Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(ramune.v @ 2014 02 16, 01:58)
jokios bedos, kai reik meducio visad darau kirbes smile.gif barbem irgi smile.gif
vat viena, viskas ok. dariau pertepima grietine+grietinele, aukstis torto toks kaip koju ilgis


Aciu! nuraminot smile.gif eisiu siandien sutepineti sijona smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2014 02 16, 08:53-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 02 16, 08:53)
ramune ,labai grazi jusu barbe, o sakykit ,kur perkat tuos padekliukus?kiek kainuoja vnt.?nes as darausi pati,karpau kartonines dezes,apsuku spalvotu dovanu popieriumi ir dar ant virsaus permatomu popieriumi rolleyes.gif .
barbe jums visad uzsakovas duoda ar pati perkat? pati svarstau kepti torta barbe,bet mane neramina,kad ja pjaustyt gali buti nepatogu,nes valgys apie 15-18zmoniu,bet reikia viso labo 2kg g.gif

del padekliuku negaliu viesai-bus traktuojama kaip reklama, jei reiks rasykit i AZ pasidalinsiu info.
kaina apie 20cnt. kvadratinius ir as darau. kiek barbyciu esu darius tai tik viena viena pati mama dave, kitas visad pati perku, nes zinau kurios issimontuoja (kojos ta prasme smile.gif ) visad darau sijona su lele be koju, man su kojom neestetiska ir baisingai nepatogu. barbe buna nuo krutines iki ten kur kojos apvyniota maist.plevele, kojos sudetos dezuteje kartu su kitais priedais, paaiskinu kaip paprastai susimontuoti pjaustant, kol mama supjausto torta, kas nors sumontuoja ir aprengia lele smile.gif

tokiam kiekiui zmoniu siulyciau bent 2,5kg, nu bet galima kaip nors ir i 2kg. maniskes dazniausiai 2-2,5kg buna (sverta be leles, padeklo). dar nepamirskit paklausti kiek zvakiu ir ar viena ar kelios bus-padaryti stovelius, nes l. negrazu kai zvakes i sijona ismeigtos smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Planuoju pirmą kartą kepti medutį. Norėjau paklausti koks maždaug būtų torto svoris pagal šį receptą: Lakštams reikės:

50g sviesto;
3v.š. medaus;
100ml cukraus;
50ml pieno;
1 paplakto kiaušinio;
1a.š. kepimo miltelių;
600ml miltų (maždaug 3 puodelių);
žiupsnelio druskos.

Kremui reikės:

150ml riebios grietinės;
400ml riebios grietinėlės plakimui;
3v.š. cukraus pudros;
1v.š. vanilinio cukraus;
0,5 pakelio greitai paruošiamos citrininės želė.
?
apie 2 kg? Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile.simona @ 2014 02 20, 10:20)
Laba diena. Planuoju pirmą kartą kepti medutį. Norėjau paklausti koks maždaug būtų torto svoris pagal šį receptą: Lakštams reikės:

    50g sviesto;
    3v.š. medaus;
    100ml cukraus;
    50ml pieno;
    1 paplakto kiaušinio;
    1a.š. kepimo miltelių;
    600ml miltų (maždaug 3 puodelių);
    žiupsnelio druskos.

Kremui reikės:

    150ml riebios grietinės;
    400ml riebios grietinėlės plakimui;
    3v.š. cukraus pudros;
    1v.š. vanilinio cukraus;
    0,5 pakelio greitai paruošiamos citrininės želė.
?
apie 2 kg? Ačiū už atsakymą  4u.gif

Taigi sudedate visu produktu mases ir gaunate mazdaug +/- koks svoris bus.
Atsakyti
Merginos,ar nebandete is meducio teslos keksiuku kepti? g.gif
Atsakyti
Sakykit, o kokie vaisiai tiktų į Cipciuko medutį? Visada darydavau su žele, dabar, kai taip karšta norisi kažkokių vaisių, pasidalinkit, kas dera prie tokių medaus lakštų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2014 07 19, 19:55)
Sakykit, o kokie vaisiai tiktų į Cipciuko medutį? Visada darydavau su žele, dabar, kai taip karšta norisi kažkokių vaisių, pasidalinkit, kas dera prie tokių medaus lakštų?  g.gif

jei daryciau sau daryciau susvieziom vysniom, tresnem. Bet jei kitiems tai su konservuotais persikais, kriausem, konservuotom vysniom. Karsta, rugimas ir t.t. Nepatikesit kokiom salygom kartais zmones sumasto laikyti torta... kad degtine reik laikyt saltai ir tokia ji skaniausia tai zino, o kad torta - tai ne biggrin.gif be viso to kad jis ir surugti gali... Todel atsargu ir dievas myli smile.gif taip maziau bedos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 liepos 2014 - 07:11
QUOTE(ramune.v @ 2014 07 20, 07:10)
jei daryciau sau daryciau susvieziom vysniom, tresnem. Bet jei kitiems tai su konservuotais persikais, kriausem, konservuotom vysniom. Karsta, rugimas ir t.t. Nepatikesit kokiom salygom kartais zmones sumasto laikyti torta... kad degtine reik laikyt saltai ir tokia ji skaniausia tai zino, o kad torta - tai ne biggrin.gif be viso to kad jis ir surugti gali... Todel atsargu ir dievas myli smile.gif taip maziau bedos biggrin.gif


