Įkraunama...
Įkraunama...

ASOS

Perkame ASOS ir dalinames patirtimi bei patarimais SENA TEMA

user posted image

Pirkimas. Parduotuvės adresas: http://www.asos.com/

Parduotuvė siunčia į Lietuvą, siuntimas NEMOKAMAS. Prekės keliauja labai įvairiai - nuo 5 dienų iki kelių savaičių ir nelabai aišku, nuo ko tai priklauso... Galima užsisakyti greitesnį pristatymą per kurjerius, bet tuomet jau už siuntimą teks mokėti. Beje, užsisakius prekes per pusvalandį užsakymą dar galima atšaukti (savo ASOS sąsk. informacijos lange).

Apmokėjimas. Apmokame kreditinėmis kortelėmis (retais atvejais tinka debetinės, pavyzdžiui, Danske banko) arba SEB Visa Virtuon kortele. Svaro kursas nuolat kinta, paskaičiuojama pagal tos dienos banko kursą, jokių papildomų mokesčių nėra.

Grąžinimas. Nepatikusias prekes galima grąžinti, bet siuntimo išlaidas apmokate Jūs (vienos prekės atgalinio siuntimo kaina registruotu paštu priklauso nuo svorio; Tarifai . Supakuojate prekę ir išsiunčiate kartu su grąžinimo lapu, kurį gavote kai ją atsiuntė. Reikia nurodyti priežastį, kodėl grąžinate arba keičiamos prekės duomenis (dydį, splava, t.t.). Kai ASOS gauna prekę, parašo Jums el. laišką, kad gavo, o patikrinę ją perveda pinigus atgal į sąskaitą arba prekę pakeičia nauja ir Jums išsiunčia. Keičiant prekę už siuntimą į LT antrą kartą mokėti nereikia.

Nuolaidos. Kartais nuolaidų kodai atsiunčiami asmeniškai į e-mail arba skelbiami Facebook puslapyje. Kodų, kurių būdavo pilna internete, deja, nebebūna.

Klausimai. Kilus klausimams, galima parašyti laiškelį angliškai štai čia: http://www.asos.com/...are.aspx?sel=20 ir jie pasistengs per vieną valandą (o kartais ir ilgiau) atsakyti.

Rusų Forumas, kuriame aptarinėjami Asos rūbeliai su nuotraukomis. http://shophelp.ru/f...t=9029&page=135

Atsakyti
QUOTE(jemaime @ 2013 01 08, 07:10)
Man kazkada buvo tokia situacija, issiunciau registruota siuntinuka i uk, man raso, kad negavo. Pragulejo ten siunta menesi ir grizo man atgal. Pasirodo, tam pastui gavus, gavejas negauna jokio pranesimo apie siunta, reikejo atskirai uzsakyti sita paslauga doh.gif


Bet tokiu atveju post.lt puslapyje rasytu, kad siunta gauta gavejo salyje ar kazkas panasaus, o dabar nieko. Ar cia tik LT viduje taip raso, o jei i uzsieni siunti tada jau ne? Dar kaip sakiau pardaveja nekokia pasitaike, sakau jai kad i pasta nueitu, tai tyli, kai iskeliau disputa, sako buvo doh.gif Bet ne velnio niekur ji nebuvo... dar lietuvaite pasitaike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2013 01 08, 13:42)
Bet tokiu atveju post.lt puslapyje rasytu, kad siunta gauta gavejo salyje ar kazkas panasaus, o dabar nieko. Ar cia tik LT viduje taip raso, o jei i uzsieni siunti tada jau ne?


Kol siunta LT tai galima pasiziureti kur yra siuntinukas, o kai issiunciama is LT, tai jau niekas nieko neraso post.lt puslapyje. Tad patikrinti galima tik vietinio pasto, kuris turetu gauti ta siuntini, puslapyje (siuo atveju, kaip supratau, Anglijos pasto).
Atsakyti
Merginos, o kaip jums tokios?
1 striukyte
dar viena
2 striukyte

man patiktu ir sita
3 striukyte
bet kazkaip susimasciau apie tas rankoves, kad gal visgi cia LT reiktu normaliu rankiviu, o ne tu trumpu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 01 08, 15:41)
Kol siunta LT tai galima pasiziureti kur yra siuntinukas, o kai issiunciama is LT, tai jau niekas nieko neraso post.lt puslapyje. Tad patikrinti galima tik vietinio pasto, kuris turetu gauti ta siuntini, puslapyje (siuo atveju, kaip supratau, Anglijos pasto).


