Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(ritinelis1 @ 2014 09 09, 20:23)
Ar yra bandziusiu? idomu ar tinkamas makiazo pagrindui?


Neparašėte, ką bandžiusių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 09 09, 20:23)
Ar yra bandziusiu? idomu ar tinkamas makiazo pagrindui?

Ojei doh.gif doh.gif

VITAMINO E STIPRAUS DREKINIMO SERBETAS
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 09 11, 21:17)
Ojei  doh.gif  doh.gif

VITAMINO E STIPRAUS DREKINIMO SERBETAS

drauge turi si produkta, sake, kad jai truksta drekinimo. labai greit susigeria ir praktiskai jokio pojucio, kad oda padrekinta, nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašara: 14 rugsėjo 2014 - 17:09
Kuris TBS kūno priežiūros produktas neutralesnio kvapo? Noriu pirkti dovanų.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 02, 01:38)
Kuris TBS kūno priežiūros produktas neutralesnio kvapo? Noriu pirkti dovanų.

aš manau, kad silpniausiai kvepia taukmedžio linija, malonus ir paprastas kvapas, dar alavijų (bet man jautėsi šioks toks sintetinis kremo kvapas), braziliškų riešutų (nors gali ne visiems patikti).
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 11 02, 00:38)
Kuris TBS kūno priežiūros produktas neutralesnio kvapo? Noriu pirkti dovanų.

Ziurint ko ieskote ar sviesto, ar pienelio itt. As kaip tik siandien pabaigiau paskutinius lasiukus sio pienelio. Kartociau dar. wub.gif Kvapas tikrai neutralus, laaabai svelnus, neikyrus, toks sakyciau moteriskas ir lengvas, "svarus", jokiu egzotiku, vaisiu ar geliu nera (nebent mano nosiai). Tik ziurint ko kunui reikia, jis nera riebus kaip sviestas,o labai lengvas.
user posted image
Atsakyti
Gal galit pagelbėti, kada būna didžiausias išpardavimas internetu UK? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri galite palyginti ranku kremus - kanapiu ir absento, kuris labiau drekina? Turiu labai sausa ranku oda, tai reikia, kad laabai padrekintu ir pamaitintu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2014 12 08, 20:19)
Merginos, gal kuri galite palyginti ranku kremus - kanapiu ir absento, kuris labiau drekina? Turiu labai sausa ranku oda, tai reikia, kad laabai padrekintu ir pamaitintu. Aciu 4u.gif


Kanapių labiau stipresnis, bet aš jo kvapo negaliu pakęst ant rankų, tikrai labai jau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikpasilik: 09 gruodžio 2014 - 16:05
Žiūriu, kad UK TBS nemažos nuolaidos. Kur galima rasti tarpininkę, per kurią galėčiau užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(VHS @ 2014 12 10, 15:42)
Žiūriu, kad UK TBS nemažos nuolaidos. Kur galima rasti tarpininkę, per kurią galėčiau užsisakyti?


Pilna skelbimu lenta/internetine prekyba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 12 09, 16:04)
Kanapių labiau stipresnis, bet aš jo kvapo negaliu pakęst ant rankų, tikrai labai jau  unsure.gif  doh.gif

O kaip su drekinimu?
As tai pirma karta pabandziau Almond hand and nails cream, tai labai nusivyliau, tikejausi is jo daug o realiai nieko gero, drekinimo galima sakyti nera, na gerai yra tik rankas pasitepus po kiek laiko to nelieka, o kadangi mano rankos per diena daug draugauja su vandeniu tai toks sausejimas labai jauciasi, naudojant si krema reikia po kiekvieno karto teptis, nors ir nesilieciant su vandeniu irgi kas pusvalandi tepliotis reikia, kvapas dar puse velnio, nors man irgi nelabai, dabar galvoju ar kankinsiuos kad ji isnaudoti ar mesiu lauk. Tiesa pakuote labai nepatogi, issitepus rankas uzsukti sunkoka buna. biggrin.gif
Atsakyti