Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių kalba

Sveikos, kalbų mėgėjos ax.gif . Aplink visi tik ir mokinasi anglų kalbą, tad pasidarė įdomu, ar vokiečių kalbą kas nors dar mokinasi (ne mokykloje tongue.gif )? Tarkim kursai ar savarankiškas mokinimąsis g.gif ... Pasipasakokit mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NAFANIA @ 2006 05 15, 12:46)
Sveikos, kalbų mėgėjos  ax.gif . Aplink visi tik ir mokinasi anglų kalbą, tad pasidarė įdomu, ar vokiečių kalbą kas nors dar mokinasi (ne mokykloje  tongue.gif )? Tarkim kursai ar savarankiškas mokinimąsis  g.gif ... Pasipasakokit  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Yra yra ax.gif Šeštoj klasėj pusę metų piktybiškai neatsiverčiau pirmą trimestrą vokiečių kalbos vadovėlio, nes baisiai norėjau anglų k. mokytis. Bet pradėjau ir patiko. Dabar nesigailiu, nes anglų kalbos ir kursų ir dėstytojų - nors kibiru semk, o man vokiečių kalba - kaip antra gimtoji mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos...as tai lankiau kursus vokieciu kalbos...taciau taip jau isejo,kad jie buvo nemokami thumbup.gif ...nes musu mokykloje buvo sustiprinta vokieciu kalba ir kazkoks projektas buvo... tai va...lankiau gal metus...tada buvo egzaminai ir gavau diploma ax.gif
Siuo metu tai nesimokau...taciau turiu vokisku knygu nemazai...reiks paskaitinet kada,kad nepasimirstu.... biggrin.gif
Taciau manau,kad ne visi yra tokia uzsispyre ir valingi,kad patys savarankiskai mokytusi....jei jau zmogus yra is tu,kurie nukelia visus darbus rytojui...tai nieko nebus... blink.gif
Atsakyti
Kažkaip mažoka vokietukių? g.gif

senokai jau aš mokiausi...įtariu, kad su gramatika tai visai blink.gif

šiuo metu, tai tik internetas ir televizorius padeda visai nepamiršti. šiaip labai mėgstu skaityti moteriškus žurnalus internete ir pro7 televizijos kanalą įsijungiu kai viena būnu namie. labiausiai tai trūksta žmonių, su kuriais galėtum pašnekėti ar laiškus rašyti... o jums kaip?
Atsakyti
Gruetzi Maechen!
Ich sprech' auch ein Wenig Deutsch. Zum letzten Mal hatte ich vor 6Monaten aktiv Deutsch gesprochen ( ausserhalb meines Hauses).
Ich wuede mich riiiieeeesig freuen, mit Euch auf Deutsch unterhalten zu duerfen.
Also, Ole! Und vergesst bitte nicht die Weltfussballmeisterschaft 2006 smile.gif
Papildyta:
Uuups, ich meinte "Maedchen"; nicht umsonst sagt man "in der Schnelle liegt der Fehler..." o.a. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

prisijungciau ir as prie jusu burelio, bet blush2.gif .
si kalba man taip pat patinka.
mokiausi jos as nuo mokyklos.
gana neblogai mokejau. bet po mokyklos niekur pritaikyti kaip ir nereikejo, o paciai valios pritruko, tai mano zinios - kaip cia pasakius g.gif
Atsakyti
man si kalba labai patinka rolleyes.gif mokausi jos univere ir mokykloj stirpi pakankamai buvau,dvi sav pabuvus vokietijoj greitesni atsakyma vokikai nei rusiskai suraitydavau biggrin.gif o reniote is mandrumo klaidu nors kibiru semk pripyle doh.gif
Atsakyti
Geehrte® Ingakalnis,
Lass mich Deinen Kommentar als einen Scherz betrachten, andersherum ist er ziemlich unangebracht blink.gif ; weder bin ich eine Angeberin, noch eine Prahlerin. Ich geb' zu, dass ich den kurzen Absatz mit Fehlern geschrieben habe. Ich dachte wohl, dass man hier keine Schriftgelehrten zusammentreffen moechten, eben die Muetter, die ein wenig Deutsch praktizieren bzw. auffrischen moechten...
Jede hier hat auf Litauisch geschrieben und keine hat sich gewagt auf Deutsch sich zu unterhalten. Ich hab' eben dies getan nicht wegen der Prahlerei, sondern die netten Frauen zu ermutigen auf Deutsch zu unterhalten.
Meinetwegen darfst du in meinen scheibereien die Fehler aufsuchen und korrigieren. Damit hab' ich kein Problem tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(reniote @ 2006 06 20, 01:22)
Geehrte® Ingakalnis,
Lass mich Deinen Kommentar als einen Scherz betrachten, andersherum ist er ziemlich unangebracht blink.gif ; weder bin ich eine Angeberin, noch eine Prahlerin. Ich geb' zu, dass ich den kurzen Absatz mit Fehlern geschrieben habe. Ich dachte wohl, dass man hier keine Schriftgelehrten zusammentreffen moechten, eben die Muetter, die ein wenig Deutsch praktizieren bzw. auffrischen moechten...
Jede hier hat auf Litauisch geschrieben und keine hat sich gewagt auf Deutsch sich zu unterhalten. Ich hab' eben dies getan nicht wegen der Prahlerei, sondern die netten Frauen zu ermutigen auf Deutsch zu unterhalten.
Meinetwegen  darfst du in meinen scheibereien die Fehler aufsuchen und korrigieren. Damit  hab' ich kein Problem  tongue.gif


Šaunumėlis, atsiranda vokietukių thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nagi, tikrai smagu,kad yra prijaucianciu vokieciams smile.gif man tai pirmoji uzsienio kalba, patiko nuo mokyklos. O po to, kai pagal mainu programa Vokietijoje pastudijavau, dar labiau megaujuosi sia kalba. Turiu knygu prisipirkus, kad nepamirsciau, per interneta radijo vokiskai pasiklausau (dazniausiai Deutsche Welle programos), su likusiais draugais vokiskai susirasineju. Ir vis nostalgija Vokietijai dar jauciu, nors likimas dabar i kita krasta nubloksti ruosiasi tongue.gif
Papildyta:
Reniote, wo hast du denn Deutsch gelernt? Du kannst dich sehr gut und lebendig ausdruecken! thumbup.gif
Atsakyti
hallo,Freunde
gal kartais zinot , kur internetu galima butu parsisiust knyguciu , zodynu ar dar ko nors tokio vokieciu k. susiejusiu su finansais , vadyba , marketingu , noreciau padobulint savo zinias, labai buciau dekinga
Atsakyti
Edituka, ich kaufe neue und gebrauche Buecher bei amazon.de.

Zuzuza, lass Dich nicht aus der Reihe bringen und lass uns auf Deutsch unsere Gespraeche fortfuehren! drinks_cheers.gif

Autorei uzvedusiai sia tema skiriu klausima: Koks tikslas sio "vokieciu k. myletoju" skyrelio atidarymas? Statistika? Mieli plepaleliai vokiskai, neatbaidant pradedanciuju ir prijaucianciuju rasyti vok. k. ar professionaliu vok. k. zinoviu susitikimo vieta? Man toks ispudis, kad cia kazkokis prisiregistravimas ir tiek. As supratau, kad sio skyrelio intencija panasiai, kaip ir besnekanciu angliskai, kur niekas nebijo rasyti, issireiksti taip kaip moka, bei mandagiai pataisant klaidas, jei yra norinciu sios paslaugos. Gal as ka nors klaidingai supratau? g.gif
Papildyta:
..."gebrauchte"...
Atsakyti