Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Šį kalendorių buvo smagu dekoruoti. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Senoji tema čia
...ir keletas paskutiniųjų darbelių iš senojo puodo
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
[b][url=http://public.fotki.com/aurelija-ma/mano-ranku-darbeliai/dekoruoti-stiklai-b/butelys-mamai-angeliukai.html]


user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 12 13, 18:08)
Šį kalendorių buvo smagu dekoruoti.  ax.gif




super ideja, nematytas kalendorius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 12 13, 15:16)
aurelija ma

puikus butelys, dailus, tikras dekupazinis  biggrin.gif As mamoms noriu du sampes dekoruoti, ruosiuosi moraliskai  biggrin.gif Kurioje vietoje cia smeliukas? Ar nesunku su juo dirbti?

aciukas tai cia moteriskei virs 60 turi patikti, tai i ta puse ir skoni bandziau daryti, kad tiktu ir patiktu biggrin.gif , o smeliukas tai lengviau nei lengva, yra artmanijoj klijai smeliukui, ytokie tuteleje, tai su jais kur nori konturiukus ar dar ka papaisai, tadu imi smeliuka, (jei paziuresi foto auksiniai tokie smulkus iskilumai, ant rozyciu smulkiai ir sen bei ten, tai va ten tas smeliukas) ir uzbarstai ant tu vietu kur tie klijai, jis ir prikimba, palieki isdziuti ir tiek paskiau jisai sukieteja ir lakuoji mirksiukas.gif papasta ir tiek, ryt imesiu foto daugiau su tuo smeliuku , spalvu yra ivairiu mirksiukas.gif

kalendorius superinis wub.gif , motyvas man tai nerealus, pamatau svyturi ir grazu wub.gif tik lietuviski parasymai man asmeniskai graziau, bet jau cia skonio reikalas, as muset buciau uzdazius ir lietuviskai uzrasius biggrin.gif

QUOTE(sobieska @ 2012 12 13, 15:20)


Norimoj vietoj ant lako pilk smėliuką ir vsio biggrin.gif ...paskui jį pagal poreikius dažyk..

oi cia jau sunkiai gautusi, parasiau kas ir kaip galbut paprastesni varianta biggrin.gif

ir aciukas uz gera zodzi mano buteliukui kas brukstelejo gaudykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos, gal galit pasidalinti info, kur Vilniuje galima isigyti mediniu mazu raidziu ?
Tokio tipo

Ir gal kas turite parduoti kvadratine 4skyriu arbatine? blush2.gif
Atsakyti
Whatever? arbatinių yra ERMITAŽE pirkti smile.gif Dabar dar ir nuolaida nebloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 12 13, 23:29)
merginos, gal galit pasidalinti info, kur Vilniuje galima isigyti mediniu mazu raidziu ?
Tokio tipo

Ir gal kas turite parduoti kvadratine 4skyriu arbatine? blush2.gif

Panašaus tipo raidės, tik mažesnės parduodamos VCUP'e parduotuvėje "Geros akys". O tokių pat, kaip "Dekostudijoje" ieškojau vasarą Vilniuje, niekur neradau.
Darysi dovanas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 12 14, 02:38)
Šį kalendorių buvo smagu dekoruoti.


Nuostabu thumbup.gif

user posted image

Laba, visoms mirksiukas.gif

Sielonese, klausau... verysad.gif idejau ta savo padekla, kelis kartus jau norejau ji ismesti ....
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2012 12 14, 13:21)

Cia tas pats padeklas? Dabar man jis atrodo puikiai. smile.gif ax.gif
Atsakyti
nuotrauku albumas biggrin.gif nerinys, servetele, sendinimas ant mergaiciu ir smeliukas (aplink mergaiciu nuotraukytes, bei siaip kur ne kur papaisyta) ,bei su vaksiuku kur ne kur praeita kaip ir viskas biggrin.gif
user posted image
Albumas
vytautepie vaizdas tikrai daug pagerejo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurelija_ma: 14 gruodžio 2012 - 12:42
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 12 14, 20:10)
Cia tas pats padeklas? Dabar man jis atrodo puikiai.  smile.gif  ax.gif


Taip, tas pats smile.gif Aciu smile.gif
Vientisumas lyg ir pagerejo, bet dingo mano visi kruopstumai biggrin.gif
Papildyta:
[quote=aurelija_ma,2012 12 14, 20:11]

Albumas super super smile.gif

Aciu del padeklo, ko dar jam truksta? g.gif Kad daugiau as apsiimciau su tais padeklais ax.gif

Dar norejau paklausti ... Turiu ryzinio popieriaus su neriniais... Bet kaip su juo dirbti? Bandziau ant tamsaus pavirsiau klijuoti, nieko nesimato, terlione kazkokia gaunasi, ant balto pavirsiau is viso nieko nesimato. Susivelia tas ryzinis ir šnipstas gaunasi. Gal me taip darau? Ar bandete kas nors ji?
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2012 12 14, 12:58)
Dar norejau paklausti ... Turiu ryzinio popieriaus su neriniais... Bet kaip su juo dirbti? Bandziau ant tamsaus pavirsiau klijuoti, nieko nesimato, terlione kazkokia gaunasi, ant balto pavirsiau is viso nieko nesimato. Susivelia tas ryzinis ir šnipstas gaunasi.  Gal me taip darau? Ar bandete kas nors ji?

Padėklas tikrai atrodo gražiau 4u.gif
Esu dariusi darbą su tokiu ryžiniu popieriumi. Kad jis matytųsi reikia daryti ant tamsaus paviršiaus ir stengtis kuo mažiau braukti per popierių, kad nėriniai "nesusiveltų". Dariau ir baltus angelus su šiuo popieriumi, tai nėriniai matosi tik laikant angelą prieš šviesą.


Mažos mergaitės taupyklė smile.gif

user posted image
Atsakyti