Bet tai UK puslapyje irgi nerodo niekad nieko schmoll.gif Na zodziu, reiks laukt ir ziuret kas bus...

Beja, yra kodukas 10% off viskam PERFECT10
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2013 01 09, 00:51)
Bet tai UK puslapyje irgi nerodo niekad nieko schmoll.gif  Na zodziu, reiks laukt ir ziuret kas bus...


Jeigu ziurite tinkama puslapi, tai turetu rodyti, deja, matyt, ne visada rodo. Siaip jau esu pastebejusi, kad kai iskeliauja is LT registruoti siuntinukai, tai tik LT puslapyje rodo iki issiuntimo i kita sali, o paskui labai retai kada uzsienio pasto puslapyje pradeda rodyti. Vat kai atkeliauja is uzsienio, tai LT pasto puslapyje iskart matosi, kada atvyko i LT i pagrindini paskirstymo punkta, kur ir kada issiunciamas paskui bei kada atkeliauja i mano pasta, labai patogu. Kazkaip atrodo, kad pas mus siuntinuku tracking sistema geriau veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 01 09, 12:21)
Jeigu ziurite tinkama puslapi, tai turetu rodyti, deja, matyt, ne visada rodo. Siaip jau esu pastebejusi, kad kai iskeliauja is LT registruoti siuntinukai, tai tik LT puslapyje rodo iki issiuntimo i kita sali, o paskui labai retai kada uzsienio pasto puslapyje pradeda rodyti. Vat kai atkeliauja is uzsienio, tai LT pasto puslapyje iskart matosi, kada atvyko i LT i pagrindini paskirstymo punkta, kur ir kada issiunciamas paskui bei kada atkeliauja i mano pasta, labai patogu. Kazkaip atrodo, kad pas mus siuntinuku tracking sistema geriau veikia g.gif


bet kai atvyksta i Lt ,as negaliu paziureti,yra ar ne g.gif kaip jus ziurite? as per siuntu paieska,tai nerodo,nebent jus registruota siunciates???
Papildyta:
vakar gavau siuntinuka gruodzio 13 d., o idomiausia, kad gruodzio 11 d dar nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2013 01 09, 12:43)
bet kai atvyksta i Lt ,as negaliu paziureti,yra ar ne  g.gif  kaip jus ziurite? as per siuntu paieska,tai nerodo,nebent jus registruota siunciates???


Beabejo, kalbu apie registruotus siuntinukus (kalbejau apskritai, ne tik apie ASOS), neregistruotu tikrai neimanoma paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2013 01 09, 00:42)
Merginos, o kaip jums tokios?
1 striukyte
dar viena
2 striukyte

man patiktu ir sita
3 striukyte
bet kazkaip susimasciau apie tas rankoves, kad gal visgi cia LT reiktu normaliu rankiviu, o ne tu trumpu rolleyes.gif

man asmeniskai Nr.1 nepatinka kad uztrauktukas per viduri, labai daznai uzsisegus ties viduriu uztrauktukas susibanguoja i isore, ir pupso toks kaip ''pilvas''
Nr.2 daili,
Nr.3 daili bet iskart galvokit ka devesit su tom pusilgem rankovem, ar bus patogu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pgituke: 11 sausio 2013 - 11:36
QUOTE(pgituke @ 2013 01 11, 11:26)
man asmeniskai Nr.1 nepatinka kad uztrauktukas per viduri, labai daznai uzsisegus ties viduriu uztrauktukas susibanguoja i isore, ir pupso toks kaip ''pilvas''
Nr.2 daili,
Nr.3 daili bet iskart galvokit ka devesit su tom pusilgem rankovem, ar bus patogu rolleyes.gif


Man tai situ 3/4 rankoves atrodo placios labai doh.gif
Atsakyti
ar kas turite siuos leginsus?
http://www.asos.com/...spx?iid=1872715

ar plona medziaga? taip sviecia?
Atsakyti
Sakykit, o kai grazinat prekes, siunciat registruotu ar paprastu?
jiems reik issiuntimo irodymo (registracijos nr.) ?
Atsakyti