Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 8


Na, būsiu pirma šioje temoje su klausimu ax.gif O klausimas toks: koks Liebherr modelis būtų pigiausias, kuris atitiktų šiuos reikalavimus:
1. Būtų 2 m ir daugiau aukščio
2. Turėtų Biofresh stalčius
3. Būtų metalo ar plieno spalvos
4. Paskutinis ne ką mažesnis reikalavimas būtų su rankenom.
Ogmina už 2000 siūlo modelį cbsl 4006. Viskas kaip ir tiktų, bet noriu rankenų. Yra idėjų? rolleyes.gif

Tiesa, gali būti ir be no frost. Atsilaidyt vieną kartą per metus sugebėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokoko Mūza: 16 sausio 2013 - 21:29
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 01 16, 23:13)

Ogmina už 2000 siūlo modelį cbsl 4006. Viskas kaip ir tiktų, bet noriu rankenų. Yra idėjų?  rolleyes.gif


A ko taip pigiai?
Atsakyti
Jų ir klauskit biggrin.gif 33% nuolaida. Aš kaip suprantu daugiau tokių neturės. Gal užsivešt daugiau nori naujesnių. Na man dar siūlo modelį cuesf 4023 už tą pačią kainą kitur. Dar nesigilinau į jų skirtumus. Kaip minėjau man Ogminoj jis patiko, bet taip trūko tų rankenų. Nors imk ir prisuk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 01 17, 12:20)
Jų ir klauskit  biggrin.gif  33% nuolaida. Aš kaip suprantu daugiau tokių neturės. Gal užsivešt daugiau nori naujesnių. Na man dar siūlo modelį cuesf 4023 už tą pačią kainą kitur. Dar nesigilinau į jų skirtumus. Kaip minėjau man Ogminoj jis patiko, bet taip trūko tų rankenų. Nors imk ir prisuk  biggrin.gif

Geriau be rankenų, jos nulūžta kartais lotuliukas.gif
O cuesf 4023 - be nulinės zonos.
Atsakyti
Man labai patiko Liebherr Biofresh zona. Kaip pats ją vertintumėte? Kainų skirtumas tarp šaldytuvų su šia žona ir be yra nemažas. Bet galvoju šiaip ar taip tokio aukščio šaldytuvui Liebherr teks sumokėti nemažai tai dėl biofresh gal dar pamokėti?
Atsakyti
Na dar sakėt į naudotus nežiūrėt, bet radau įmonę, kuri už patrauklią kainą parduotų su 2 m garantija, toks pat terminas ir Ogminos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 01 17, 14:20)
Na dar sakėt į naudotus nežiūrėt, bet radau įmonę, kuri už patrauklią kainą parduotų su 2 m garantija, toks pat terminas ir Ogminos  ax.gif

Sveikinu biggrin.gif visada smagu sutaupyti.
Atsakyti
Smagu tai smagu, bet dabar pradedu mąstyti ar jis vertas tos rizikos. Man patinka šitas modelis LIEBHERR CBESF 4006, bet tiek šitam forume, tiek kitur girdėjau nusiskundimų dėl triukšmo. Skaičius gąsdinantis 49 db. g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Speedy, jums pagarba noriu isreiksti uz kantrybe ir pagalba zmonem 4u.gif Jau ne viena tema perskaiciau, kur jus gelbejat patarimais thumbup.gif
Noriu prasyti pagalbos del saldytuvo, nes pati nors ir kiek skaitau neissirenku verysad.gif , o laikas jau labai labai spaudzia verysad.gif

Mum reikalingas imontuojamas saldytuvas kuo didesnes talpos (kad tilptu normalaus dydzio katilas)su nedidele saldiklio kamera. Jokiu ten LED sviesu nereikia. NF nera butinybe, nuline zona butu gerai, ventiliatorius, antibakterine danga ir nepamaisytu, garsinis signalas gali buti. Kad butu ekonomiskas, "protingas" saldytuvas smile.gif Uz protinga kaina, t.y. jeigu verta moketi uz kazkokius "pliusus" tai negaila, zinoma kuo pigesnis ir geresnis-tuo geriau biggrin.gif

Lauksiu jusu patarimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriaka: 21 sausio 2013 - 00:59
QUOTE(Kriaka @ 2013 01 21, 02:24)
Mum reikalingas imontuojamas saldytuvas kuo didesnes talpos (kad tilptu normalaus dydzio katilas)su nedidele saldiklio kamera. Jokiu ten LED sviesu nereikia. NF nera butinybe, nuline zona butu gerai, ventiliatorius, antibakterine danga ir nepamaisytu, garsinis signalas gali buti. Kad butu ekonomiskas, "protingas" saldytuvas smile.gif Uz protinga kaina, t.y. jeigu verta moketi uz kazkokius "pliusus" tai negaila, zinoma kuo pigesnis ir geresnis-tuo geriau  biggrin.gif

AEG SCZ71800F0.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 01 21, 17:40)
AEG SCZ71800F0.

einu ziuret...
cia vienintelis vertas demesio variantas tokio tipo saldytuvo? ax.gif
Papildyta:
Nu tikrai neblogas bigsmile.gif

O kaip sitie modeliukai? ELECTROLUX ENN3153AOW . ELECTROLIUX IK 280010Z- pakomentuokit prasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriaka: 21 sausio 2013 - 18:33
QUOTE(Kriaka @ 2013 01 21, 20:24)
einu ziuret...
cia vienintelis vertas demesio variantas tokio tipo saldytuvo?  ax.gif
Papildyta:
Nu tikrai neblogas  bigsmile.gif

O kaip sitie modeliukai? ELECTROLUX ENN3153AOW . ELECTROLIUX IK 280010Z- pakomentuokit prasau  4u.gif

ELECTROLUX IK 280010Z - be šaldiklio.
ELECTROLUX ENN3153AOW - be "nulinės" zonos, "no frost"
Jei "nulinės" zonos atsisakyti, ENN3153AOW gana įdomus.
Atsakyti