Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

sveiki visi!
Nelabai radau kur galėčiau paklausti šia tema, tai nusprendžiau, kad tiks šis skyrius.
O viskas prasidėjo nuo to, kad neturėjo bobutė bėdų, bet nusipirko oželį...
Panašiai ir man. Prisisvajojau kaip būtų gražu, jei vasarą vaikutis galėtų sau žaisti ant pėvelės smėlio dėžėj ir kvėpuoti grynu oru... Nusipirkom sodą, o vyras pareiškė, kad nieko ten nedarys!
Gal kas žinot kokį "auksinį" žmogų ar nebrangią firmą, kuri galėtų sutvarkyti aplinką sode: nupjauti porą laukinių medžių, nugenėti obelų šakas, išarti žemę, ją sulyginti ir užsėti žolyte?
Gal kas nors jau buvo "įklimpęs į tą balą" ir galėtų pasidalinti patirtimi?
Ačiū labai.
Atsakyti
pamiršau parašyti, kad sodas tai vilniaus rajone, netoli žaliųjų ežerų...
Atsakyti
Na, nežinau, pasakysiu gal žiauriai, bet kitaip negaliu biggrin.gif pirmiausia mintyse (o gal ir garsiai pasiųsčiau tinginį vyrą toli toli) ir pagalbos paprašyčiau žavaus kaimyno arba bendradarbio... tegu vyrui būna gėda, kad taip daro rolleyes.gif
Atsakyti
Ir aš nerandu nieko kas pas mus sode galėtų žolę pasėti (Šiauliuose) nes senus medžius tai patys išpjovėme,o vyras tai mažai lietuvoje būna,tai jam nėra kada.O ir taip norisi kad tos piktžolės neaugtų ir nereiktų keliais šliaužioti jas ravint. doh.gif Manau sėsiu pati,kaip bus taip bet vis žolė,nes pas mus kurmiai labai rausia tai greit viską patvarko savaip-kalnas pakalnė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 05 08, 15:15)
Ir aš nerandu nieko kas pas mus sode galėtų žolę pasėti (Šiauliuose) nes senus medžius tai patys išpjovėme,o vyras tai mažai lietuvoje būna,tai jam nėra kada.O ir taip norisi kad tos piktžolės neaugtų ir nereiktų keliais šliaužioti jas ravint.  doh.gif  Manau sėsiu pati,kaip bus taip bet vis žolė,nes pas mus kurmiai labai rausia tai greit viską patvarko savaip-kalnas pakalnė.  doh.gif



Nesuprantu, negi negali pati tos žolės pabarstyti? Aš pati viską darau, nes vyras mat tik vyriškais darbais užsiima. Žolytė ir gėlytės tik mano vienos reikalas. Pernai aš tą žolę lopiau visaip. Pirkinėjau sėklą ir sėjau visaip ir visur. Šiemet jau šis tas matosi. Pienes ir visokias kitokias nepageidaujamas žoles, tai rakiniu būdu raunu. Stambesnes žoles naikinsiu Randapu.
Atsakyti
3 dalis 4u.gif
Atsakyti
Prisiregistruoju 4u.gif
Atsakyti
ir aš dalyvausiu šiame sambūryje biggrin.gif
savaitgalį nusiaubiau brolienės gėlynus, prigaudžiau įvairių augalėlių, žiūrėsiu kas iš jų gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 05 15, 07:09)
ir aš dalyvausiu šiame sambūryje  biggrin.gif
savaitgalį nusiaubiau brolienės gėlynus, prigaudžiau įvairių augalėlių, žiūrėsiu kas iš jų gausis cool.gif

Ir as ir as dalyvausiu ax.gif
O as savaitgali buvau net iki Zapyskio nusibeldus. Du medelius nusipirkau (tokius skiepytus ant koto), bet siaip tai nelabai apsimoka is Vilniaus vaziuoti, nes kainos tokios pat kaip ir ju pavilijonuose prie prekybcentriu, na nebent kazkokios rusies dideli kieki reikia pirkti.
Atsakyti
įsigijau teroristą unsure.gif pasodinu naujų gėlių o kurmis revizuoja,taip sakant patikrina kas naujo jo teritorijoje doh.gif vyras ėmėsi represijų, ziūrėsim kas ką įveiks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Romeo @ 2006 05 15, 08:19)
Ir as ir as dalyvausiu ax.gif
O as savaitgali buvau net iki Zapyskio nusibeldus.

į Zapyškį toloka trenktis, pernai mes važiavom į Pailgės medelyną - labai geros kainos ir nuo Vilniaus palyginti netoli - apie 30 km Pabradės kryptimi. Pirkom geltonos lanksvos, kai mieste buvo po 10-15 Lt. ten papirkom už 5 Lt/krūmelis.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 05 15, 07:57)
į Zapyškį toloka trenktis, pernai mes važiavom į Pailgės medelyną - labai geros kainos ir nuo Vilniaus palyginti netoli - apie 30 km Pabradės kryptimi. Pirkom geltonos lanksvos, kai mieste buvo po 10-15 Lt. ten papirkom už 5 Lt/krūmelis.

Na reiks kada ir si aplankyti ax.gif
Atsakyti