Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

Sveikos mamytes. Pabandziau ir as si produkta ir likau be galo patenkinta, problemos del viduriu uzkietejimo baigesi per kelias dienas, savijauta pagerejo, virskinimas taip pat.

QUOTE(jurrrka @ 2013 03 14, 16:08)
man tai labai panašu į lepicolį, o jums ? gal tik kaina kiek mažesnė lepicolio.



aha man irgi is pradziu kilo mintis, kad cia tas pats kaip lepicolis, bet perskaicius sudeti pamaciau kad nelabai, nes Colonwell sudety daug daugiau visokiu naturaliu zoleliu, o dar ir kiekis nemazas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 26 kovo 2013 - 16:13
QUOTE(jurrrka @ 2013 03 14, 15:08)
man tai labai panašu į lepicolį, o jums ? gal tik kaina kiek mažesnė lepicolio.

paziurejus reklama galima taip pamanyt,bet lepicol tik viduriu uzkietejima tvarko,pati ji naudojau nestumo metu,o sis daug daugiau sprendzia,plius ir svoris krenta,o svarbiausia detoxas thumbup.gif thumbup.gif
Marseliuke,gerai pastebeta,kad pakuotes dydis skiriasi,colonwell daug didesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Colonwell pakuote yra 400 gramu smile.gif o dienai jo reikia 10-25 gramu, priklausomai nuo kuno svorio smile.gif

jei sveriate iki 55 kg – vartokite po 10 g (arba 2 arbatinius šaukštelius) per dieną.
jei sveriate 55-70 kg – vartokite po 20 g (arba 4 arbatinius šaukštelius) per dieną.
jei sveriate virš 70 kg – vartokite po 25 g (arba 5 arbatinius šaukštelius) per dieną.

tai mazdaug galima pasiskaiciuoti kiek jo uztektu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(colonwell @ 2013 03 27, 14:23)
Colonwell pakuote yra 400 gramu  smile.gif o dienai jo reikia 10-25 gramu, priklausomai nuo kuno svorio  smile.gif

    jei sveriate iki 55 kg – vartokite po 10 g (arba 2 arbatinius šaukštelius) per dieną.
    jei sveriate 55-70 kg – vartokite po 20 g (arba 4 arbatinius šaukštelius) per dieną.
    jei sveriate virš 70 kg – vartokite po 25 g (arba 5 arbatinius šaukštelius) per dieną.

tai mazdaug galima pasiskaiciuoti kiek jo uztektu  smile.gif



na jis toks purus (lengvas) tai realiai tarkim 5 arbatiniai sauksteliai nelabai atitinga 25g bent as taip pamatavau, tai uztenka jo ilgiau nei paskaiciavus, na bet kokiu atveju apie menesi uztenka smile.gif
Atsakyti
Domekites juo smile.gif tikrai nenusivilsit rezultatu smile.gif nes kolkas neteko girdeti nei vieno blogo atsiliepimo smile.gif tai vadinasi veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gooste @ 2013 03 28, 20:42)
Domekites juo  smile.gif tikrai nenusivilsit rezultatu  smile.gif  nes kolkas neteko girdeti nei vieno blogo atsiliepimo  smile.gif tai vadinasi veikia smile.gif

