Įkraunama...
Įkraunama...

postcrosserių Kalėdos


user posted image

Kalėdos atėjo 000059.gif santa2.gif 000552.gif

vyko:
1. slapto santos žaidimas. gauname nuo slapto santos mielas dovanėlės ir būtinai giriamės ir rodomės gautomis dovanėlėmis! 000054.gif
2. kalėdiniai sveikinimai trims žmonėms. siunčiame, sveikiname ir būtinai rodomės ką gavome
3. antistresinė terapija išvargintoms kalėdų karštinės postkroserėms ir kalėdų nuotaikos palaikymas newyear.gif

sąrašas dalyvavusių KŽ, kas jau gavot visas tris pasižymėkit, jei negavot trijų pažymėkit kiek gavot ir nuo ko
https://docs.google....V4hoV-UWY8/edit

atėjo spėliojimų metas bigsmile.gif angel.gif


Papildyta:

Aš spėju, kad Mano Santa...
1. margarita40 - gal mano santulis Pincius arba Pliukšt(įtariu dėl vieno atviruko), tik nežinau ar jos dalyvauja Santos žaidime
2. Jugeta - Pamačius supakuotus priedus, pagalvojau, kad mano Santa SH, nes labai daug žirnelių ant pakavimo popieriaus buvo, o dar siuntinukas iš Vilniaus...
Bet... dėl tų lipdukų suabejojau- įtariu, kad Santa- gyvenantis užsienyje biggrin.gif Kadangi dalyvių sąrašo nbėra, vienintelė kas šauna į galvą, nes kitų nebepamenu- mamax2.
3.skirmule-Miegaliukė
4. tik aš - jugeta įtariau dar ir Skirmule
5. Kisutė - Daivam?..
6. Pliukšt - Na, mano Slaptas Santa iš Laplandijos tiesa, pašto ženklas išdavė Nyderlandus tai spėju, kad tik aš, bet abejot pradėjau, nes neperseniausiai jos pasirašytą atviruką gavau bandžiau raštą lygint bet ne kokia profė aš ir panašūs, ir skirtingi
7. Daivam - Kisutė?.. o jei rimtai, tai iš Kauno tikrai, tik vieną kartą gavau tiesiog nuo santos, kitą dovanėlę vyriškis atsiuntė, o trečią aš pati sau Tikai ne Kisutė (grafologinė ekspertizė, bet iš Kauno, nors ką čia spėlioti. Nežinau kas mano santa
8. jurslan - aš irgi nežinau.. gal spėčiau pincių.. bet nežinau tikrai.. nepamenu, kas dalyvavo
9. Kasiute - manyčiau, kad mano santa tik aš smile.gif Dabar taip patyrinėjau visus faktus ir ką tik nustačiau smile.gif
10. mama_x2 - kažkodėl galvoju kad tvikse... nu man labai ta Klaipėda užkliuvo, nors ir bandė mėtyt pėdas smile.gif
11. pincius- neturiu zalio supratimo
12. nusishypsom- Jurslan
13. Salomėja - margarita40 smile.gif
14. Miegaliuke_ - Manyčiau, kad sleepy hat wink.gif
15. tvikse- pincius, tiupis arba S.H. biggrin.gif kazkaip uzuominu buve tokiu itartinu biggrin.gif o realiai sunku bespet es net miesto nebepamenu iskur tas mano vokelis atlekes buvo biggrin.gif
16. Rasma - nežinau visų dalyvavusių..tiesiog jokia logika ar įtarimais nepagrįsti spėjimai..skirmulė? žemuogienė?..kažkodėl tik šie vardai man ant liežuvio galo blush2.gif

Atsakyti
Rodausi savo santos dovanas:)
user posted image
dar buvo:
zaisliukas gyvatėlė, nenufotkinau, nes darbo vietą papuošiau:)
kvepaliukai armani code, ačiū, paskanavau kažko naujo mirksiukas.gif
ir šokoladas - suniamniojau biggrin.gif
o jau atviručių grožis wub.gif
AČIŪ

Atsakyti
Pagalvojau... g.gif O gal kalėdiniam dokumente prie savo vardo prirašom, kam siuntėm KŽ atvirukus? kai kurios abejoja, ar gautieji KŽ ar šiaip siųsti...
Atsakyti
QUOTE(Kisute @ 2013 01 01, 21:16)
Pagalvojau... g.gif  O gal kalėdiniam dokumente prie savo vardo prirašom, kam siuntėm KŽ atvirukus? kai kurios abejoja, ar gautieji KŽ ar šiaip siųsti...

