Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew nauji namai

user posted image


Naujas FB mūsų rūbelių albumas

Senas albumas

Sena tema

J.Crew puslapis

Merginos, prašymukas: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingakalnis: 07 sausio 2013 - 13:11
Linutelia koks fainas wub.gif pakomentuokite dydi 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gerai,kad tokio sijonuko nesisakiau,nors labai norejau..Trumpas butu ..
Linutelia,puikiai žiūrisi jis jums 4u.gif

Del bobutiškumo biggrin.gif tai man iš Jcrew vienas is tokių rūbų- merinukas,kur virsus ornamentuotas toks...pavadinimo nepamenu.Masiskai pirktas visų.Va jo ,kiek teko matyt,nemačiau gražiai suderinto..Toks tikras,,bobulytiškas"
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 01 07, 22:41)
peciai 37x2
krutine 46x2
rankoves ilgis nuo peties 62cm.


Aciu, inga_ 4u.gif
Rankoves tikrai man butu trumpos, jei ziureti, tai ziureti reiktu man Tall smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2013 01 08, 10:26)
Pgituke, galiu parodyti realią foto sijonuko, mano iš praeitų metų, bet atrodo lyg ir toks pats  ax.gif Jis gan trumpas, mano ūgis 164 cm, fainas sijonukas, nėra plonytis  4u.gif

Aciu 4u.gif labai grazutis wub.gif ir atrodo turi buti jaukus rolleyes.gif bet man su 172 jauciu butu laaabai trumpas. nors su kokiais ugg' iukais ar siaip lygiapadziais gal nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2013 01 08, 12:05)
Mergaites, turiu toki klausima, gal kuri susidurete... Noriu ilgesniu cafe capri in wool, nes ugis 173cm. Nera didelis, bet regular man trumpokos blush2.gif
Ketinu imti tall 0... Tik tokia abejone turiu g.gif ar nebus Tall dydzio kelniu ilgesnis atstumas nuo klyno iki liemens virsaus? Ar neuzsiaukstins liemuo tokiu budu? Nezinau ar suprantamai parasiau, bet gal kuri mergaite pakomentuos ax.gif
Busiu dekinga labai 4u.gif

vakare galiu pamatuoti Tall0
front rise ir back rise ilgius.
Tikrai nebus užaukstintos (pilno uždengimo),
nors "uzaukstinima" kiekvienas suprantame savaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arelija: 08 sausio 2013 - 11:14
QUOTE(Chloja @ 2013 01 08, 12:05)
Mergaites, turiu toki klausima, gal kuri susidurete... Noriu ilgesniu cafe capri in wool, nes ugis 173cm. Nera didelis, bet regular man trumpokos blush2.gif
Ketinu imti tall 0... Tik tokia abejone turiu g.gif ar nebus Tall dydzio kelniu ilgesnis atstumas nuo klyno iki liemens virsaus? Ar neuzsiaukstins liemuo tokiu budu? Nezinau ar suprantamai parasiau, bet gal kuri mergaite pakomentuos ax.gif
Busiu dekinga labai 4u.gif

o cia geras klausimas g.gif . as 172 visad perku irgi tall, esu tik vienas cafe capri berods turejusi regular. del per trumpo ilgio ir pardaviau, o i liemens auksti kazkaip ir neatkreipiau demesio. Bet siaip tall man nera liemuo per aukstas, kaip tik labai gero aukscio, ties pilvuko viduriu, kur ir reikia, kad prispaustu esant reikalui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arelija @ 2013 01 08, 12:09)
vakare galiu pamatuoti Tall0
front rise ir back rise ilgius



Arelija 4u.gif busiu dekinga labai Jums.
Papildyta:
QUOTE(pgituke @ 2013 01 08, 12:10)
o cia geras klausimas g.gif . as 172 visad perku irgi tall, esu tik vienas cafe capri berods turejusi regular. del per trumpo ilgio ir pardaviau, o i liemens auksti kazkaip ir neatkreipiau demesio. Bet siaip tall man nera liemuo per aukstas, kaip tik labai gero aukscio, ties pilvuko viduriu, kur ir reikia, kad prispaustu esant reikalui biggrin.gif



Pgituke, masciau ir primasciau,kad gali iskilt tokia problema... g.gif Kita vertus, gal tikrai - tall dydziai skiriasi realiai tik savo ilgiu. Bent taip man siuo atveju noretusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chloja: 08 sausio 2013 - 11:13
QUOTE(pgituke @ 2013 01 08, 11:10)
o cia geras klausimas g.gif . as 172 visad perku irgi tall, esu tik vienas cafe capri berods turejusi regular. del per trumpo ilgio ir pardaviau, o i liemens auksti kazkaip ir neatkreipiau demesio. Bet siaip tall man nera liemuo per aukstas, kaip tik labai gero aukscio, ties pilvuko viduriu, kur ir reikia, kad prispaustu esant reikalui biggrin.gif

O koki dydi jus turite kelnyciu blush2.gif Nes jei gerai atsimenu, mano panasus ismatavimai kaip pas jus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2013 01 08, 11:05)
Mergaites, turiu toki klausima, gal kuri susidurete... Noriu ilgesniu cafe capri in wool, nes ugis 173cm. Nera didelis, bet regular man trumpokos blush2.gif
Ketinu imti tall 0... Tik tokia abejone turiu g.gif ar nebus Tall dydzio kelniu ilgesnis atstumas nuo klyno iki liemens virsaus? Ar neuzsiaukstins liemuo tokiu budu? Nezinau ar suprantamai parasiau, bet gal kuri mergaite pakomentuos ax.gif
Busiu dekinga labai 4u.gif


pas mane yra 2P ir tiesiog 2 dydis, tai viskas tas pats, tik ilgis skiriasi ax.gif vienos vilnonės, kitos paprastos cafe capri....
Atsakyti
as perku 2tall rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2013 01 08, 11:18)
as perku 2tall rolleyes.gif

tai vat as kaip ir sakiau toliau metausi tarp 2 ir 4 doh.gif O gal galit priminti kiek pas jus per klubus blush2.gif ir kokia kelnyciu spalva, gal sakau dar nuo spalvos dydziai priklauso g.gif
Atsakyti