Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

Pempe12, thumbup.gif .
Papildyta:
Kad as nieko geriau nepaaiskinsiu 4u.gif . Sujungt robotu detales su iprastom lego imanoma tada, kai standartines lego kaladeles turi kryziuko formos arba apvalias skylutes, arba tokiu formu issikisimus.
Atsakyti
Ačiū už pagyras, tik čia tikrai ne mano nuopelnai blush2.gif . Tiesa, truputį mano- kaupiausi daugiau negu pusę metų ir išmokau kelti nuotraukas smartass.gif . Pasirodo- labai paprasta tongue.gif
Atsakyti
Radau ebay Lego duplo traukinio tilta. Va cia jis http://www.ebay.co.u...=item3a7d56d04c
Nezinot ar cia jau gera kaina? Kazkaip ziurejau jo kainas amazone, tai apie 150 lt, cia be pristatymo. O cia iseina 66 lt be pristatymo. Tik vat pristatymas dar 32 lt. Gal brangoka?
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 01 08, 21:23)
Radau ebay Lego duplo traukinio tilta. Va cia jis http://www.ebay.co.u...=item3a7d56d04c
Nezinot ar cia jau gera kaina? Kazkaip ziurejau jo kainas amazone, tai apie 150 lt, cia be pristatymo. O cia iseina 66 lt be pristatymo. Tik vat pristatymas dar 32 lt. Gal brangoka?

visi kiti rinkinukai tikrai brangūs, o ir tilto už tokią kainą nepirkčiau. Nežinau ar čia pigiai, bet va čia http://www.ebay.co.u...=item337cf40da9 niekas tokia kaina nepirko...
Atsakyti
Maniškis hero factory gerbėjas, turim iš paskutinių dviejų serijų visus ir jei užmatom iš ankstesnės tai irgi nusiperkam. Su kitais konstruktoriais tai jie netinka, bet tarpusavyje tai taip, maniškiui nors tik 4 metai bet pasidaro visokių robotų, kai atsibosta padaryti, tada pasiima instrukcijas ir sudeda originalius, jei super sudėtingas, tai aš padedu. Jis kovoja, kuria įvairius scenarijus, net tortą gimtadieniui, kai kepiau, tai lipdžiau iš pastilažo jo mėgiamus herojus. Čia turbūt nuo vaiko priklauso, nes man tie robotai tai pabaisų pabaisos, bet vaikui tai mieli žaislai biggrin.gif . Iš kitos pusės maniškis yra judrus, mažesnis buvo linkęs į agresiją, tai per šitas kovas su žaislais išsikrauna, išlieja savo energiją ir pyktį.
Atsakyti
teisybe- ar kas buvote vilniaus bazeje (toje kur prie gariunu... ) kaip ten kainos ir pasirinkimas?
man vis maza lotuliukas.gif
daba apsidairiau
3 city rinkiniai kur buvp po 68.99 (viena dovanosim kita menesi) (siuo metu 39.99 vienas kiti 48.99
vienas ninjago (dovana geguzi kaina buvo 62) siuo metu 34
1 duplo ten kur kainavo pries tai 49
1 unico uz buvusi kaina 68 pirkta 44 dabar 39.99

kas cia tie 5 rinkinukai lotuliukas.gif siaip visai misliju dar paieskoti kaladeliu- dukrai labai aptiko namelius statyti is mazu kaladeliu... bet taip misliju reikia palaukti gal rimi ir sia vasara -50 padarys... svaigstu ane???
Papildyta:
ai o va del ko rasiau taip i neparasiau
Maksimoje visi rinkinukai friends daba 19.99 kur kainavo pries taio keik ? 34???
o rimi kas keisciausia skirtingos kainos:
kad ir ta pati Andrea
su pianinu kur dukrai pirkau 32
o su gyvuneliu 34....
Atsakyti
Kaune Aleksoto maksimoj nera tu city kur su nameliu, o visu kitu rodo pilnas kainas skeneris. Ir friends kas yra. sad.gif
Atsakyti
mano sunaus statiniai (ne lego, bet tinka su lego detalem):
user posted image
user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
musu vaikas zada is akropolio lego parduotuves zada pirkti lego city policijos nuovada sau gimtadienui gal kas zinot kur rasti pigau vietoi 409.99 reiketu iki vaiko gimtadieno g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aslin @ 2013 01 08, 22:27)
Maniškis hero factory gerbėjas, turim iš paskutinių dviejų serijų visus ir jei užmatom iš ankstesnės tai irgi nusiperkam. Su kitais konstruktoriais tai jie netinka, bet tarpusavyje tai taip, maniškiui nors tik 4 metai bet pasidaro visokių robotų, kai atsibosta padaryti, tada pasiima instrukcijas ir sudeda originalius, jei super sudėtingas, tai aš padedu. Jis kovoja, kuria įvairius scenarijus, net tortą gimtadieniui, kai kepiau, tai lipdžiau iš pastilažo jo mėgiamus herojus. Čia turbūt nuo vaiko priklauso, nes man tie robotai tai pabaisų pabaisos, bet vaikui tai mieli žaislai biggrin.gif . Iš kitos pusės maniškis yra judrus, mažesnis buvo linkęs į agresiją, tai per šitas kovas su žaislais išsikrauna, išlieja savo energiją ir pyktį.

Oho, toks amžius, o tokie sugebėjimai bigsmile.gif thumbup.gif . Labai pritariu Jūsų žodžiams drinks_cheers.gif

QUOTE(asaraa @ 2013 01 09, 10:48)
mano sunaus statiniai (ne lego, bet tinka su lego detalem):
[img]htt

Kokia vaikų fantazija, kokie gebėjimai thumbup.gif . Stebiuosi neatsistebiu, liuks asaraa drinks_cheers.gif . O kokios Jūsų kaladėlės, jei ne paslaptis? Nebyra labai?
Atsakyti
Aslin mano sunus ir laaaabai judrus, tai su siais zaislais jis susikoncentruoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Buna stato, ziurek ir seile jau bega lotuliukas.gif

QUOTE(pempė12 @ 2013 01 09, 11:16)
Oho, toks amžius, o tokie sugebėjimai bigsmile.gif  thumbup.gif . Labai pritariu Jūsų žodžiams  drinks_cheers.gif
Kokia vaikų fantazija, kokie gebėjimai thumbup.gif . Stebiuosi neatsistebiu, liuks asaraa drinks_cheers.gif . O kokios Jūsų kaladėlės, jei ne paslaptis? Nebyra labai?

is brick enlighten serijos. Juos net paspausti reik kad susijungtu, tikrai nebyra.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2013 01 09, 11:33)

is brick enlighten serijos. Juos net paspausti reik kad susijungtu, tikrai nebyra.

Oho, pagooglinau truputį, ten ir tankų yra, maniškiai susividuriuotų. Dabar per kompiuterį tankiukai ant bangos, o ir šiaip domisi modeliais smile.gif
user posted image
O kur pirkote, jei ne paslaptis?
Atsakyti