[ Standartinis ] ·
Mėsos ir žuvies marinavimas, kaip tai skaniai padaryti?
| Nerytė |
2006 04 04, 14:04
|
Super senbuvis
      
Grupė: Senbuviai
Žinutės: 12902
Prisijungė: 2005 02 02
Pirmas vaikas:♂
Apdovanojimų: 2

|
QUOTE(zombiuke @ 2006 04 03, 09:32) Zuvi as marinuoju taip: Supjaustau reikiamais gabalais, po to ruosiu toki misini: zuvies prieskoniu Santa marija daug (geriausiai citrininiai), druskos, pipiru, citrinu sulciu - viska ismaisau ir itrinu siuo misiniu zuvies gabalus, palieku saldytuve 1 val. Galiu uztikrinti - jokio zuvies kvapo, minksta mesyte ir skaniai kvepianti citrinomis :super aš irgi dažniausiai žuvį marinuoju su žuvies prieskoniais ir citrinos sultimis :super o mėsą dažniausiai su majonezu, arba majonezas + kečupas, majonezas + garstyčios, citrinų sultys + alujus ir aišku prie viso šito atitinkami prieskoniai
|
|
|
|
|
| irmulia |
2010 05 12, 00:20
|
Super senbuvis
      
Grupė: Moderatoriai
Žinutės: 12983
Prisijungė: 2005 02 28
Vieta: Vilnius
Pirmas vaikas:Mėnulytė 2013 pavasaris
Apdovanojimų: 0

|
| i |
| PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:
1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.
3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas / žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.
4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.
5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.
6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.
7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt |
|
|
|
|
|
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0
Sekti šią temą
Gauti pranešimą elektroniniu paštu, kai temoje buvo paskelbtas naujas atsakymas, o jūs nesate prisijungęs.
Užsiprenumeruoti forumą
Gauti pranešimą elektroniniu paštu kai forume buvo paskelbta nauja tema, o jūs nesate prisijungęs
Atsisiųsti / Spausdinti šią temą
Atsisiųsti šią temą skirtingais formatais arba peržiūrėti spausdinimui skirtą versiją.
Invision Power Board
v2.0.3 © 2013 IPS, Inc.
Draudžiama be raštiško supermama.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.supermama.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.
Atsakomybės apribojimas
|
|