IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

22 Puslapiai: < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Veliasi plaukai

puffy_
post 2006 03 19, 21:41
Paskelbta: #25

Unregistered

QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 21:12)
Man anksciau labai veldavosi plaukai, kol issisukuodavau po plovimo, puse ispesdavau :oh  Nepadedavo juokie purskiami kondicionieriai, tepami kremai ir kt. 
Dabar pries plovima susislapinus plaukus uzsitepu karsta alieju V05 drekinanti ar maitinanti,  ju yra 2 rusiu. Palaikau 1 min. ir plaukai pasidaro  :super slidus. Tada isplaunu sampunu, po aliejuko beveik visi sampunai tinka, nesuvelia kaip budavo anksciau po sampuno plaukai tapdavo kaip 1 didelis kaltunas :P Nors siaip as naudoju pregaine sampuna, kuris skirtas ir galvos odai ir nuo plauku slinkimo. Ir paskui - kauke. Nuo velimosi viena is labiausiai man tikusiu ir patikusiu - Biotraitment kauke gelsvoj pakuotej :super . I savaite 1 karta  plaukus atstatanti ampule - hair life.  Ant sausu ranksluosciu nusausintu plauku ja itrinti, siltai palaikyti ne maziau kaip 10min.
Bent jau as, po visu siu priemoniu uzmirsau ka reiskia kaltunai :P  :P  :P  :bigsmile:
*

o tavo plaukuciai nepripranta? kiek laiko jau taip darai? man kazkaip greit pripranta prie priemoniu ir tada jau reikia keisti :hm tai kaitalioju sampunus , blazamus ir kaukes tarpusavy kiekviena ar kas antra plovima :hm

Šią žinutę redagavo puffy_: 2006 03 19, 21:42
Go to the top of the page
+Quote Post
ESLAUDA
post 2006 03 19, 21:50
Paskelbta: #26

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 3595
Prisijungė: 2005 01 20

Pirmas vaikas:2010 05 05 Mylimukas
Antras vaikas:2012 09 07 Nuostabuke

Apdovanojimų: 1

QUOTE(puffy_ @ 2006 03 19, 21:41)
o tavo plaukuciai nepripranta? kiek laiko jau taip darai? man kazkaip greit pripranta prie priemoniu ir tada jau reikia keisti  :hm tai kaitalioju sampunus , blazamus ir kaukes tarpusavy kiekviena ar kas antra plovima  :hm
*

Nu as kaitalioju pagrinde kaukes tik :ax: Keiciu kai sunaudoju visa pakuote. Neseniai sunaudojau Keune intensyvia atstatomaja, o dabar nusipirkau Kerastase :bigsmile: O del karsto aliejuko V05, tai dabar plaunant tepu ne visus 15 ml. nes ten tiek ieina, o puse tik :bigsmile: Sampuno jau nekeiciu laaabai ilgai, buvau nusipirkus Dermena pabandyt, bet man Pregaine lieka pregaine :super :ax: Kai nenaudojau aliejuko V05 man Biotraitment gelsvoj pakuotej kauke buvo tikras issigelbejimas :super

Šią žinutę redagavo ESLAUDA: 2006 03 19, 21:54
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post
puffy_
post 2006 03 21, 19:36
Paskelbta: #27

Unregistered

QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 21:50)
Nu as kaitalioju pagrinde kaukes tik :ax: Keiciu kai sunaudoju visa pakuote. Neseniai sunaudojau Keune intensyvia atstatomaja, o dabar nusipirkau Kerastase :bigsmile:  O del karsto aliejuko V05, tai dabar plaunant tepu ne visus 15 ml. nes ten tiek ieina, o puse tik  :bigsmile:  Sampuno jau nekeiciu laaabai ilgai, buvau nusipirkus Dermena pabandyt, bet man Pregaine lieka pregaine :super  :ax: Kai nenaudojau aliejuko V05 man Biotraitment gelsvoj pakuotej kauke buvo tikras issigelbejimas :super
*

gundausi ir as biotraitment kauke, maciau eurovaistinej yra, reiks pabandyti. o kaip kerastese aliejukas, vertas demesio? geresnis uz apha parf? koks jausmas ji panaudojus ? :4u:
+Quote Post
jadzka
post 2006 03 21, 20:36
Paskelbta: #28

Unregistered

QUOTE(puffy_ @ 2006 03 21, 20:36)
gundausi ir as biotraitment kauke, maciau eurovaistinej yra, reiks pabandyti. o kaip kerastese aliejukas, vertas demesio? geresnis uz apha parf?  koks jausmas ji panaudojus ? :4u:
*

Aš naudoju Kerastase. Man jis superinis :)
Aišku, stebūklų nedaro, tačiau plaukučiai atsigavo. Stipriai blizgėti pradėjo, nebesivelia. Bent jau maniškiai tokie linkę lūžinėti, galai pasausėję, o šaknys labai riebios. Po šito aliejuko nebededu jokių balzamų. Tik išplaunu plaukus šampūnu (Yves Rocher slenkantiems plaukams) ir patepu galus aliejuku. Man :super:
+Quote Post
ESLAUDA
post 2006 03 22, 00:49
Paskelbta: #29

