Įkraunama...
Įkraunama...

Tinūtras (Adeniumas)

user posted image
user posted imageuser posted image

Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmaw: 08 balandžio 2013 - 14:05
QUOTE(Wilmaw @ 2013 04 08, 12:05)
As tai galvoju juos formuoti su plonesne vielute, manau lengiau bus ir patogiau. Na pas mane dar jie maziukai dvieju metu  ax.gif


na su tom vielutėm sunku kai užsimaniau,kur turėjau plona nelabai laikė,o stora nelabai gerai sukosi,bet laiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2013 04 08, 16:55)
na su tom vielutėm sunku kai užsimaniau,kur turėjau plona nelabai laikė,o stora nelabai gerai sukosi,bet laiko  rolleyes.gif

Teks vaziuoti i senukus ir gerai apziureti kokiu yra, nes su tokia stora savo maziukam tikrai nulauzysiu sakas unsure.gif
Atsakyti
Na kaip jūsų sėjinukai auga? ax.gif
Būsų įdomu pamatyti nuotraukas tongue.gif

O aš jau laukiu, kada galėsiu visus į lauką nešti biggrin.gif
Atsakyti
Stai, kaip manuju dalis dabar atrodo (nufotkinciau visus, bet fotikas issikrove doh.gif )
user posted image
user posted image
Atsakyti
AS TAI SAVUS NEPERSODINAU UZGRUDINUS LAIKAU, KOL BUS TAI KAIP NORIU biggrin.gif
Atsakyti
labukas merginos,as ir pasisodinus siu grazuoliu,manieji jau kaip per delna gera,nemazi,bet vat nezinau ka daryt toliau su jais,kaip juos nupjaut,nes i auksti kai varo,tai tokie stagarai,tik ant virsunes po kelis lapukus g.gif gal kas foto imest gali kaip atrodo jusiskiai?
Atsakyti
Laba diena,
pasisėjau ir aš šitu augaliuku. Išdygo labai greit, net nesitikėjau.
Dabar pakonsultuokit kiek laiko man leist jiems ramiai augt, ir kada pradet persodinėt ir pjaustyt? ax.gif

Ir dar toks klausimas, kaip ateityje reiks jų stiebus ar tai šaknis formuot, kad tokie stori is susipyne butu? bigsmile.gif
Atsakyti
Nupjaukit virsune tada greiciau prades augti sonines sakos. formuot galima su vielutemis. O pjaustyti galima jau menesio, jei neklystu.. 4u.gif
Atsakyti
Pagelbėkite, prašau, patarimais unsure.gif

Persodinau prieš pora savaičių savo tinūtrus. Žemės: kaktusų žemė + universali + agroperlitas + kokoso plaušas.
Laisčiau tikrai saikingai.
Prieš pora dienų pastebėjau, kad vieno kaudeksas itin minkštas ir lapai apvytę.
Šiandien ištraukiau iš žemių, tikėdamasi, kad apdžius. Bet nieko panašaus, visas kaudeksas stipriai minkštas.
Ar įmanoma jį dar kaip nors atgaivinti?
Tikriausiai vienintelė išeitis - pjauti prie viršaus, apdžiovinti ir bandyt sodint - be kaudekso verysad.gif ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vandenidas @ 2013 04 29, 22:54)
Pagelbėkite, prašau, patarimais  unsure.gif

Persodinau prieš pora savaičių savo tinūtrus. Žemės: kaktusų žemė + universali + agroperlitas + kokoso plaušas.
Laisčiau tikrai saikingai.
Prieš pora dienų pastebėjau, kad vieno kaudeksas itin minkštas ir lapai apvytę.
Šiandien ištraukiau iš žemių, tikėdamasi, kad apdžius. Bet nieko panašaus, visas kaudeksas stipriai minkštas.
Ar įmanoma jį dar kaip nors atgaivinti?
Tikriausiai vienintelė išeitis - pjauti prie viršaus, apdžiovinti ir bandyt sodint - be kaudekso  verysad.gif  ?
user posted image

Mano manymu per didelis vazonas jam ir automatiskai dregmes per daug. ziurekit ar yra puvinys, nukirpkit supuvusias saknis ir ziurekit kas liks. Geriausia laistyti tada kai suminksteja kaudeksas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2013 04 30, 16:10)
Mano manymu per didelis vazonas jam ir automatiskai dregmes per daug. ziurekit ar yra puvinys, nukirpkit supuvusias saknis ir ziurekit kas liks. Geriausia laistyti tada kai suminksteja kaudeksas. 4u.gif

bet kad visos šaknys atrodo sveikos verysad.gif Tiek, kad dabar jos man sudžiūvo per šitas dienas, kai ištraukusi iš žemių palaikiau..

Ar pjauti per kaudekso vidurį ir apdžiovinus bandyti gelbėti viršunę?
Atsakyti