Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(flight @ 2013 02 07, 14:33)
O ko visi vienodai nori - tai saulės ir šilumos biggrin.gif

Ar kas nors dar skrendate vasario 12 d. reisu ? Man vienintelis tokių kelionių nemalonumas - skrydis, o ypač - pakilimai nusileidimai,  stresas baisus kas kartą... doh.gif

man pakilimas ir nusileidimas smagu...bet skridimas, man jau po valandos atsibosta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 02 07, 15:33)
O ko visi vienodai nori - tai saulės ir šilumos biggrin.gif

Ar kas nors dar skrendate vasario 12 d. reisu ? Man vienintelis tokių kelionių nemalonumas - skrydis, o ypač - pakilimai nusileidimai,  stresas baisus kas kartą... doh.gif


man pakilimas tai nieko, su nusileidimu sunkaiu ypac po 5 val. skrydzio doh.gif . Trumpi skydziai tai man nieko, nu bet ilgi tai nelabai , klaustrofobija puola ir negera darosi, oro maza . Si karta jauciu nusipirksiu vaistu, kazin jie padeda nuo negerumo g.gif . Man net nuo kavos kvapo lektuve negera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-luka- @ 2013 02 07, 16:40)
man pakilimas tai nieko, su nusileidimu sunkaiu ypac po 5 val. skrydzio  doh.gif . Trumpi skydziai tai man nieko, nu bet ilgi tai nelabai , klaustrofobija puola ir negera darosi, oro maza . Si karta jauciu nusipirksiu vaistu, kazin jie padeda nuo negerumo  g.gif  . Man net nuo kavos kvapo lektuve negera  biggrin.gif


Man asmeniskai padeda vaistai , tik reik valanda pries skrydi isgert , dar kramtoma guma padeda kylant ar leidziantis ir vanduo mazais gurksniukais smile.gif
Atsakyti
as tai visada metiniu saldainiu turiu su savimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 07, 15:57)
as tai visada metiniu saldainiu turiu su savimi smile.gif


man pernai besileidziant salia lektuve sedinti kaimyne validolio dave lotuliukas.gif nu bet kaskaip geriaus pasidare gal biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 07, 17:52)
o as kazkaip visiskai nesuku galvos del viesbucio  biggrin.gif  zinau kad viesbutis puse velnio...matyt taip noriu atostogu, kad nekreipiu demesio i kitus dalykus, del manes tegul buna saule, silta jura ir kad nesusirgciau  biggrin.gif  o ten ar reikes 1m ar 100m bristi iki normalios juros, ar man sipsosis barmenas, ar reikes laukti valgykloje eiles man kazkaip nelabai svarbu biggrin.gif  jug tai atostogos  biggrin.gif



Apie viešbuti net nesuku galvos, svarbu lova butu išsimiegot ir pavalgyt kad kašką duotų, o dėl ko pergyvenu kad nepadaugėtų tų neramumų dėl politikos, kad pavyktų sėkmingai užsisakyt ekskursijas ir nebrangiai, kad atlaikytųme karštį bei kad skrandis atlaikytų, nereiktu ant tuliko sėdėt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantike: 07 vasario 2013 - 16:14
QUOTE(-luka- @ 2013 02 07, 16:19)
ir man tai patinka  lotuliukas.gif , o tai jau zinau visus viesbucius ir kur jie randasi per paieskas  doh.gif  lotuliukas.gif galiu bukleta koki isleist  lotuliukas.gif . Siaip mums centras labiau patinka, megstam pavakarot kavinukeje su kaljanu , pavaikscioti , bet tik kad viesbuciu pasirinkimas centre mazas  g.gif  Sea gull mums labai patiko, tik 2 kart, ten pat nesinori  blush2.gif , Bela vista dar yra kaip ir nieko galvojom apie ji, bet Simbadas manau bus geriau  smile.gif.
Simba kodel abejoji del savo viesbucio ??  g.gif

