Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 12 balandžio 2013 - 16:05
Atkeliavo pagaliau ir mano siuntinukas is HP thumbup.gif Visdelto labai dziaugiuosi, kad pasikeiciau ziogo kelnytes i 3-4 dydi, atoro puikiai, kaip toj foto ant modeliuko thumbup.gif (aciu Poziuris uz tavo komentara mirksiukas.gif ) Gobtuvas labai grazus, tik dar nematavau kolkas. Marskineliai elektriniu spalvyte super, man grazesne net nei nuotraukose, nera tokia rezianti aki smile.gif Ir labai patiko mot.marskineliai, labai faina medziaga, zymiai tvirtesne nei senos kolekcijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 13, 18:32)
Atkeliavo pagaliau ir mano siuntinukas is HP thumbup.gif  Visdelto labai dziaugiuosi, kad pasikeiciau ziogo kelnytes i 3-4 dydi, atoro puikiai, kaip toj foto ant modeliuko thumbup.gif  (aciu Poziuris uz tavo komentara mirksiukas.gif ) Gobtuvas labai grazus, tik dar nematavau kolkas. Marskineliai elektriniu spalvyte super, man grazesne net nei nuotraukose, nera tokia rezianti aki smile.gif  Ir labai patiko mot.marskineliai, labai faina medziaga, zymiai tvirtesne nei senos kolekcijos thumbup.gif


Niu va kaip smagu girdėt smile.gif
Nepamiršk gobtuvą parodyt mirksiukas.gif ir mot. marškinėlius kokius ėmei?
Aš kad ir nesulauksiu atsakymo iš Happeak, bet vis vien pas juos pirksiu biggrin.gif tongue.gif
( o už tai , kad nesulaukiau atsakymo, tai jau nuolaidos taip paprašysiu.... nono.gif biggrin.gif )...
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 13, 18:39)
Niu va kaip smagu girdėt smile.gif
Nepamiršk gobtuvą parodyt mirksiukas.gif ir mot. marškinėlius kokius ėmei?
Aš kad ir nesulauksiu atsakymo iš Happeak, bet vis vien pas juos pirksiu biggrin.gif  tongue.gif
( o už tai , kad nesulaukiau atsakymo, tai jau nuolaidos taip paprašysiu.... nono.gif  biggrin.gif )...


Gobtuva parodysiu, tik kita diena.. Marškinėlius sau ėmiau kakavinius, švelni spalvyte ir medziagyte wink.gif
Galvoju, kad vistiek pirmadienį atrasys dar.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 13, 18:57)
Gobtuva parodysiu, tik kita diena.. Marškinėlius sau ėmiau kakavinius, švelni spalvyte ir medziagyte wink.gif
Galvoju, kad vistiek pirmadienį atrasys dar.. wink.gif


Oi, tikrai palauksiu kol gobtuvą parodysi ax.gif biggrin.gif Oi tai ir pas mus jau šiandien pavasaris atėjo, tai, kad dirbau lauke, kad tvarkiaus ...tai dabar nepaeinu lotuliukas.gif ( žinai, po žiemos miego lotuliukas.gif )
Aš ir apie tuos marškinius galvoju g.gif

Niu atrašys- neatrašys Hapeeakas-prie sienos aš jų dar nekalsiu lotuliukas.gif
iki kito karto rolleyes.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 13, 19:11)
Oi, tikrai palauksiu kol gobtuvą parodysi ax.gif  biggrin.gif Oi tai ir pas mus jau šiandien pavasaris atėjo, tai, kad dirbau lauke, kad tvarkiaus ...tai dabar nepaeinu lotuliukas.gif ( žinai, po žiemos miego lotuliukas.gif )
Aš ir apie tuos marškinius galvoju g.gif

Niu atrašys- neatrašys Hapeeakas-prie sienos aš jų dar nekalsiu lotuliukas.gif
iki kito karto rolleyes.gif  tongue.gif  biggrin.gif


