Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

Tęsiame temą toliau 4u.gif
Ankstesnė tema: http://www.supermama...?...681984&st=0

Neatsakytas klausimas iš ankstesnes temos:
"Aš su tokiu klausimėliu, ar visi vedėjai prašo maitinimo vakaro metu ir patalpų kur permiegoti?
Kažkaip keistai skamba, nes juk šeimininkė už dyka neduos nei maisto nei nakvynės, mums papildomai reikės mokėti, o juk vedėjai ne kapeikas kainuoja ir taip.. "

Aptariant paslaugas su uzsakovais, visada paminiu, ar prasysiu nakvynes.
Dazniausiai paprasau nakvynes sau ir kolegui DJ, jei vaziuoti namo toliau nei 100 km.
Del maisto, dazniausiai pasikuklinam (matyt nereiketu) ir maloniai tikimes, kad mus pamaitins uzsakovai. ax.gif

Linksmu ir graziu jums vestuviu! thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Gal kas nors šventė su vedėju Tomu Jašinsku? http://renginiu-vede...tomas-jasinskas?
Taip pat domina Tomas Grigaitis smile.gif
Atsakyti
Arteja svenciu metas o joms kaip zinia prireiks ir vedeju su dj(dazniausiai jie dirba komandoje)visi dirba visoje lietuvoje kainos nuo 1000lt iki 4000-5000lt ,kiekvienam pagal kisene,zvaigzdes (sapras,kazlauskaite,silanskas,cololo,radzevicius,mama rock n roll ar pan.)dazniausiai nurodo kaina be igarsinimo ir dj,vieni veda aglu ir rusu kalba kiti ne ,dauguma ima papildomai uz pratesima ,kai kurie atskirai skaiciuoja atvykimo kaina,bet lengviau issirinkt kai pabendrauji telefonu o dar geriau akis i aki,del sventos ramybes ir sutartele nepamaisytu,sekmes svenciant ir nepamirskit kad tas pats vedejas ar dj vienai kompanijai nerealus o kitai gal ir siaip sau kiek zmoniu tiek nuomoniu ,o mano nuomone 80 procentu priklauso nuo jusu ir jusu draugu,tad daugiau sypsokimes.

Viktoras Usov - 868703032 (klaipeda)
vedejas-mantautas sakalauskas +37067411816, +37061026046
vedėjas Gintautas Vaitkevičius (Plungė) – (8-686) 42829
vedejas-evaldas 8 650 73246
vedėjas Kristijonas (Plungė-Klaipėda) – (8-652) 96134;
vedėjas Aivaras (Šiauliai) – (8-614) 09047;
www.djsaulius.lt saulius dj+vedejas 8 655 34300
vedejas+dj - Paulius Morkulis +370 686 30919
vedėjas Jonas Norkevičius (Plungė) – (8-681) 54441;
karalius-Raimondas Šilanskas (Kaunas) – (8-687) 96317;
vedejas-mantas karpovicius +370 650 29843
vedėjas Remigijus Žiogas (Klaipėda) – (8-672) 06049, (8-628) 12360;
vedejas mantautas (Klaipėda) - 867411816 "Trys karaliai"
www.teatrasarti.lt - gintaras vidmantas 865511155
www.liuks.lt- laimis benevičius 867020134
vedejas-mindaugas krasauskas 867607501
vedeja-Vaida (Klaipėda) 868560050
vedejas-Giedrius Gustas 869953185, 861041041
vedejas-darius Čepulis 868714712
Dj Green- 869881818
vedejai.lt- Vidmantas Petrauskas - Vidutis, tel: 865063242,email:vidmantas.petrauskas@gmail.com, Skype: vidmantas.petrauskas
vedejas Marius Olekas 8698 08627
vedeja Violeta mačiulienė - 868218567
vedejas-Danielius (Šiauliai) 861846516
www.vakarovedejas.lt-Andrius Cinkutis (Šiauliai) 867709143
vedeja-Jolita 867973211
vedeja-Vilma 8615 44015
Vedejas Kestas Tel. 861530646 www.renginiutarnyba.lt (Klaipeda)
Antanas www.jusuvedejas.lt (Klaipeda)
vedejas Vaidas (Šiauliai, Saulės radijas) - 867152503 (srrenginiai.lt)
p.s. - visa info rasta pas mus Forume 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal esat kas girdėję atsiliepimų apie Vaidoto Žitkaus (iš keistuolių teatro) vestas vestuves?
Atsakyti
Sveikos visos būsimos nuotakos ! Galiu drąsiai rekomeduoti Jolita Vaitkevičienę (www.supervakareliai.lt). Tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad vedėja nuostabi, sužavėjo ne tik mus, jaunuosius, bet ir visus svečius wink.gif. Ši vedėja tikrai pateisino visus mūsų lūkesčius, net ir su kaupu thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Valu @ 2013 02 25, 19:13)
Sveikos visos būsimos nuotakos ! Galiu drąsiai rekomeduoti Jolita Vaitkevičienę (www.supervakareliai.lt). Tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad vedėja nuostabi, sužavėjo ne tik mus, jaunuosius, bet ir visus svečius wink.gif. Ši vedėja tikrai pateisino visus mūsų  lūkesčius, net ir su kaupu  thumbup.gif .

