Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūti žaislai /tema 3

kiek grožybių wub.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Kokios lietuvaitės gabios visos, tiek gražių darbelių. Bandysiu įsilieti ir aš į jūsų temukę. Oj ir daug eksperimentuoju. Nemažai tenka variantų prisiūti, kol išeina. VA mano keli darbukai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Kol kas orientuojuosi į mažiukus smile.gif
Atsakyti
user posted image
skudurine onute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simuchiuke @ 2015 08 23, 09:28)
Sveikos visos,

Kokios lietuvaitės gabios visos, tiek gražių darbelių. Bandysiu įsilieti ir aš į jūsų temukę. Oj ir daug eksperimentuoju. Nemažai tenka variantų prisiūti, kol išeina. VA mano keli darbukai
...
Kol kas orientuojuosi į mažiukus smile.gif

Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiela 4u.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif keliu į viršų nepelnytai užmirštą temą...
Negi niekas nieko nebesiūna blink.gif
ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
Mano darbeliai user posted image
Atsakyti
Sveiki,

gal kas turite arkliuko schemutę?
Atsakyti
Sveikutes rankdarbiu myletojos, ateinu i Jusu tema, kadangi prireike pagalbos 4u.gif man reiketu skudurines Onutes ax.gif gal kuri galetu pasiuti iki nauju metu? Parasykit man asmenine zinute, o gal jau kazkas turi pasiuta bigsmile.gif lauksiu is Jusu naujienu 4u.gif
Atsakyti
Šiemet šioje temoje dar nebuvo naujienų. Gal truputį atgaivinsiu Valdorfo lėlė vartotojo įkelta nuotrauka Minkšta lėlytė vartotojo įkelta nuotrauka

Surenkamas šimtakojis vartotojo įkelta nuotrauka Meškutis vartotojo įkelta nuotrauka Migdukas vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 19 liepos 2017 - 21:41
Dar keli migdukai vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka Viena minkšta kaladėlė, 6 skirtingi paveikslėliai vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mėta ir Saulius smile.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos,

norėčiau pasimokyti siūti skudurines lėlytes. smile.gif
Gal kas patartumėte,kur gauti ir kokią pirkti literatūrą?
smile.gif
Atsakyti