Ojus pati ji esate isbandziusi? Jis tik pravalo organizma,ar tikrai realiai galima ir svorio numesti?Nes as manau,kad ir taip geriant vandens kasdien nors po 2 litrus,per ta menesi ir be papildu pora kilu galima numesti smile.gif .
Atsakyti
Gal yra vartojančių tiroksiną? Ar Colonwell veikimas nedingsta?
Atsakyti
taip, pati vartoju, bet tik kolkas pirmą mėn, nes nesenai apie jį sužinojau smile.gif pati pastebėjau, kad jau po kelių stiklinių pagreitėjo medžiagų apykaita, gėriau vaistus nuo skrandžio erozijų, tai man nuo jų buvo pasireiškęs šalutinis poveikis ( viduriavimas) tai jis praėjo po pimos stiklinės. Mano močiutė turėjo irgi tą pačią bėdą, bet jai nebuvo jokios priežasties, todėl daktarai tyrė skrandi, kepenis, žarnyną, bet priežasties nerado, o kai pradėjo naudoti colonwell'i, taip pat viskas susitvarkė smile.gif taigi, mano visa šeima yra labai patenkinta šiuo preparatu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 07 balandžio 2013 - 13:57
Geriu colonwella jau apie menesi, 3kg kaip nebuta thumbup.gif
Atsakyti
Nemanau, kad cia kazkoks stebuklas. Zmogaus virskinimo sistema sudaro 8-10 metru ilgio kanalas. Juk jis nera tuscias, tuo labiau jei dauguma tustinates retai, jis yra uzsikises. Pradejot gert laisvinamuosius, po biski viskas is ten iseina ir tie kilogramai yra ne kas kita, kaip pasisaline ismatos, kurios ten kaupesi... cia ir visas stebuklas. Nustosit vartot, vel prisikaups maisto likuciu ir bus tas pats, kas buvo pries colonwell naudojima.
Pati buvau susigundziusi, bet tie visu netenkami 3-4kg, yra ne kas kita, kaip geras pasedejimas ant tualeto biggrin.gif Ir tikiu, kad ateina lengvumo jausmas, nes zarnos apsivalo, tik klausimas ar neisvalo per daug. Paskui nustoje vartoti eisite pasedeti ne kiekviena diena, o karta i savaite ar dvi...
Atsakyti
QUOTE(yoosi @ 2013 04 25, 10:20)
Nemanau, kad cia kazkoks stebuklas. Zmogaus virskinimo sistema sudaro 8-10 metru ilgio kanalas. Juk jis nera tuscias, tuo labiau jei dauguma tustinates retai, jis yra uzsikises. Pradejot gert laisvinamuosius, po biski viskas is ten iseina ir tie kilogramai yra ne kas kita, kaip pasisaline ismatos, kurios ten kaupesi... cia ir visas stebuklas. Nustosit vartot, vel prisikaups maisto likuciu ir bus tas pats, kas buvo pries colonwell naudojima.
Pati buvau susigundziusi, bet tie visu netenkami 3-4kg, yra ne kas kita, kaip geras pasedejimas ant tualeto biggrin.gif Ir tikiu, kad ateina lengvumo jausmas, nes zarnos apsivalo, tik klausimas ar neisvalo per daug. Paskui nustoje vartoti eisite pasedeti ne kiekviena diena, o karta i savaite ar dvi...

Toks ilgis koki tu ivardinai yra nuo burnos iki iseinamosios angos smile.gif ir maistas zarnose nesikaupia, nebent butu suaugusios zarnos ar labai uzkieteje viduriai smile.gif ir kaip tau atrodo, kad vienu kartu nuejusi i wc, i "laisve" isleidi 4kg?smile.gif) taip, gal dalis tiesos ir yra tavo zodziuose, colonwell tikrai isvalo zarnyna, bet ne nuo to tau nukrenta tiek kg. smile.gif nes pagal tavo zodzius, tai is kart po ejimo i wc turetum palengveti po 3-4kg, bet man kazkaip atrodo, kad tokio efekto dar niekas nepajuto smile.gif colonwellis mazina apetita, mazina angliavandeniu isisavinima, kurie ir yra pagrindines medziagoa, kurios kaupiasi riebaliniame slioksnyje, pagreitina medziagu apykaita (sita galiu garantuoti, nes jei seniau eidavau i wc 1 kart per diena, tai dabar tenka net ir po 4kartus nueiti). Maziau valgai, maziau gauni angliavandeniu, plius dar pamazina ju isisavinima ir prasau, rezultatas garantuotas, nebent tavo kuno mase ir taip yra optimali ir jau nera nuo ko mesti tuos kg;)) o kaip del per daug isvalymo, tai sis produktas tikrai neisvalys per daug, nes gerosioms bakterimos pakenkti galima, tik pakeitus zarnu gleivines pH, ka padaro antibiotikai. Colonwell kaip tik yra maistas, musu zarngne gyvenancioms bakterijoms, jis yra prebiotikas. smile.gif
Atsakyti
Galiu pasigirti, kad per 1,5men numeciau apie 5kg smile.gif)
Atsakyti