Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija 2013 sezonas

ANKSTESNĖ TEMA

user posted image


Atsakymas iš URM dėl ATK vaikams:
Laba diena,

Gavome Jūsų paklausimą ir informuojame, kad vykstant į Kroatiją asmens tapatybės kortelė galioja kaip kelionės dokumentas.


Pagarbiai,
N.Baranauskas
pirmasis sekretorius
Piliečių aptarnavimo skyrius
Administracinis departamentas
LR Užsienio reikalų ministerija
tel.: 85 236 2444
fax.: 85 236 2981
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 27 kovo 2013 - 11:20
Del ATK
http://www.toptravel...nes-dokumentai/
Atsakyti
Buvo kam tokia situacija:
I dubrovnika praleidzia su Asmens tapatybes kortele, o is jos isvaziuojant praso paso ir nepraleidzia. mm????

Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2013 03 27, 10:49)
Turistams privaloma registruotis smile.gif, bet cia jau nuomotojas viska sutvarko, paciam turistui nereikia rupintis smile.gif...jeigu turi savo bsuta kr, tada jau atvykus reikia paciam nueti i policija smile.gif


Tai ten tiek turistų pravažiuoja doh.gif ir visus registruoja ?? g.gif O kam ? Aš kažko nesuprantu matyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2013 03 27, 13:58)
Tai ten tiek turistų pravažiuoja  doh.gif ir visus registruoja ??  g.gif O kam ? Aš kažko nesuprantu matyt  blush2.gif

Turistai kazkokius mokescius turi moketi, delto matyt ir reikia registruot kad paprasciau butu sukontroliuoti. as cia tik speju 4u.gif
bet nuomos savininkai uz mus sumoka
ar ne?
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2013 03 27, 13:58)
Tai ten tiek turistų pravažiuoja  doh.gif ir visus registruoja ??  g.gif O kam ? Aš kažko nesuprantu matyt  blush2.gif

Visus nakvojancius, nes reikia moketi turisto mokesti.
Papildyta:
QUOTE(Bozenyte @ 2013 03 27, 14:18)
Turistai kazkokius mokescius turi moketi, delto matyt ir reikia registruot kad paprasciau butu sukontroliuoti. as cia tik speju 4u.gif
bet nuomos savininkai uz mus sumoka
ar ne?

mokesti sumoka turistai, jis dazniausiai jau buna iskaiciuotas i kaina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(locato @ 2013 03 27, 13:37)
Buvo kam tokia situacija:
I dubrovnika praleidzia su Asmens tapatybes kortele, o is jos isvaziuojant praso paso ir nepraleidzia. mm????


I Dubrovnika ivaziuoti nereikia rodyti jokiu asmens dokumentu smile.gif, bet vaziuojant i Dubrovnika reikia kirsti Bosnijos-Hercegovinos siena, dazniausiai ju pasienio tarnyba buna itin maloni, bet matyt pasitaiko visokiu situaciju. O kad praso paso, matyt musu lietuviskos kortele neuztenka, reiktu pasidometi, kokios yra ivaziavimo i Bosnijos teritorija taisykles, kad isvengti nemalonumu smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimą dėl kreditinių kortelių. Juk gyvenu iki šiol kaip akmens amžiuje-neturiu kreditinės, tiksliau turėjau, nepanaudojau porą metų ir atsisakiau, tai dabar suku galvą kokią imt g.gif Užtenka klasikinės ar geriau auksinė su savo "pribumbasais? g.gif Į kelionę ją imsim ir naudosim, jei koks extra atvejis būtų, maža ką kelyje kas gali nutikti. Gal ir nelabai į Kroatijos temą, bet gal patarsit mirksiukas.gif
Ai, dar kartais internete perkant būtų naudojama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandenė: 27 kovo 2013 - 13:52
ta ir turejau omeny, kad iskaiciuota i kaina.
anksciau buvo mineta, kad su svaim pasiimti vandens batus, nejau be vandens batu jau niekaip neissiversiu, turiu per pirsta gumines tapkes po vandeni braidyti, nejau netiks. o vyras su dukryte crocsus turi.
skaiciau kad tuos eziukus surenka pleze, tik prie uolu yra.
kazkaip man nesinori papildomai islaidauti, nes galvoju nebutinas daiktas, ar klystu?
Atsakyti
Aš be vandens batų nepavaikštau net pakrantėm, nes pliažuose, kur buvau, visur buvo akmenukai. kad ir smulkūs jie, bet man sunku vaikščiot. O ir brendant į jūrą daug kur yra akmenukai, kai kur stambesni nei pačiam pliaže, tai irgi basa nepaeinu mirksiukas.gif Bet gal yra vietų, kur jie nebūtini.
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 03 27, 15:03)
Aš be vandens batų nepavaikštau net pakrantėm, nes pliažuose, kur buvau, visur buvo akmenukai. kad ir smulkūs jie, bet man sunku vaikščiot. O ir brendant į jūrą daug kur yra akmenukai, kai kur stambesni nei pačiam pliaže, tai irgi basa nepaeinu  mirksiukas.gif  Bet gal yra vietų, kur jie nebūtini.

jei tik del akmenuku, tai tiks ir gumines tapkes, arba crocsai.
Atsakyti
jei matysit, kad jie būtini, vietoj nusipirksit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2013 03 27, 14:57)
ta ir turejau omeny, kad iskaiciuota i kaina.
anksciau buvo mineta, kad su svaim pasiimti vandens batus, nejau be vandens batu jau niekaip neissiversiu, turiu per pirsta gumines tapkes po vandeni braidyti, nejau netiks. o vyras su dukryte crocsus turi.
skaiciau kad tuos eziukus surenka pleze, tik prie uolu yra.
kazkaip man nesinori papildomai islaidauti, nes galvoju nebutinas daiktas, ar klystu?


Isiversi dar ir kaip. Trys metus vaziavom, maudemes, o jokiu batu neturejom. Plikom kojom smile.gif

Zinoma pries lendant i vandeni pasiziuriu kas po kojomis, vanduo skaidrus tai labai gerai matosi, o toliau visada plaukioju. Neturiu tokios mados vaikstineti vandenyje biggrin.gif Nors sia vasara labai daug eziu krante buvo, bet jie visi labai lengvai pastebiami.

Atsakyti