Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

Aš vandens tai tikrai per dieną po 2l išgeriu smile.gif nusibosta į WC lakstyt kas 15 min biggrin.gif nu man tai kažkaip nepučia to pilvo...
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat buvau susigundžius išbandyti "ColonWell". Sunaudojau visą dėžutę, jokių pokyčių nepastebėjau, nenukrito nei vienas kg, nors ir vandens kasdien išgeriu mažiausiai 2l. Nežinau kaip kitom, bet man vienu tarpu buvo net padidėjęs apetitas, tad nežinau, ar čia sutapimas ar nuo "ColonWell" unsure.gif
Patiko kažkurios narės išsakyta mintis, kad turbūt geriau jau naudoti "Lepicol", efektas turėtų būti panašus, bet bent jau kaina mažesnė biggrin.gif
Atsakyti
Suvartojau pakuote, jokiu pokyciu nepajauciau, kg tie patys liko, zodziu man nesuveike, kitos pakuotes nepirksiu per brangu man smile.gif
Atsakyti
Sunaudojau vieną pakuotę ir po kurio laiko nusipirkau antrą. Aš jį pirkau ne tiek svorio metimui (kas, žinoma, taip pat aktualu), kiek žarnyno sureguliavimui, kokia ir yra šio papildo paskirtis biggrin.gif . Man jis tinka ir patinka, nes tuštinuos bent kartą kasdien (anksčiau tai buvo prabanga), jokio pilvo pūtimo, apetitą mažina. O dėl svorio kritimo manyčiau, kad nevertėtų dėti visų vilčių tik natūralaus pagrindo papildams, čia svarbesni kiti dalykai.
Beje, vartojau ir Lepicol, bet jis man nebuvo toks veiksmingas, o ir skonis jo palyginus su ColonWell buvo ne koks.
Atsakyti
Sveiki, norėjau pasitikslinti: jūs geriate tą užpilą su visais tirščiais ar be jų?
Atsakyti
Žinoma, kad viską su šaukšteliu suvalgom. Ten ne užpilas, o išbrinkintas turinys turi būti.
Atsakyti
cia kazkur merginos lygino su Lepicol. Na man jis tai kaip pilva pusdavo... tai pat ir Mucofalk'as. Juos geriau, nes turiu iplesa, tai viduriai visada turi buti minksti. bet butent tai ka vartojau labai kietino ir pusdavo pilva, kaip balionelis 4u.gif idomu, sitas irgi taip pat? nes pinigai nemazi, gaila bandyt...
o vandens daug gerdavau
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2013 09 06, 20:10)
Žinoma, kad viską su šaukšteliu suvalgom. Ten ne užpilas, o išbrinkintas turinys turi būti.





nereikia jo brinkinti stiklineje, viskas turi vykti zarnyne, kitaip poveikio jokio ir nebus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseliuke @ 2013 09 17, 21:55)
nereikia jo brinkinti stiklineje, viskas turi vykti zarnyne, kitaip poveikio jokio ir nebus. smile.gif


drinks_cheers.gif Būtent. Manau tiems, kurie nejaučia jokio colonwell poveikio, reikėtų dar kartą pasitikslinti dėl vartojimo, nes esu girdėjus, kad ne vienas klaidingai jį vartoja.
Atsakyti
Nutariau ir as isbandyti si produkta.suvartojau visa pakuote.zarnynas dirba kaip laikrodis.i el pasta gavau pasiulyma kad perlkant 2 colonwel gausiu 1ossewel.kadangi vyras turi bedu su wc tai nutariau pirkti.ir patikekit atsiunte arba gerai po galiojino,betgreiciausiai tai padielkas nes turiusu kuo palyginti tiek pakuotes tiek skonius.sitie vos vos glituna gauna gerai pamaisius ir palaikius stiklinej.tuos kur pirma geriau tai nespeji normaliai ismaisyt ir jau brinksta tik spek gert.tai bukit atidzios pirkdamos,o as tai sito reikalo taip nepalikliu,tegu paaiskina ka cia isdirbineja.
Atsakyti
As siulyciau pagerti maltas linu semenis, isbrinkinti karstame vandenyje kiekviena ryta pries pusrycius, zarnynas susitvarkys ir veiks kaip laikrodis ir sumokesite tik 7lt per menesi. Pabandykit 4u.gif
Atsakyti
mergaitės įmeskit nuorodą iš kur užsisakot šio produkto?
Atsakyti