Dėkui, aš pamąsčiau, kad jei tortą sutepinėsiu 4tadienį, o valgysim tik 6tadienį vakare, tai gal išvis nerizikuosiu su vaisiais, liksiu prie žele, tik reik pačiai pasidaryti iš savų serbentų sulčių, o ne pakelinių, žymiai skaniau bus.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2014 07 20, 11:04)
Dėkui, aš pamąsčiau, kad jei tortą sutepinėsiu 4tadienį, o valgysim tik 6tadienį vakare, tai gal išvis nerizikuosiu su vaisiais, liksiu prie žele, tik reik pačiai pasidaryti iš savų serbentų sulčių, o ne pakelinių, žymiai skaniau bus.

na taip, nors dedant konservuotus-viskas ok.
Atsakyti
sveikos,gal galit patarti?
darysiu torta gimtadienui,pagal cipciuka.N kartu darytas ir gaudavosi labai geras,bet ir didelis,sikart galvoju,kad butu patogiau pjaustyti ir dalinti (bus daug zmoniu),gal is tu 5 lakstu (iskepiau 5staciakampius A4 formato),padaryti du aukstus. Tarkim is 3 tu dideliu padaryt apatini,o is likusiu dvieju,padalinus perpus suformuoti antra auksta ? ar uzteks sitiek lakstu,ar ziuresis?realiai jie truputi "pasipucia"sutepus,galvoju gal ir nieko variantas..ka jus manot?? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti

"Medutis" visada buvo mano megiamiausias tortas, sikart, megejiskai, ryzausi padaryti toki pati. Skaiciau daug receptu ir labiausiai gasdino mane biskvitu kepimas-pjaustymas ir t.t. Tad labai apsidziaugiau radusi toki recepta,kur biskvito pjaustyti, kocioti nereikia. (Biskvitas- nors nesu kepus tortu daug- mano silpnoji vieta. Sunkiai pavyksta... schmoll.gif )
Receptas

Taigi viska dariau taip, kaip nurodyta, tik norejau siek tiek didesnio torto, kad visko dejau 50proc.daugiau. Jei parasyta cukraus- 100gr-dedu 150.. Medaus-200gr- dedu 300gr.
Grietine- kadangi gyvenu UK, ir kitokios neradau- buvo 30proc. Tad kremui jos reikejo 1.5 litro. To uzteko ir kremui, ir torto virsui,  bei sonams sutepti. (Atskirai, kaip nurodyta recepte- kremo sonams  sutepti jau nebereikejo man gamint).
Cukru teslai dejau- rudaji.
Nesu tortu kepeja-labiau- pradedancioji. Tiesiog kuriu tokia tradicija- kiekv.didesne seimos proga- naminis tortas. Gal ne pats graziausias, bet labai isjaustas, ismyletas. wub.gif  Tikiu, tobulesiu ir kasmet vis grazesni ir geresni man jie gausis.
O dabar apie "Meducio" eiga:
Teslos konsistencia gavosi tokia (saldytuve ja palaikiau apie pora val.)user posted image

Silikoniniu teptuku tepiau ja i forma, isklota kepimo popierium va taip:user posted imageuser posted image

Recepte nurodoma kepti 180laipsniu karstyje. Man negerai gavosi pirmas blynas- sonai pasvile:user posted image

Aha, reiskias- reikia pritaikyti pagal save (orkaites skirtingos, maza kas lemia ta skirtuma)- taigi sumazinau temperatura iki 160 ir ideliausiais kepimo laikas (atradau dar po pros blynu)-7minutes. Tuomet visi biskvitukai gavosi va tokie:user posted image
user posted image

Is mano normos (150proc.-nuo nurodyto recepto)- gavosi 14-15 plonyciu biskvituku. Issikepiau juos is vakaro, tarpuose palikau kep.popieriu. Kita diena sutepiau kremu. Sutepiau berods 12 biskvituku. Likusius 3 sutarkavau stambia tarka ir aplipdziau sonus bei uzbarsciau ant virsaus. 4u.gif
"Sesetukas" is pasvilusio biskvito- t.y.-kiekv.biskvitui iskepus as krastus su peiliu pagrandziau ir tuos rudus trupiniukus beriau i viena bliudeli. Neplanavau nieko is to daryt, bet paskui sove mintis- is popieriaus issikirpti (su manik.zirklutem) sesetuka- padejau ta popieriu ant torto ir tuos rudus, "pasvilusius" trupiniukus beriau i trafareto "skyles", paskui lengvai saukstu paspaudziau. Viskas. Skonis- tikrai puikus. Rekomenduoju! Nepavykti negali. wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 19 spalio 2014 - 15:03
Zuzi_šoka, graziai atrodo tortukas.
Kazkaip praejo Meducio manija, mazai kas kepa, retai kas prisimena. Po labai ilgos pertraukos iskepiau, ryt ragausim.
Atsakyti