Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew

Kvieciame i naują temutę

user posted image
user posted image
user posted image


FB albumas
Senas albumas

Sena tema

Sena tema

Merginos, prašymas: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.


Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo,aiškumo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RII: 15 vasario 2013 - 22:23
4u.gif Mergaitės, ar įmeta j.crew tokį sijonuką http://www.ebay.co.u...984.m1427.l2648 g.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir as user posted image
Majesty Peacoat, spalva frosted citrus, dydis 2
Mano ismatavimai: krutine ~ 85, klubai ~93-94cm
user posted image
user posted image
user posted image
pagal mane nesiotinas, o jus ka manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 16 vasario 2013 - 00:19
Aciu Balalaika 4u.gif

Ir dar prasysiu padeti apsispresti del svarkelio. Nelimpa jis man kazkaip, bet lyg ir gaila butu parduoti unsure.gif Laukiu nuomoniu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Dydis irgi 2-as.
Atsakyti
Enura,paltukas jums super gula wub.gif o koks jusu ugis?as ir pradetu no noreti doh.gif o po svarkeliu reikia kazko svesesnio,gyvesnio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmabu: 16 vasario 2013 - 00:40
merginos kokie sios palaidines M dydzio ismataviami , gal kuri turite domintu kiek cm tarp pazastuku ir visas palaidines ilgis




user posted image
Atsakyti
enura, puikiai pirmas puspaltukas, taip į jį žiūrėjau, tik dydžio nežinau kokio mna reikia ax.gif g.gif su 167cm. ugiu ir 90 cm krutine
o jums su 85 cm krutine ten dar vietos yra ar ne? nes is paziurejimo, kad nebe,ar su 90cm. krutine ten imanima dar itilpti? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 02 16, 00:02)
Pasirodysiu ir as pagal mane nesiotinas, o jus ka manot?  g.gif

bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif labai gražiai atrodo-net nesupratau, kodėl teiraujatės, ar nešiotinas tongue.gif mirksiukas.gif

QUOTE(enura @ 2013 02 16, 00:19)
Ir dar prasysiu padeti apsispresti del svarkelio. Nelimpa jis man kazkaip, bet lyg ir gaila butu parduoti  unsure.gif Laukiu nuomoniu  4u.gif

Man lyg rankovių ilgio trūktų g.gif O visa kita gerai, sakyčiau, tik šviesesnių spalvų prie jo reiktų mirksiukas.gif

QUOTE(Lin1 @ 2013 02 16, 01:38)
merginos kokie sios palaidines M dydzio ismataviami , gal kuri turite domintu kiek cm tarp pazastuku ir visas palaidines ilgis

Tarp pažastų apie 52cmx2 (man su krūtine apie 92 puikiai-ji turi būti laisvesnė, krentanti), visas ilgis apie 63 cm (man su ūgiu 179 thumbup.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Balalaika, veliurinis. del senamadiskumo tai nesutiksciau, yra graziu deriniu su juo, buvau radus veliau gal imesiu nes reikia prie kito kompo prisest

Aciu vilmabu, ugis kazkur 168 cm. as vat irgi pavasariui ji butent pirkau, nes po musu puses metu ziemos jau norisi kazko sviesaus ir gaivaus, jis man kaip vitaminas C biggrin.gif

4u.gif lauryna50. Kadangi cia nederiniu tema tai labai nesistengiau nieko derint, apsirengiau ant
kasdienes aprangos, tai taip ir gavosi toks niurus, su sviesia maikute geriau ziurisi

Aciu inga. mano ugis 168cm, o 90 cm krutine turetu tilptu tikrai, man dar vietos lieka maxi push up'ui biggrin.gif

Aciu Lyn. paltukas tai tikrai labai fainas , o vat svarkelis net nezinau, galvojau kad gal didokas, bet jeigu JCrew fanes sako kad gerai, tai tada matyt gali but nesiotinas


RII aciu uz nauja tema, kas nori tas tikrai suranda visas temas 4u.gif
vat butent drinks_cheers.gif kaip ir patinka, kaip ir reiktu man to svarkiuko, bet nelimpa. galvojau parasysit cia visos kad "oi ne" ir iskart apsispresiu


Aciu Dideja. parasysiu ismatavimus truputuka veliau, dabar islekiu

4u.gif zivukas.d
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 02 16, 00:02)


O gal galėtumėt įdėti nuotrauką iš nugaros, aš ir turiu tokį tik ryškiai citrininį paltuką 2 dydį, nors iš priekio atrodo, kaip ant manęs siūtas, iš nugaros per skeltuką skečiasi, aišku mano klubai čiut platesni už jūsų. Ar jums taip nėra, o gal neatkreipėt dėmesio g.gif
Atsakyti
Enura, paltukas kaip nulietas, labai graziai atrodot wub.gif O sagutes cia dar su apsauga ar kaip? Nes lyg auksines turi buti g.gif
O svarkutis tinka, tik siame derinyje nesiziuri. Tik pats velvetas manes nevilioja, kazkaip isivaizduoju, kad jis toks storas ir standus butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 02 16, 11:38)
O kokia kaina įmeta gyvatinį šalikėlį? Išparduotuvėj visos apie 160 prašo, čia toli nuo realybės ta kaina turbūt  g.gif

Tai kad ji ir be % off sunkiai imanoma pagauti smile.gif Jei nelabai reikalingas jis jums ir turit laiko gaudymams - bandykit laime mirksiukas.gif
As savo pirkau uz isparduotuves kaina ir negaila nei vieno lito - tikrai kokybiskas, grazus ir nesiojamas ax.gif
Atsakyti