thumbup.gif Na su viesbuciu nagrinejimu po siuleli, jo geografines padeties zinojimu, tai ir as neatsilieku blush2.gif Jau nuo spalio men tuo gyvenu. doh.gif
Jei vaziuociau dviese su MB, nesukciau sau galvos, bet kai isrinkau viesbuti kompanijai (vaziuojam su draugais), tai jauciu siokia tokia atsakomybe jei nepatiks ax.gif nors jau sumoketas uzstatas, vis skaitau atsiliepimus, lyginu...
Svarstau ar geras pasirinkimas g.gif
Dar nei karto nesam buve centre. Kiek atostogavom Hurgadoj, vis uzmiestyje imdavom viesbucius, nes ten naujasnes statybos, geresni atrode.
Sikart bus nauja patirtis, nes Sharme aplamai pirma kart ir si karta arciau centro.
Viesbutis tikrai neprabangus, oriantuotas i nardyma daugiau.
Galesim bludyt su drauge po kavines ir shopo centrus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2013 02 07, 19:11)
thumbup.gif  Na su viesbuciu nagrinejimu po siuleli, jo geografines padeties zinojimu, tai ir as neatsilieku  blush2.gif  Jau nuo spalio men tuo gyvenu.  doh.gif
Jei vaziuociau dviese su MB, nesukciau sau galvos, bet kai isrinkau viesbuti kompanijai (vaziuojam su draugais), tai jauciu siokia tokia atsakomybe jei nepatiks  ax.gif nors jau sumoketas uzstatas, vis skaitau atsiliepimus, lyginu...
Svarstau ar geras pasirinkimas  g.gif
Dar nei karto nesam buve centre. Kiek atostogavom Hurgadoj, vis uzmiestyje imdavom viesbucius, nes ten naujasnes statybos, geresni atrode.
Sikart bus nauja patirtis, nes Sharme aplamai pirma kart ir si karta arciau centro.
Viesbutis tikrai neprabangus, oriantuotas i nardyma daugiau.
Galesim bludyt su drauge po kavines ir shopo centrus  cool.gif



o man biski abydna kad apie pacias ekskursijas nelabai yra padiskutuot čia smile.gif mes irg i šarmą važiuojam viešbutis kaškur centre praktiškai, apie nardymą nė minties nėra, kadangi plaukt aš pati nemoku, mūsų mieste neperseniausiai pažystamas nuskendo nardydamas su žmona pats nebeišnėrė, tai net nesvajoja, o panert toje kapsulėje būtų smagu, jei liks laiko ir finansų meginsim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantike: 07 vasario 2013 - 16:45
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 07, 16:38)
man pakilimas ir nusileidimas smagu...bet skridimas, man jau po valandos atsibosta  doh.gif



Esu skridusiir virš 30 valandų (į Australiją, su trumpais persėdimais oro uostuose) - tai man kaip tik, pripranti ir nieko, o dar kai lėktuvas didžiulis dviaukštis, nė nesijaučia. Bet su mažais lėktuvėliais ir trumpais skrydžiais, bėda - skraidau tikrai nemažai, o baimė yra ir viskas. Vienintelis išbandytas būdas kol kas - kas nors su laipsniais, nors kartais jaučiu, kad atrodau gan įdomiai, ypač kai skrendam su vaikais ir anksti ryte (mamytė jau nuo pat ryto stipriaisiais vaišinasi) biggrin.gif

Visai norėčiau paviršinio panardymo, o nuo kelių metų gali nardyti vaikas? Juk liemenes ten duoda, jei paprašai - gal dešimtmečiui jau būtų nepavojinga? g.gif
Atsakyti
matet Teztour puspalyje kokios kainos i Egipta doh.gif , konkreciai ziuriu kovo 9 d. i Hurgada , normalesni viesbuciai 2 zmonems apie 6000 lt su AI doh.gif Nu jau kaskokios nesamones darosi schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti