Įkraunama...
Įkraunama...

Pašalinta tulžies pūslė

Sveikos merginos,nelabai seniai pašalino tulžies pūslę,gal dar kam taip buvo.Kaip jautėtės,kaip gyvenote ir gyvenate po to?.Kaip prisitaikėte ir ar netyčia neįsigijote lydinčių problemų?Labai būtų įdomu sužinoti.
Atsakyti
Mano mamai prieš 4 metus pašalino tulžies pūslę doh.gif .Tačiau ji jaučiasi labai gerai,na truputį pasitaiko maistą,jeisuskausta tuoj pat geria mezim forte,o šiaip viskas normaliai thumbup.gif
Atsakyti
na jau 8 metai gyvenu be tulžies pūslės, nieko viskas normaliai, valgau viską, na nejaučiu kažkokių problemų smile.gif
Atsakyti
g.gif net nežinau kiek jau laiko be tulžies pūslės g.gif , gal 3m., o gal jau ir 4m. Tiesą sakant jokių nusiskundimų...viską valgau, viską geriu...
Atsakyti
Aš ir su išpjauta pūsle jau 6 metai. Valgau viską...bet stengiuosi mažiau naudoti riebalų. Nežinau ar to pasekoje ar ne, bet išlindo kasos pakitimai ir gręsiantis II- tipo cukrinis diebetas.
Atsakyti
Man prieš 7 metus išpjauta.Ypatingų nusiskundimų neturėjau,bet dabar kartais vargina viduriavimas ,ar skrandžio skausmas.Man atrodo ,kad tie negalavimai susije su tulžies puslės nebuvimu.Šiaip vengiu aštraus ir riebaus maisto.
Atsakyti
Man pasalinta tulzies pusle pries gal kokius 7 metus,
puse metu, atsimenu, laikiausi dietos-nebuvo galima valgyti rukyto , kepto maisto.
Dabar viskas gerai, tik jei uzvalgau kokiu
cepelinu , tai jauciu toki sunkuma desiniam sone.
Vis tik turiu ziureti, ka valgau smile.gif
Atsakyti
Radau gera info.... gal tiks...
"Didelės apimties studija (77 090 moterų) patvirtino, kad reguliarus vaisių ir daržovių vartojimas gali sumažinti tulžies pūslės akmenligės išsivystymo riziką"
Daugiau - www.medik.lt
Atsakyti
As mazdaug puse metu kaip issioperavus ta tulzi, bet prastai man, pastoviai kankina viduriavimas, numeciau kokius 7 kg, jei nedaugiau, dabar sveriu 45 kg blink.gif
Atsakyti
Pries pusantru metu issioperavau,bet taip kaip anksciau nera:pablogejo virskinimas,is to seka kasos skausmas verysad.gif
Atsakyti
Jau trys metai, kaip be tulžies, viskas gerai, kartais nuo maisto tik pablogėja, o šiaip viską geriu , viską valgau, nieko nebijau. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, pasigendu tokios informacijos, kaip gelbėtis nuo baisingų kasdieninių viduriavimų po tulžies pašalinimo operacijos, kurie taip vargina ir kamuoja, kad jau tikrai prarandu visas jėgas, jaučiuosi išsekusi ir prarandu viltį, kad kada nors busiu sveika. Aš ir anksčiau niekad neturėjau vidurių sukietėjimo problemos, kai susijaudindavau, tikrai dažnai susukdavo vidurius, bet dabar tai visiška katastrofa.
Skaičiau, kad labai gerai padeda sidabražolės ir arkliarugštė. Nusipirkau sidabražolės, pradėjau gerti, bet va niekur negaunu arkliarugštės sėklų, sako tai labai veiksminga priemonė nuo viduriavimo. Vaistažolių vaistinėse jų nėra. Gal kas žinote kur gauti jų nusipirkti?
Gal kas žinot kokių patarimų? Man prieš mėnesį pašalino tulžies pūslę ir nuo pirmos dienos kasdien baisiai viduriuoju tulžim. Negaliu planuoti nei darbų nei laisvalaikio. Prie to viduriavimo prisideda dar ir spazminiai skausmai, pilvo raižymas ir pūtimas. Nepadeda nei angliukai nei Smecta nei Mezym'as. Pradėjau gerti Rowahol, bet kol kas jokių pakitimų, net atrodo, kad dar labiau pradėjo išsiskirti tulžis, kuri dar labiau skatina viduriavimą tulžim. Nuolat skauda dešinį šoną, kartais paskauda ir kairį. Patarkite, gal kas susidūrėt su šia problema ir žinot kaip su ja kovoti. Ačiū
Atsakyti