thumbup.gif aš irgi sakyčiau taip. ar aš visus gavau nžn, mano gavo visos smile.gif
Atsakyti
Bet tada atskirą jau sąrašą reikėtų daryti, nes makalynė kitaip gausis šalia visų norų, pageidavimų, bla bla...
Atsakyti
Arba norus tiesiog ištrinti...
Atsakyti
Tad taip ir darom smile.gif
Atsakyti
Populiariausi Santos - pincius ir SH hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiupis @ 2013 01 02, 12:02)
Populiariausi Santos - pincius ir SH hihihi.gif

pastebejau biggrin.gif
Atsakyti
Kisute, ar tikrai man siuntei KŽ? Nes aš gavau visus 3, bet taviškio nėra tarp jų. Aš gavau nuo Kasiutės. Nuo tavęs gavau oficialų su LT smile.gif
Atsakyti
1. margarita40 - gal mano santulis Pincius arba Pliukšt(įtariu dėl vieno atviruko), tik nežinau ar jos dalyvauja Santos žaidime
2. Jugeta - Pamačius supakuotus priedus, pagalvojau, kad mano Santa SH, nes labai daug žirnelių ant pakavimo popieriaus buvo, o dar siuntinukas iš Vilniaus...
Bet... dėl tų lipdukų suabejojau- įtariu, kad Santa- gyvenantis užsienyje biggrin.gif Kadangi dalyvių sąrašo nbėra, vienintelė kas šauna į galvą, nes kitų nebepamenu- mamax2.
3.skirmule-Miegaliukė
4. tik aš - jugeta įtariau dar ir Skirmule
5. Kisutė - Daivam?..
6. Pliukšt - Na, mano Slaptas Santa iš Laplandijos tiesa, pašto ženklas išdavė Nyderlandus tai spėju, kad tik aš, bet abejot pradėjau, nes neperseniausiai jos pasirašytą atviruką gavau bandžiau raštą lygint bet ne kokia profė aš ir panašūs, ir skirtingi
7. Daivam - Kisutė?.. o jei rimtai, tai iš Kauno tikrai, tik vieną kartą gavau tiesiog nuo santos, kitą dovanėlę vyriškis atsiuntė, o trečią aš pati sau Tikai ne Kisutė (grafologinė ekspertizė, bet iš Kauno, nors ką čia spėlioti. Nežinau kas mano santa
8. jurslan - aš irgi nežinau.. gal spėčiau pincių.. bet nežinau tikrai.. nepamenu, kas dalyvavo
9. Kasiute - manyčiau, kad mano santa tik aš Dabar taip patyrinėjau visus faktus ir ką tik nustačiau
10. mama_x2 - kažkodėl galvoju kad tvikse... nu man labai ta Klaipėda užkliuvo, nors ir bandė mėtyt pėdas
11. pincius- neturiu zalio supratimo
12. nusishypsom- Jurslan
13. Salomėja - margarita40
14. Miegaliuke_ - Manyčiau, kad sleepy hat
15. tvikse- pincius, tiupis arba S.H. kazkaip uzuominu buve tokiu itartinu o realiai sunku bespet es net miesto nebepamenu iskur tas mano vokelis atlekes buvo
16. Rasma - nežinau visų dalyvavusių..tiesiog jokia logika ar įtarimais nepagrįsti spėjimai..skirmulė? žemuogienė?..kažkodėl tik šie vardai man ant liežuvio galo
17. sleepy hat - neturiu įtariamųjų. NEĮTIKĖTINA. aš gi zosia blink.gif bet kitų tai nemažai santas susekiau jau bigsmile.gif nors turėtų būti vilnietė pagal paštą, BET čia gal mėtė pėdas, nes į akropolį daug kas važiuoja
Papildyta:
QUOTE(Tiupis @ 2013 01 02, 12:02)
Populiariausi Santos - pincius ir SH hihihi.gif


bis.gif

o aš gi dar Agnė iš Vilniaus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sleepy hat: 02 sausio 2013 - 13:47
Aš galėčiau patalpinti burtų sąrašą, kas ir kam turėjo siųsti 4u.gif Nedariau to anksčiau, kad dar tos kurios negavo- būtų staigmena.. Bet jei jūs norit, galiu patalpinti 4u.gif greičiau suseksim kas ir kaip g.gif ax.gif
Atsakyti