Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW



Kviečiame i naują temutę

user posted image

Ankstesnė tema

FB albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas: user posted image
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo,aiškumo 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja temute 4u.gif

Dideja, o as vis tik rinkciausi dar ryskesnius akcentus, pvz raudona arba rozine, batukus taip pat keisciau ryskesniais 4u.gif
Atsakyti
second.gif

Dideja, geriau, bet dirzo as nesiverciau. Arba ne toki tamsu, kad tai pastebimai figuros nedalintu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 12 kovo 2013 - 15:30
Dideja, kiek patarimu bigsmile.gif gal kazka ir issirinksit sau miela mirksiukas.gif

Man pirmas variantas nieko ypatingo. Antras geriau, geltona spalva pagyvina. Trecias toks tvarkingas, ramus. Bet man atrodo, kad reikia ne juodu akcentu, o tikrai ryskiu, zaismingu, geltonos, fuchsijos ir pan. arba navy vietoj juodos mirksiukas.gif

Dirzas yra navy, pasirodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 12 kovo 2013 - 15:39
Dideja, man trecias variantas super thumbup.gif Kai gausit melynus batelius ir melyna svarka irgi bus labai grazu wub.gif
Salikeliai ant marskinuku be svarkelio ar kokios strukes ar puspaltuko man kazkaip nelimpa schmoll.gif
Priminkit prasau kiek pas jus per krutine ir kokio dydzio tuos marskinukus devit ax.gif
Atsakyti
patarkit, koki j.crew sortuku dydi imt 4 ar 6 ? 4u.gif jei EU nesioju kartais 36, kartais 38 ? Ne didinti jie?
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 03 12, 14:45)


Abu rūbeliai gražūs, bet kartu atrodo kaip daktariukės kostiumas hihihi.gif Derinukai su akcentais atrodo gerokai geriau, bet vis tik nešiočiau šiuos rūbus atskirai smile.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2013 03 12, 15:11)
Skiniukai jie mirksiukas.gif Arba pas mane blauzdos storos lotuliukas.gif Bet šiaip jie siaurėjantys.


Labai gražu thumbup.gif Džinsus sunkoka gražiai nufotkinti, nuotraukose jie dažniausiai atrodo labiau aptempti. Realiai turėtų labai gražiai atrodyti smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, o tokių niekas neturite?
impulsyviai pačiupau, kaži kaip jie realiai..
http://www.jcrew.com...p;bmUID=jRqQBKf
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 03 12, 16:40)
patarkit, koki j.crew sortuku dydi imt 4 ar 64u.gif jei EU nesioju kartais 36, kartais 38 ? Ne didinti jie?

Geriau rasykit ,kiek turit per klubus cm.
Atsakyti
user posted image

gal kas pirkote sortus dupcei virs metro. koki dydi?

ir kuom chino nuo bermuduu sortuku skiriasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejtree: 12 kovo 2013 - 15:49
Didėja, tie marskinukai atitinka dydi? kiek cm per krutine ir koki dydi pirkot?
Atsakyti
QUOTE(camelija82 @ 2013 03 12, 16:04)
Dideja, o gal galite parasyti kiek cm per krutine Factory Charley sweater  S dydzio. Labai aciu 4u.gif Ar gal kuri kita mergaite galetu padeti.


43-44 cm 4u.gif

Aciu, mergaites, uz patarimus 4u.gif
o batuku tai laukiu va tokiu http://cdn.yoox.biz/...7849ot_14_f.jpg, manau, kad tikrai turetu pagyvinti tuos mano rubelius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 12 kovo 2013 - 15:52