Įkraunama...
Įkraunama...

Atmintis

vat ir as turiu viena labai man svarbu pastaruoju metu klausimeli. jauciu, kad "streikuoja" mano atmintis. anksciau labai gerai viska prisimindavau, netgi po metu ar daugiau galedavau pasakyti kur koks daiktas padetas buvo... dabar ziuriu jau visai blogai darosi. jeigu ilgesni laika nesutinku kokio tai zmogaus, net ir varda pamirstu sad.gif man atrodo, kad tai negerai. norejau paklausti, gal kas zinote kokiu geru vitaminu ar vaistuku atminciai stiprinti. nes tuoj visai atbuksiu unsure.gif
Papildyta @ [mergetime]1090917941[/mergetime]
gal kas gerete kokius nors ir pajutote po to koki geresni ar blogesni poveiki????
Atsakyti
As pries kiekviena sesija geriu Memor-X tabletes, man padeda thumbup.gif Nors gal cia tik isitikinimas, bet vis tiek geriau jauciuosi g.gif Ju kaina apie 30 Lt, o kiek tableciu tai ir neprisimenu...
Atsakyti
Labai labai padeda eilėraščių ar šiaip kokių nors tekstų mokymasis atmintinai, dar praverstų kryžiažodžius paspręsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buciux: 29 liepos 2004 - 21:40
QUOTE (buciux @ 2004 07 29, 21:41)
Labai labai padeda eilėraščių ar šiaip kokių nors tekstų mokymasis atmintinai

Kadaise matematikos mokytoja patarė kasdien po ketureilį išmokti. Aišku, aš tuo nepasinaudojau, bet manau, kad turėtų padėti smile.gif Svarbiausius dalykus, kad nepamirščiau, ant lapuko susirašau ir vis užmetu akį wink.gif O dėl daiktų, tai aišku, čia visko nesusirašysi g.gif
Atsakyti
Ir pas mane ta pati problema sad.gif , nu šakės .Iš pradžių juokdavausi-Alzhaimeris prasidėjo, bet kuo toliau jau visai nebejuokinga darosi unsure.gif , net nebežinau ką daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE (NERA @ 2004 08 04, 10:39)
Ir pas mane ta pati problema sad.gif , nu šakės .Iš pradžių juokdavausi-Alzhaimeris prasidėjo, bet kuo toliau jau visai nebejuokinga darosi unsure.gif , net nebežinau ką daryti g.gif

Va va, man atminti, jauciu, tai narkozes pagadino - per nepilnus metus dvi superines dozes. Tuoj ir savo vardo jauciu nebeprisiminsiu. sad.gif Ir nezinau, ka daryti...
Atsakyti
Mokykloj turejau labai gera atminti, bet dabar tai g.gif .
Kalbejau su vaistininkem tai man jos irgi rekomendavo Memor-x. O kaip pvz. Bio-Biloba? Ar nieks nebande?
Atsakyti
QUOTE (kristutyte @ 2004 08 06, 21:36)
Mokykloj turejau labai gera atminti, bet dabar tai g.gif .
Kalbejau su vaistininkem tai man jos irgi rekomendavo Memor-x. O kaip pvz. Bio-Biloba? Ar nieks nebande?

as bandziau Bio -Biloba po menesio jauciu ne gereja o blogeja,nuejau i vaistine prasyt efektyvesniu sako,norint rezultatu reik ilgiau vartot ,tad vartojau 4men ir NIEKO nepadejo doh.gif Kazkas baisaus...
O tos narkozes tai tikrai ant smugio atminti sumazina ohmy.gif
Eilerascius bandau kartu su sunumi mokintis huh.gif
Atsakyti
man tai irgi Memor-x vitaminai visada padeda kai streikuoja atmintis pvz. per sesija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (nikute @ 2004 08 06, 22:23)
Va va, man atminti, jauciu, tai narkozes pagadino - per nepilnus metus dvi superines dozes. Tuoj ir savo vardo jauciu nebeprisiminsiu. sad.gif Ir nezinau, ka daryti...

Kaži ar iš tikrųjų narkozė silpnina atmintį.Aš tai jų turėjus,atmintis tikrai pablogėjo,galvojau-gal senstu? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
As esu skaiciu kaip galima atminti lavint pvz. kiekviena vakara pries miegant viska pameginti sudelioti ka siandien veikei.
man atrodo, kad labai svarbu tai kiek esi issiblaskes. as seniau visada po penkis kartus reiksmingus ar nereiksmingus dalykus apmastydavau, o dabar is vis kas jau itin svarbu apie tai daugiau galvoju.
Atsakyti
As akivaizdzius pokycius pastebejau sugerusi puse pakuote Ginko Forte is ENRICH. Artejant mokslo metams i pabaiga pajutau, kad tuoj nebepavesiu... atsiskaitymai po atsiskaitymu, net issimiegoti normaliai nebudavo kada..

Beje sis preparatasnaturalus, stimuliuoja kraujotaka galvos srityje, taip smegenys gauna daugiau deguonies=maisto ir del to pagereja atmintis. Ir akyse atrode sviesiau, spalvos pasaulio ryskesnes...

Preparatas nera labai pigus kaina menesiui- apie 60lt, bet patikekit verta. Geriau viena gero poveikio nei desimt minimalaus, kurio kartais net nepajunti.

Ji pirkau is vyro sesers, ji dirba platintoja. Jei reikes telefono, rasykit a.z.


Is pigesniu isbandytu vitaminu man buvo vit B kompleksai, tik nepamenu pavadinimo dabar.. kainuoja apie 20lt/men
Atsakyti