Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 8

Na va pagaliau susitvarkiau pati ilgai ieškojau rašiau visur pagaliau man padėjo paypalas, dabar grąžino pinigus per 2 min kur laukiau nuo sausio 7d doh.gif
dabar liepė niekada neuždarinėti ginčo neklausyti nes tai parduotuvės triukas
rašiau čia webform@intl.paypal.com
poto pasipylė parduotuvės atsiprašymai tipo mes pažadėjome būtume grąžinę tiesiog per daug laiškų gauname bla bla.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 02 19, 20:43)
Na va pagaliau susitvarkiau pati ilgai ieškojau rašiau visur pagaliau man padėjo paypalas, dabar grąžino pinigus per 2 min kur laukiau nuo sausio 7d  doh.gif
dabar liepė niekada neuždarinėti ginčo neklausyti nes tai parduotuvės triukas
rašiau čia webform@intl.paypal.com
poto pasipylė parduotuvės atsiprašymai tipo mes pažadėjome būtume grąžinę tiesiog per daug laiškų gauname bla bla.

Nu nieko sau, kokia situacija. unsure.gif
Atsakyti
Kokia tai parduotuve?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 02 19, 22:42)
Kokia tai parduotuve?

Garsioji everyting5point nuo gruodzio kai persikele i kita sandeli vien klaidosgueatrasinejimai,pinigu negrazinimai uz neidetas prekes ir t.t.
Papildyta:
Dar noriu paklausti ar perkant per paypalą kursas didesnis svaro ar toks pat perkant tiesiai iš kortelės? Seniau turėjau kortelę internetinę pažymėdavau kad kursą skaičiuotų nuo kortelės o va su šia kortele Visa kreditine nėra kaip kur pažymėti kaip sužinoti gal man ima ne kortelės o paypalo kursu, kaip padaryti kad man imtų mažesnį niekur nerandu su šia kortele nes man 20d nuskaitesvara 1.41 labai daug pazistama pirko ne per paypal o tai 1.36
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 02 20, 22:56)
Garsioji everyting5point nuo gruodzio kai persikele i kita sandeli vien klaidosgueatrasinejimai,pinigu negrazinimai uz neidetas prekes ir t.t.
Papildyta:
Dar noriu paklausti ar perkant per paypalą kursas didesnis svaro ar toks pat perkant tiesiai iš kortelės? Seniau turėjau kortelę internetinę pažymėdavau kad kursą skaičiuotų nuo kortelės o va su šia kortele Visa kreditine nėra kaip kur pažymėti kaip sužinoti gal man ima ne kortelės o paypalo kursu, kaip padaryti kad man imtų mažesnį niekur nerandu su šia kortele  nes man 20d nuskaitesvara 1.41 labai daug pazistama pirko ne per paypal o tai 1.36


Kiek aš įsiskaičiusi į šią temą, tai jums veikiausiai skačiuoja PayPal'o kursu, jei nesat pasižymėjusi kitaip, kaip kad rašote, kad ankščiau darydavote. Reiktų pririšti kitą kortelę, pvz., VISA Virtuon. Nežinau, gal ir daugiau tinkančių yra, bet gal kuri kita dar duos jum patarimą.
Atsakyti
Sveikos. Ir man iskilo problema. Pirkau is Ebay, preke nekokybiska, pinigus grazino, bet kur??? I banko saskaita nepateko, paypal irgi nieko nera? Kazkada seniau yra teke irgi priimti grazinima, tai man kazkaip reikejo ji visu pirma prisiimti. Gal man kazka reik pirma daryt, o tik paskui pamatysiu pinigelius? Gal kas pades?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 22, 10:17)
Kiek aš įsiskaičiusi į šią temą, tai jums veikiausiai skačiuoja PayPal'o kursu, jei nesat pasižymėjusi kitaip, kaip kad rašote, kad ankščiau darydavote. Reiktų pririšti kitą kortelę, pvz., VISA Virtuon. Nežinau, gal ir daugiau tinkančių yra, bet gal kuri kita dar duos jum patarimą.

Taip atsakymo niekur ir negavau niekas nežino kaip šitą padaryti, kad skaičiuotų nuo kortelės kursą negi reiks naują kortelę išsiimti? doh.gif
Atsakyti
Na pagaliau išsiaiškinau ir atnešu atsakymą čia gal kam pagelbėsiu, kaip pasidaryti kad perkant per paypalą imtu mažesniu nuo kortelės kursu.
Pakeisti ne pirkimo metu:
My Account -- Profile -- My money -- My preapproved payments (update) – Set Available Funding Sources -- Conversion Options -- Bill me in the currency listed on the seller's invoice – Submit -- Save

Arba prieš pat pirkimą
Here’s how to change your conversion rate when you’re making a payment:

Click ‘Other Conversion Options’ under ‘Payment Method’ on the ‘Review your payment and send’ page.
Choose ‘Use PayPal's conversion process’ or ‘Bill me in the currency listed.’
Click ‘Submit.’

Vieną kartą nustačius nebereikia statinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 02 24, 11:34)
Na pagaliau išsiaiškinau ir atnešu atsakymą čia gal kam pagelbėsiu, kaip pasidaryti kad perkant per paypalą imtu mažesniu nuo kortelės kursu.
Pakeisti ne pirkimo metu:
My Account -- Profile -- My money -- My preapproved payments (update) – Set Available Funding Sources -- Conversion Options -- Bill me in the currency listed on the seller's invoice – Submit -- Save

Arba prieš pat pirkimą
Here’s how to change your conversion rate when you’re making a payment:

Click ‘Other Conversion Options’ under ‘Payment Method’ on the ‘Review your payment and send’ page.
Choose ‘Use PayPal's conversion process’ or ‘Bill me in the currency listed.’
Click ‘Submit.’

Vieną kartą nustačius nebereikia statinėti smile.gif


O su kokia kortele jums taip pavyksta? Nes man regis, ne su visomis įmanoma pasidaryti tokius nustatymus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 25, 22:13)
O su kokia kortele jums taip pavyksta? Nes man regis, ne su visomis įmanoma pasidaryti tokius nustatymus. g.gif

As Virtuon ir MasterCard pasidariau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti