasdien noreciau tokiu balduku: maniskiai balti su tom gelytem. nebent gal tamsesnius imciau. nes siaip kasdienai trint tai man odiniai geriausi. ten ir kibira sriubos papylus lengvai valosi.
o siaip tai jie labai jaukus, mieli, mes nueme atloso pagalveles is bedos panaudojam ir kaip lova, kokiam vienam sveciui paguldyt, nes pirkom neissiskleidziancia

tamsiai melyna turiu. normaliai viskas. tvirta medziagyte, su guma, gerai aptempia.
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2012 12 04, 22:07)
Moterytes, neseniai atradau ikea, ir dabar tirineju prekiu asortimenta. Norejau pasiklausti, kaip sitos paklodes su guma? Ar ne skystaliukas? Ar gerai devisi? Nesitraukia po plovimu?  4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00150042/

Galiu pasakyti tik tiek, kad tikrai ne skystalas. Kaip dėvisi, deja, nepasakysiu, nes nenaudoju, kadangi pirkdama apsigavau su dydžiu, vietoje 160x200 nusipirkau 180x200 doh.gif
Atsakyti
Ar čia tik man Jurgos FB puslapio neatidaro, ar iš tikrųjų jie jo nebeturi? g.gif lt-lt.facebook.com/pages/IKEA-Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 12 04, 19:41)
ar zinai, kad antra nuoroda ne sofos o uzvalkalo (na del kainos kad neapsigautumei). man minkstos dalys ikejoj nepatiko. neatitiko mano keliamu reikalavimu  doh.gif  bet jei finansai riboti, tai as geriau imciau ikejine nei kokia is ale "audejo"  cool.gif

Ka jus turit minty ale 'audejo'? Juk ten ir parasyta, kad is Lenkijos rolleyes.gif Man tai patinka ikea sofu pasirinkimas, o foteliu tai isvis fantastiskas. Tik kad nei reikia nei yra uz ka biggrin.gif

QUOTE(fuzzyy @ 2012 12 04, 23:07)
Moterytes, neseniai atradau ikea, ir dabar tirineju prekiu asortimenta. Norejau pasiklausti, kaip sitos paklodes su guma? Ar ne skystaliukas? Ar gerai devisi? Nesitraukia po plovimu?  4u.gif

Naudojam baltas dvala. Jokiu nusiskundimu. Tik lyginti nepatogu
Papildyta:
Janki:

user posted image

Targovek:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile_G: 05 gruodžio 2012 - 09:53
QUOTE(Mildainis @ 2012 12 05, 10:14)
Ar čia tik man Jurgos FB puslapio neatidaro, ar iš tikrųjų jie jo nebeturi?  g.gif lt-lt.facebook.com/pages/IKEA-Lietuvoje

ir man neatidaro - reiškia jie "baigia veiklą" gal?
Papildyta:
QUOTE(meile_G @ 2012 12 05, 10:51)
Ka jus turit minty ale 'audejo'?

Jūs gal ne vilnietė? Nes vilniečiams iškart viskas aišku.
Prie "Audėjo" fabriko yra gana didelis baldų centras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 12 05, 11:06)
Jūs gal ne vilnietė? Nes vilniečiams iškart viskas aišku.
Prie "Audėjo" fabriko yra gana didelis baldų centras mirksiukas.gif

Vilniete ax.gif Yra fabrikas, yra centras, bet kame cia apgaule? Ar fabrikas neparduoda baldu Lietuvoje? Centre juk jie neslepia, is kur jie.
Atsakyti