Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

user posted image

Priežiūros klausimais kreipiamės:

čia

user posted image


Retesnės, rūšinės orchidėjos ir viskas, ko joms reikia:


El.parduotuvė
LOD parduotuvėlė

user posted image


Maniakėms - bazių, parduotuvių adresai:



KAUNE:
Karmelita
Kalmina
Tik gėlės
Vaidrena
Floriada

KLAIPĖDOJE:
Tik gėlės
Ermitažas
Banginio maxima bazė
Frezija
Bauhof

Flora fotografijoje

Ankstesnė tema

user posted image
Atsakyti
Nuostabiai sukurta tema 4u.gif

Paphiopedilum Superbiens jau beveik mėnesį kelia žiedstiebį ir mane erzina, kad taaaip lėtai... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Aciu uz temute 4u.gif As labai tingejau graziu nuotrauku ieskot, kad nauja atidaryt blush2.gif
Atsakyti
eliss, ačiū už temutę 4u.gif Vos nesudubliavo, nes ir aš ruošiau, gerai, kad paskutinę minutę pasižiūrėjau biggrin.gif
Merginos, LOD kioskelis atsivežė lb gražių stiprių augalų iš Frankfurto parodos, tai vis žvilgtelkite jų naujienas, gal ką rasite senai svajoto smile.gif
Senai žvilgčioju į Paph. superbiens, bet vis atsiranda didesnių norų. Pats grožis, Tessa_i.p., yra skleidimosi eiga wub.gif
Atsakyti
eliss, dėkui už naują temą wub.gif

Mano naujutėlaitis pirkinys, kuris norų sąraše buvo ilgą laiką ir pagaliau svajonė išsipildė - sveikumu ir tvirtume net "traškantis" phrag. caudatum thumbup.gif Keturi suaugę auginiai ir penktas mažiukas tarp jų pasislėpęs

user posted image

user posted image

Dar pirkau ir paphiopedilum fairrieanum bei phalaenopsis lueddemanniana, tik kol kas nespėjau parsivežt - kai parkeliaus į namus, tai ir parodysiu 4u.gif
Atsakyti
nėra už ką 4u.gif norėjos šiek tiek pažaist, užsimiršt.
Geltonas stagariukas yra Dendrobium cappilipes, kai pamačiau , tai taip patiko.šis gražuolis dabar mano kolekcijoj, aišku, šiek tiek paaugt dar jam reik smile.gif

QUOTE(Tessa_i.p. @ 2013 04 08, 14:31)
Paphiopedilum Superbiens jau beveik mėnesį kelia žiedstiebį ir mane erzina, kad taaaip lėtai...  smile.gif

lėtai tai lėtai, bet žydės užtat ilgai. Tiksliai nepasakysiu, bet manasis, tris ar daugiau mėn. žydėjo.

Pasirodau su pilnai išsiskleidusiu Oncidium nanum. Vis prisimenu Uranijos beveik raudonlapį nanum, mano žalut žalutėlis smile.gif Kitokių žiedų apart falenopsių, pas mane kol kas nenusimato.Tikėjaus iš vienos raibuolės žiedo, bet ji devintą lapą sumąstė leist rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2013 04 08, 15:29)
Senai žvilgčioju į Paph. superbiens, bet vis atsiranda didesnių norų. Pats grožis, Tessa_i.p., yra skleidimosi eiga  wub.gif


Man būtent ši raibuolė patinka, kad yra neįnoringa augimo atžvilgiu ir ypač ilgai žydi - mniškės žiedas išsilaikė beveik keturis mėnesius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 08, 15:29)
Mano naujutėlaitis pirkinys, kuris norų sąraše buvo ilgą laiką ir pagaliau svajonė išsipildė - sveikumu ir tvirtume net "traškantis" phrag. caudatum  thumbup.gif  Keturi suaugę auginiai ir penktas mažiukas tarp jų pasislėpęs

koks pirkinys thumbup.gif

eliss Oncidium nanum žiedų kekės koks grožis wub.gif

mano pora paprastų naujokų smile.gif

user posted image

user posted image

falenopsis pigutis, pasodintas į Rozentalio substratą, įdomu ar bus koks nors skirtumas. Nors tam substrate tik žievės ir vermikulitas, tik atseit naudingų bakterijų yra, bet kad akcija buvo tai pasiėmiau pabandymui biggrin.gif
Atsakyti
mumrikas, kur tu cia apsiprekinai?
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 08, 15:29)
Mano naujutėlaitis pirkinys,

Tikrai labai sveikai atrodantis augalas thumbup.gif

QUOTE(eliss @ 2013 04 08, 16:53)
Pasirodau su pilnai išsiskleidusiu Oncidium nanum. Vis prisimenu Uranijos beveik raudonlapį nanum, mano žalut žalutėlis smile.gif  Kitokių žiedų apart falenopsių, pas mane kol kas nenusimato.Tikėjaus iš vienos raibuolės žiedo, bet ji devintą lapą sumąstė leist rolleyes.gif

thumbup.gif
Paraudonuos vasarą, jei gaus nors šiek tiek saulės mirksiukas.gif man kaip tik gražiau geltonų žiedų ir žalių lapų derinys smile.gif

QUOTE(Dantiste @ 2013 04 08, 17:14)

thumbup.gif

Eliss, ačiū už naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 04 08, 17:30)
mumrikas, kur tu cia apsiprekinai?


per LOD buvau jau seniai užsisakiusi ir parkeliavo vakar iš Vokieijos mirksiukas.gif

QUOTE(Uranija5 @ 2013 04 08, 17:42)
Tikrai labai sveikai atrodantis augalas  thumbup.gif


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Oho, kokie naujokai bigsmile.gif
O mano visi geliukai nuo vakar dienos apsigyveno lauke, verandoje blush2.gif Tikra pas mus vasara, naktim +15, dienom +25, tai tikiuosi jie atsigaus, nes kai kurie atrodo suvarge, jiems pas mane ziema sviesos ne per daugiausiai buvo... Mano mazieji pagalbininkai padejo man jas sunesioti doh.gif Tai dabar mazylio neatginu nu ju, jis vis pasiemes mano vazonus nesioja is kampo i kampa rolleyes.gif
Mes uz menesio kelsimes i naujus namus, ir tame mieste bus labai didelis gelynas auginantis ir platinantis orchidejas, milziniski siltnamiai ir didziulis pasirinkimas smile.gif Jie siunciasi geles is Peru, Pietu amerikos, azijos, zodziu beveik is visur. Tai jau dabar as ju puslapiuka pavartau, gal ir as po ilgos pertraukos isigysiu kokiu idomybiu, ir nereiks siustis, galesiu pati issirinkti, nes jau turbut pusantru metu, kaip nieko gero nepirkus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 08 balandžio 2013 - 19:59