O gal galetum pasakyti preliminaria sios vedejos kaina? blush2.gif Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valu @ 2013 02 25, 19:13)
Sveikos visos būsimos nuotakos ! Galiu drąsiai rekomeduoti Jolita Vaitkevičienę (www.supervakareliai.lt). Tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad vedėja nuostabi, sužavėjo ne tik mus, jaunuosius, bet ir visus svečius wink.gif. Ši vedėja tikrai pateisino visus mūsų  lūkesčius, net ir su kaupu  thumbup.gif .


Sveika, ir man jeigu galima kainyte.
Atsakyti
siulyciau su pacioms su ja susiliekti smile.gif . Be galo ji mandangi, atsakys i visu rupimus klausimus, pamatysit smile.gif. Tik tiek galiu pasayti, kad tikrai nebrangininke, kiekvienas sumoketas litas buvo vertas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paulius-markulis @ 2013 01 28, 11:56)
Neatsakytas klausimas iš ankstesnes temos:
"Aš su tokiu klausimėliu, ar visi vedėjai prašo maitinimo vakaro metu ir patalpų kur permiegoti?
Kažkaip keistai skamba, nes juk šeimininkė už dyka neduos nei maisto nei nakvynės, mums papildomai reikės mokėti, o juk vedėjai ne kapeikas kainuoja ir taip.. "


as kazkaip net nesusimasciau apie toki dalyka....man cia iskarto zmogiskumo faktorius veikia ir atsakymas iskarto yra taip....pas mane vedanysis atvaziuos su dj ir dar 2 pagalbininkais, isviso 4 zmones gaunasi, net minties neturejau valgyti jiems neduoti ar pan g.gif jiems iki vestuviu vietos bus vaziuoti nepilnai 30 km tai jei nores liks miegoti nenores neliks, nes pagal sutarti jie turi likti iki kitos dienos,(zinoma jei mes noresim)o ir fotografei nezadu sumustiniu liepti prisikrauti biggrin.gif biggrin.gif tarsiuosi viska su virtuve, kad kai mums duos karstus ir jiems duotu, tik virtuveje o ne prie stalo, ir kad betkada galetu ateiti i virtuve uzkasti ar pan....nemanau jog ims pilna kaina kaip uz svecia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 03 05, 13:37)
as kazkaip net nesusimasciau apie toki dalyka....man cia iskarto zmogiskumo faktorius veikia ir atsakymas iskarto yra taip....pas mane vedanysis atvaziuos su dj ir dar 2 pagalbininkais, isviso 4 zmones gaunasi, net minties neturejau valgyti jiems neduoti ar pan g.gif  jiems iki vestuviu vietos bus vaziuoti nepilnai 30 km tai jei nores liks miegoti nenores neliks, nes pagal sutarti jie turi likti iki kitos dienos,(zinoma jei mes noresim)o ir fotografei nezadu sumustiniu liepti prisikrauti biggrin.gif  biggrin.gif tarsiuosi viska su virtuve, kad kai mums duos karstus ir jiems duotu, tik virtuveje o ne prie stalo, ir kad betkada galetu ateiti i virtuve uzkasti ar pan....nemanau jog ims pilna kaina kaip uz svecia smile.gif

Žinoma, kad reikia pavalgydinti ir paslaugų teikėjus...
Aš kiek domėjausi tai ima tik už karštą patiekalą, tai než... tiksliai kiek, bet tikrai neskaičiuoja kaip už svečio pilną maitinimą
Atsakyti
QUOTE(sauraja @ 2013 03 05, 22:01)
Žinoma, kad reikia pavalgydinti ir paslaugų teikėjus...
Aš kiek domėjausi tai ima tik už karštą patiekalą, tai než... tiksliai kiek, bet tikrai neskaičiuoja kaip už svečio pilną maitinimą

as irgi manau kad tikrai neima kaip uz pilna kaina kaip kad sveciui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki,
Renkames vestuviu vedeja ir labai sunku, nemazas pasirinkimas, o kai issirenki kuris patinka uzimtas ta diena. Gal kas turite atsiliepimu apie Marija Silickaja | Vestuviu, renginiu vedeja?

Atsakyti