Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(SkirmanteLT @ 2016 05 16, 17:39)
Va taip ir būna smile.gif Beige 1 turi gelsvą atspalvį ir jis tikrai nėra labai šviesus smile.gif pakalbėkit su mergina, pakvietusia Jus į Mary Kay arba savo direktore, tikrai Jums viską duos išsibandyt smile.gif

Aciu jums, uz kaip visada issamu ir greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
noriu savo kremine pudra luminous wear liquid foundation pakeisti i mineraline. koki atspalvi rinktis? beige 1 ar Ivory 2?
kremine pudra beige 1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2016 05 17, 08:41)
noriu savo kremine pudra luminous wear liquid foundation pakeisti i mineraline. koki atspalvi rinktis? beige 1 ar Ivory 2?
kremine pudra beige 1  4u.gif


Merginos, supraskit, patarimai apie pudros atspalvio pasirinkimą nemačius odos yra būrimas iš kavos tirščių..

Jei skystas makiažo pagrindas Beige 1 dabar idealiai tinka pagal spalvą, bandyčiau Beige 1 kompaktinę ar birią pudrą. BET atsiminkit, kad birios mineralinės, kompaktinės mineralinės ir skystų makiažo pagrindų atspalviai pagal pavadinimą nėra visai vienodi. Be to, atspalviai būna į gelsvumą, pilkumą arba rausvumą ir vien tai, kad numeriukai eina iš eilės, tai nereiškia, kad pvz. tos, kurioms vasarą tinka pvz. Beige 3, žiemą galės imti Beige 2.

Sugaiškit tą papildomą pusvalanduką ir nuvažiuokit pasibandyti.
Atsakyti
Ateinu pasiguosti verysad.gif kadangi saulė jau seniai pradėjo vis labiau šviesti, o ir oda turiu strazdanuota tongue.gif tai šį pavasarį pasiėmiau drėkinamąją emulsiją MK age-fighting moustirizing kremą su SPF 30 ir dar pasiūlė CC kremą (kuris taip pat su 15 SPF). na ir rezultatas - turių perioralinį dermatitą doh.gif teks ilgai gydytis. Ankščiau visada turėjau paprasta drėkinamajį kremą be to SPF 30, o čia matomai visko per daug pasidarė mano odai. Gal net negalima juos kartu naudoti? g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2016 05 17, 11:20)
Ateinu pasiguosti  verysad.gif kadangi saulė jau seniai pradėjo vis labiau šviesti, o ir oda turiu strazdanuota  tongue.gif tai šį pavasarį pasiėmiau drėkinamąją emulsiją MK age-fighting moustirizing kremą su SPF 30 ir dar pasiūlė CC kremą (kuris taip pat su 15 SPF). na ir rezultatas - turių perioralinį dermatitą  doh.gif teks ilgai gydytis. Ankščiau visada turėjau paprasta drėkinamajį kremą be to SPF 30, o čia matomai visko per daug pasidarė mano odai. Gal  net negalima juos kartu naudoti?  g.gif  schmoll.gif


Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. Šie produktai tinkami ir pritaikyti naudoti kartu ir esmė čia tikrai bus ne SPF.
Atsakyti
Sveikos, esu labai seniai naudojusi MaryKay, visai patiko, noriu vel pabandyti. Parasykite, prasau, man i az, kas galite parduoti pigiau kosmetika ir pakonsultuoti, noresiu dieninio, naktinio kremu, kremines pudros, tuso.
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2016 05 17, 11:20)
Ateinu pasiguosti  verysad.gif kadangi saulė jau seniai pradėjo vis labiau šviesti, o ir oda turiu strazdanuota  tongue.gif tai šį pavasarį pasiėmiau drėkinamąją emulsiją MK age-fighting moustirizing kremą su SPF 30 ir dar pasiūlė CC kremą (kuris taip pat su 15 SPF). na ir rezultatas - turių perioralinį dermatitą  doh.gif teks ilgai gydytis. Ankščiau visada turėjau paprasta drėkinamajį kremą be to SPF 30, o čia matomai visko per daug pasidarė mano odai. Gal  net negalima juos kartu naudoti?  g.gif  schmoll.gif

o be situ daugiau nieko nenaudojote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SkirmanteLT @ 2016 05 17, 10:03)
Merginos, supraskit, patarimai apie pudros atspalvio pasirinkimą nemačius odos yra būrimas iš kavos tirščių..

