Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 8


1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema

Kaip prisiregistruoti - išsamiai aprašyta čia
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 17, 14:01)
Tada keista blink.gif Jei jau perkat, tai gal ir isleidot jau? Pasiziurekit archyve ax.gif Isleisti juos galima kai perki ta pacia valiuta, kokia yra pinigai balanse. Jei balanse eurai, perkate eurais, tai pirma nuskaito nuo bananso ir likuti nuo korteles. Jei norit pirkt pvz USD ir kad nuskaiciuotu pinigus is balanso, tai pirma reikia is euru i USD perkonvertuot pinigelius ir tada vel- nuskaitys nuo balanso ir likuti nuo korteles.


o sakykit kaip juos konvertuot is euru i usd? aciu
Atsakyti
QUOTE(Invisible @ 2013 02 21, 19:03)
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema

Kaip prisiregistruoti - išsamiai aprašyta čia


veikiancia nuorodas nebutu galima ideti?
Atsakyti
Noriu pagalbos
Užsakiau prekių iš Sportsdirect.com trūko vienos prekės jiems parašiau bet tas pats kas į sieną mokėjau per paypalą kur rašyti paypalui, kad grąžintų man pinigus?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2013 02 22, 09:09)
veikiancia nuorodas nebutu galima ideti?

Cia dar yra aprasyta kaip registruotis, kas yra PayPal
Atsakyti
Laba,

gal kas zino kaip is paypal persivest pinigus i savo saskaita? taip kad galima butu issigrynint blush2.gif
Atsakyti
Kada reikia rašyti paypalui, kad grąžintų pinigus po 40dienų nuo siuntinio gavimo, jai SD parduotuvė neatrašys?
Ir kokiu el paštu rašyti paypalui niekur nerandu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 22 vasario 2013 - 13:59
Sveikos,gal galit patart,kaip inesti pinigu i paypay'a.Turejau Ukio banko kortele,o ji dabar uzblokuota ir nieko nebegaliu pirki.Ka patarsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaaaa @ 2013 02 22, 14:15)
Sveikos,gal galit patart,kaip inesti pinigu i paypay'a.Turejau Ukio banko kortele,o ji dabar uzblokuota ir nieko nebegaliu pirki.Ka patarsit ax.gif

Pas mane tokia pat situacija. Kolkas nk neperku, laukiu ir tikiosi, kad artimu laiku prades veikti, nes kitaip teks nauja kortele kitam banke iisimti ir susieti su PayPalu.
Atsakyti
QUOTE(ingaaaa @ 2013 02 22, 14:15)
Sveikos,gal galit patart,kaip inesti pinigu i paypay'a.Turejau Ukio banko kortele,o ji dabar uzblokuota ir nieko nebegaliu pirki.Ka patarsit ax.gif

Nauja kortele issimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 02 22, 10:17)
Noriu pagalbos
Užsakiau prekių iš Sportsdirect.com trūko vienos prekės jiems parašiau bet tas pats kas į sieną mokėjau per paypalą kur rašyti paypalui, kad grąžintų man pinigus?


Palaukit kol atrasys (na manau savaite galima duot) ir jei jokiu ziniu, tai paypal'e kelkit dispute'a - tada garantuotai parduotuve sureaguos. O iskelt dispute'a reiketu atsidarius apmokejima ir apacioje bus kazkas su 'resolution center' ar kad 'have a problem' ar pan - zodziu, tikrai pamatysit.

QUOTE(luna @ 2013 02 22, 13:46)
Laba,

gal kas zino kaip is paypal persivest pinigus i savo saskaita? taip kad galima butu issigrynint  blush2.gif


Paypal'e virsuje 'Withdraw' rinktis - tik kortele butinai Visa turi but, kitaip nepersivesit.
Atsakyti
Laba,

kas pagelbes? kaip persivesto pinigus is paypal, turiu susijusi paypale kreditine kortele, kuri yra deja Mastercard, o ji netinkama pervedimams i paypalo. OK, issiemiau hansabanke visa debetine, bandau vesti, neleidzia, rasi, kad mano bankas denied mano kortele, nesuprantu, kas cia per nesamones?

padekite
Atsakyti