Super senbuvis

Žinutės: 3595
Prisijungė: 2005 01 20

Pirmas vaikas:2010 05 05 Mylimukas
Antras vaikas:2012 09 07 Nuostabuke

Apdovanojimų: 1

QUOTE(puffy_ @ 2006 03 21, 19:36)
gundausi ir as biotraitment kauke, maciau eurovaistinej yra, reiks pabandyti. o kaip kerastese aliejukas, vertas demesio? geresnis uz apha parf?   koks jausmas ji panaudojus ? :4u:
*

Man alpha parf visai nepatiko kai turejau :mmm Po to turejau Orising tai irgi nelabai, nes visai plauku nesusvelnindavo. O kerastase tai patinka, kad svelnina plaukus, pasitepus plaukai pasidaro slidesni, bet i vakara vistiek galai man truputi susivelia, bet mano plaukai labai ilgi ir galai laaabai sausi :bigsmile: Tiesa, labai patinka kvapas :wub:
Bet del kerastase aliejuko kaukes ar balzamo tikrai negaleciau atsisakyt, susiveltu momentaliskai :P

Šią žinutę redagavo ESLAUDA: 2006 03 22, 00:52
+Quote Post
Fannya
post 2006 03 22, 02:16
Paskelbta: #30

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1411
Prisijungė: 2005 10 31

Apdovanojimų: 2

QUOTE(jadzka @ 2006 03 21, 18:36)
Aš naudoju Kerastase. Man jis superinis :)
Aišku, stebūklų nedaro, tačiau plaukučiai atsigavo. Stipriai blizgėti pradėjo, nebesivelia. Bent jau maniškiai tokie linkę lūžinėti, galai pasausėję, o šaknys labai riebios. Po šito aliejuko nebededu jokių balzamų. Tik išplaunu plaukus šampūnu (Yves Rocher slenkantiems plaukams)  ir patepu galus aliejuku. Man :super:
*

Reiks jauciu ir man ta Keratase nusipirkt, ens kiek jau temu skaitau, tai vienur, tai kitur, didziausios liaupses jam :super O po mineto Yves Rocher sampuno labai truksta balzamo, kurio toje serijoje nera, o be balzamo - plaukai sausoki, na pabandysiu Jadzkos patarimu paklausyt ir pagaliau nusipirkti taKeratase :sutinku
+Quote Post
puffy_
post 2006 03 28, 02:05
Paskelbta: #31

Unregistered

QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 22, 02:16)
Reiks jauciu ir man ta Keratase nusipirkt, ens kiek jau temu skaitau, tai vienur, tai kitur, didziausios liaupses jam :super O po mineto Yves Rocher sampuno labai truksta balzamo, kurio toje serijoje nera, o be balzamo - plaukai sausoki, na pabandysiu Jadzkos patarimu paklausyt ir pagaliau nusipirkti taKeratase  :sutinku
*

jau turiu kerastase, tai :wub: vertas demesio, o ir kaina nedidele, nes jo ten daug yra 125ml. dar ir biotraitment gelsva kauke isigijau, tai koltunu tikrai nera, labai pamaitino plaukucius :wub: sugere tiesiog tas kaukes ir aliejukus ir blizga graziai :super
+Quote Post
Gabbii
post 2006 03 29, 07:26
Paskelbta: #32

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 178
Prisijungė: 2004 12 28

Apdovanojimų: 0

Man labai padėjo "Milk shake" aliejukas :ax: (berods skirtas plaukų galiukams, tiksliai nepamenu :geda2: ) plaukai nebesivelia, lengva išsišukuoti šlapius plaukus, be to žiemą plaukai ne taip stipriai elektrinasi :super
+Quote Post
dontstop
post 2006 04 01, 10:40
Paskelbta: #33

Super senbuvis

Žinutės: 9497
Prisijungė: 2005 06 23
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:yra
Antras vaikas:planuose
Trečias vaikas:bus
Ketvirtas vaikas: visko gali būti

Mamos, visoms ačiū už atsakymus :sutinku
Pagaliau atsikračiau kaltūnų :valio :valio :valio
O padėjo man Gliss Kur purškiama priemonė, :super daiktas. Plaukus išsišukavaujau po pirmo karto, o po savaitės jie gerokai atsigavo, atrodo žymiai gražiau :thumb_yello:
+Quote Post
staselė
post 2006 04 01, 11:05
Paskelbta: #34

Super senbuvis

Žinutės: 3653
Prisijungė: 2006 01 05
Vieta: Žemaitija

Pirmas vaikas:sūnelis
Antras vaikas:sūnelis

O mano ilgiems palukams labai patinka Avon purškiamas nenuplaunas balzamas
+Quote Post
Emanuelle
post 2006 05 20, 18:57
Paskelbta: #35

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 106
Prisijungė: 2006 05 19

sveikos,

gal galit patarti kokie sampunai ar balzamai ar bet kas padeda nuo plauku velimosi.... mano plaukai labai ilgai, bet jau nei nesvajok ju paleistu nesioti, o tai bus veltinis toks kad cypt reikes...jau nekalbant kas darosi po nevienisos nakties ...
:mmm
+Quote Post
kakava
post 2006 05 20, 19:07
Paskelbta: #36

Senbuvis

Žinutės: 404
Prisijungė: 2005 01 25

Mano plaukai gana sausi, todel lengvai veliasi... Padeda man Keune kauke plaukams (su geltona juostele aplink dangteli). Po jos plaukai super svelnus ir tikrai nesivelia :mirksiukas:
+Quote Post

22 Puslapiai: < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 08 30, 08:11

Atsakomybės apribojimas