Jei skystas makiažo pagrindas Beige 1 dabar idealiai tinka pagal spalvą, bandyčiau Beige 1 kompaktinę ar birią pudrą. BET atsiminkit, kad birios mineralinės, kompaktinės mineralinės ir skystų makiažo pagrindų atspalviai pagal pavadinimą nėra visai vienodi. Be to, atspalviai būna į gelsvumą, pilkumą arba rausvumą ir vien tai, kad numeriukai eina iš eilės, tai nereiškia, kad pvz. tos, kurioms vasarą tinka pvz. Beige 3, žiemą galės imti Beige 2.

Sugaiškit tą papildomą pusvalanduką ir nuvažiuokit pasibandyti.

o kur Kaune galima nuvaziuot pasibandyt? neperkant... Esme tame kad as pati prisiregistravus kaip konsultante, perku produktus tik sau.. direktore is Vilniaus. i Vilniu nuvaziuoti pasibandyti neturiu galimybiu, taip kad ir turiu burti is kavos tirsciu koks atspalvis tiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2016 05 21, 09:40)
o kur Kaune galima nuvaziuot pasibandyt? neperkant... Esme tame kad as pati prisiregistravus kaip konsultante, perku produktus tik sau.. direktore is Vilniaus. i Vilniu nuvaziuoti pasibandyti neturiu galimybiu, taip kad ir turiu burti is kavos tirsciu koks atspalvis tiktu  biggrin.gif


Kreipkitės į direktorę ir ji duos Jums kontaktus kurios nors savo kaunietės konsultantės ar kolegės direktorės kaunietės, su kuria bendradarbiauja smile.gif

Ir paprašykit, kad ir naują kolekciją parodytų smile.gif ten viskas super kvepia. Tiesiog negalit praleist šanso išbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2016 05 17, 09:41)
noriu savo kremine pudra luminous wear liquid foundation pakeisti i mineraline. koki atspalvi rinktis? beige 1 ar Ivory 2?
kremine pudra beige 1  4u.gif

Ivory 2,tik

Papildyta:
QUOTE(SkirmanteLT @ 2016 05 17, 12:32)
Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. Šie produktai tinkami ir pritaikyti naudoti kartu ir esmė čia tikrai bus ne SPF.

Ne pirma karta,man paciai buvo uzsideges veidas nuo kremo su filtru,nors veidas nealergiskas,visko mates.Nezinau kas,bet su juo atsargiau.Esu girdejusi ne viena atsiliepima tuo klausimu.Jis pirmiausiai klampesnis,sunkesnis.Klientems siulau labai atsargiai.Geriau apsaugai naudoti kazka papildomai.Apsauga kunui su 30 filtru tinka ir veidui,tepu jei reikia sauleje pabuti,viskas liuks.O jei oda jautri,TW nelabai tinka,botanical yra su filtru.Bet pasimokiusi su TW,jo irgi nesiulau,ir kaip jis veikia nezinau.Gal kas turi geresniu atsiliepimu.
Atsakyti


Papildyta:

Ne pirma karta,man paciai buvo uzsideges veidas nuo kremo su filtru,nors veidas nealergiskas,visko mates.Nezinau kas,bet su juo atsargiau.Esu girdejusi ne viena atsiliepima tuo klausimu.Jis pirmiausiai klampesnis,sunkesnis.Klientems siulau labai atsargiai.Geriau apsaugai naudoti kazka papildomai.Apsauga kunui su 30 filtru tinka ir veidui,tepu jei reikia sauleje pabuti,viskas liuks.O jei oda jautri,TW nelabai tinka,botanical yra su filtru.Bet pasimokiusi su TW,jo irgi nesiulau,ir kaip jis veikia nezinau.Gal kas turi geresniu atsiliepimu.
[/quote]

taip, daugiau nieko nenaudojau schmoll.gif ir šiaip turiu nealergiška veido oda. paskaičiau apie perioralinį dermatitą - vienas iš rizikos faktorių kremai nuo saulės su SPF doh.gif o kadangi būtent šį naudojau pirma karta ir dar + CC kremas, na tai tikrai manau nuo jo. Žinoma, daugiau nebenaudosiu jo veido apsaugai, dabar vasara, susitepsiu kūnui unsure.gif tiesiog norėjau perspėti kitas kad taip gali nutikti g.gif visada apie MK kremus tik gerus atsiliepimus turėjau...... reikės dabar kažka kitka ieškotis ax.gif
Atsakyti
Patarkite,prašau,kaip naudoti timewise 3-In-1 Cleanser?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drugeliai*: 08 liepos 2016 - 21:52