Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

As siandien pirma diena ,nu bet kaip nesigiaria...netinka man skonis.
Atsakyti
QUOTE(zuika28 @ 2013 06 15, 20:25)
As siandien pirma diena ,nu bet kaip nesigiaria...netinka man skonis.

O jūs maišote su vandeniu? Pabandykit sausus: dedi į burną ir tuoj pat užsigeri vandeniu, man taip geriau, negu ta "lipala" gerti biggrin.gif
Atsakyti
man tai skonis nieko tinka visai, gal su kokiom sultim galima ji maisyti dar smile.gif
Atsakyti
Galima maišyti su susltimis, kefyru, geriamu jogurtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inguskina @ 2013 06 16, 09:55)
O jūs maišote su vandeniu? Pabandykit sausus: dedi į burną ir tuoj pat užsigeri vandeniu, man taip geriau, negu ta "lipala" gerti  biggrin.gif


Sausu nebandziau,tai su sauksteliu deti tiek kiek priklauso i stikline? o bus veiksminga jei taip,nes as stengiuos isgerti tai kas stiklinej ir po to dar vandens stikline?
Papildyta:
O sakykit ar jus taip ir naudojat kaip parasyta ta kieki palei svori?
Atsakyti
Aš pradžioje (apie 2 savaites) naudojau 2 šaukštelius ryte ir 2 vakare, nors pagal svori tai man jau visi 5 šaukšteliai priklausytų. Po to pradėjau gerti tik rytais ant tuščio skrandžio po 2 šaukštelius. Kai žarnynas prasivalo, tai man pakanka po 2 šaukštelius. Reikia žiūrėti kaip reaguoja jūsų organizmas. Rekomenduojama pradėti pagal svorį, o po to susimažinti vartojamą kiekį pagal poreikį. Jeigu pučia pilvą - irgi reikia mažinti kiekį.
Atsakyti
Na kaip veikia jums? man tai nieko...
Atsakyti
Nu į WC tai einu ne kas trečią dieną, o 3 kartus per dieną, pilvas plokščias, lengvas, nepučia. O kokių "stebuklų" jūs tikėjotės? Natūralus produktas, gerai jautiesi, viskas pilve normaliai funkcionuoja ir svoris pamažu krenta.
Atsakyti
oho as ir noreciau 3 kart eit bigsmile.gif jei kasdiena nueinu buna gerai bet buna ir kas antra.svoris tas pats pakolkas.geriu po 2 saukstelius kaupinus ryte ir vakare.na lauksiu dar smile.gif gal suveiks labiau ir pavyks apsivalyt smile.gif
Atsakyti
ir man nieko schmoll.gif pilvas tikrai neplokščias, o gal daugaiu net išsipūtęs, i WC tik karta per diena, ir tikrai nejaučiu jokio lengvumo.
Aišku ir rezultatas nedžiugina, nes minus kg nėra, deja ....

QUOTE(zuika28 @ 2013 06 23, 23:33)
Na kaip veikia jums? man tai nieko...

Atsakyti
Mergaitės, o vandens pakankamai geriate? ne mažiau 1,5 - 2 l per dieną. Ir jei pučia pilvą, reikia pamažinti vartojamą kiekį. Jei 2+2 šaukšteliai per dieną daugokai, pakeiskite į 2 šaukštelius ryte ant tuščio skrandžio. Aš ryte išgeriu stiklinę vandens tik atsikėlusi, tada prausiuosi, rengiuosi. Maždaug po 30 min geriau Colonwell: 1 stiklinė vandens su milteliais + 1 stiklinė vandens po to.
Atsakyti
Stebuklu kazkokiu perdaug ir nesitikiu,bet nors pora kg but neblogai kad dingtu. Gal kazka ne taip darau.del wc tai jo ,einu kiekviena diena kur eidavau i savaite 3 kart..
Atsakyti