Rytoj pamatuosiu ir nufotkinsiu, siandien nenoriu deti, nes pagalvos, kad eisim i lauka ir bus daaaug asaru doh.gif

Gal kas klausete, idomu, ar bus dar kokiu vaikisku dzempu? g.gif Niu labai reikia dzempo be kapisono smile.gif jei kitokiu nebus imciau ir ta kiemo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 13, 19:15)
Rytoj pamatuosiu ir nufotkinsiu, siandien nenoriu deti, nes pagalvos, kad eisim i lauka ir bus daaaug asaru doh.gif

Gal kas klausete, idomu, ar bus dar kokiu vaikisku dzempu? g.gif  Niu labai reikia dzempo be kapisono smile.gif  jei kitokiu nebus imciau ir ta kiemo g.gif


Aš nežinau, bet , manau, kad jei jau nebuvo, tai kažin ar gali kas būt( dėl džempų) g.gif Vis tik tuoj vasara lotuliukas.gif O čia buvo rašyta, kad jie daugiau naujovių ruošia rudeniui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 13, 18:32)
Atkeliavo pagaliau ir mano siuntinukas is HP thumbup.gif  Visdelto labai dziaugiuosi, kad pasikeiciau ziogo kelnytes i 3-4 dydi, atoro puikiai, kaip toj foto ant modeliuko thumbup.gif  (aciu Poziuris uz tavo komentara mirksiukas.gif ) Gobtuvas labai grazus, tik dar nematavau kolkas. Marskineliai elektriniu spalvyte super, man grazesne net nei nuotraukose, nera tokia rezianti aki smile.gif  Ir labai patiko mot.marskineliai, labai faina medziaga, zymiai tvirtesne nei senos kolekcijos thumbup.gif

mirksiukas.gif

QUOTE(cole1 @ 2013 04 13, 18:39)
Niu va kaip smagu girdėt smile.gif
Nepamiršk gobtuvą parodyt mirksiukas.gif ir mot. marškinėlius kokius ėmei?
Aš kad ir nesulauksiu atsakymo iš Happeak, bet vis vien pas juos pirksiu biggrin.gif  tongue.gif
( o už tai , kad nesulaukiau atsakymo, tai jau nuolaidos taip paprašysiu.... nono.gif  biggrin.gif )...

Manau vistiek kazka atrasys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 13, 19:25)
Aš nežinau, bet , manau, kad jei jau nebuvo, tai kažin ar gali kas būt( dėl džempų) g.gif Vis tik tuoj vasara lotuliukas.gif O čia buvo rašyta, kad jie daugiau naujovių ruošia rudeniui g.gif



Na taip..gal tu ir teisi.. g.gif Teks visdelto ciupti kiema dzempa-kol dar dydziu yra lotuliukas.gif Dvejoju, tarp svarkelio ir dzempo g.gif

Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 04 13, 18:13)
Na taip..gal tu ir teisi.. g.gif  Teks visdelto ciupti kiema dzempa-kol dar dydziu yra lotuliukas.gif Dvejoju, tarp svarkelio ir dzempo g.gif


mes turim geltona svarkeli, tai labai fainas, liuks smile.gif
emem dydi 6-12, turim is praeitos melyna ir 6-12, tai sios kolekcijos didesnis smile.gif
dziaugiuos kad turim is praeitos kolekcijos brolio pilkas smile.gif liuks nesiojas smile.gif
Atsakyti
Tai, kad ir su dzempu gali but bedos, kaip ir su kelnem, jei pilkos spalvos, nes medziaga lyg ir ta pati ar bent jau labai panasi.
Atsakyti
Del spalvos, tai imciau geltona, prie mūsų turimų kelnių. Tik svarstau dzempa, ar švarkeli smile.gif pilkos tai dabar prisibijau po tokiu nekokiu atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti