Įkraunama...
Įkraunama...

priklausomybė maistui..

http://diets.1tv-rus...m/pugacheva.php


štai ką radau 4u.gif
Atsakyti
gal gali patikslinti adresą - man neatsidaro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 05 11, 17:45)
gal gali patikslinti adresą - man neatsidaro  ax.gif

nžn man atidaro g.gif ,bet ten irgi reik kažkokią Žukovo metodiką už pinigus parsisiųst,nors komentarai viliojantys,bet nelabai realūs g.gif
Atsakyti
gal tada gali trumpai parašyti, kokie ten principai tokios programos? Būčiau dėkinga 4u.gif Dabar domiuosi viskuom iš eilės, nors jau turiu kryptį kas man labiausiai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 05 11, 18:06)
gal tada gali trumpai parašyti, kokie ten principai tokios programos? Būčiau dėkinga  4u.gif Dabar domiuosi viskuom iš eilės, nors jau turiu kryptį kas man labiausiai patinka.

tai ten nerašo biggrin.gif ,reik užsisakyt tongue.gif tik labai jau geri atsiliepimai-per 2 sav apie 7 kg numeti,kiti 10 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 05 11, 18:21)
tai ten nerašo biggrin.gif ,reik užsisakyt tongue.gif tik labai jau geri atsiliepimai-per 2 sav apie 7 kg numeti,kiti 10 bigsmile.gif

ai tai čia iš pasakų linijos smile.gif Čia kaip greičiausius svorio netekimo rezultatus duoda kairios kojos amputacija
Atsakyti
aha, čia nerealu, aš tokiom pasakom net nesidomiu smile.gif
realiausiai, tai, manau, pačiai kažkaip bandyti tvarkytis su tuom, stengtis išvengti tų priepuolių ėdimo.
Vengti situacijų, kada jauti, jog gali būti ir tt.
Seven Devils, gerą mintį davei, kad rašytis ką kada ir kiek suvalgau, bet kažin ar užteks kantrybės rašinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 11, 18:33)
rašytis ką kada ir kiek suvalgau, bet kažin ar užteks kantrybės rašinėt biggrin.gif

man neužteko blush2.gif

beje ilgai žiūrėjau ten filmuką apie tą programėlę,tai visgi spec produktai,spec pratimai įeina ,o esmė kepenų ir žarnyno išvalymas nuo toksinų
Atsakyti
ypač smagu tokius parašymus skaityti po persivalgymo smile.gif šiaip pripranti ir nieko. Namie tai valgau su sąsiuvinuku, darbe pasižymiu kur nors po pietų, kad į akis nekristų ką aš darau. svarbiausia yra sekti bent jau save savaitę natūraliai besielgiant ( nesistengiant laikytis dietos ar pan. ), tiesiog pasitikrinimui. Aš daugmaž jau atsirinkau, kada nutrūkstu nuo šniūro.
Papildyta:
o šiaip užrašai padeda atsikratyti visokiomis iliuzijomis - ala "valgau kaip zylutė" blush2.gif pasiskaitai - o gi ne, valgai už visą zylučių populiaciją
Atsakyti
o jums nebūna tokio jausmo, kad nors ir persivalgai vis tiek sotumo jausmo nėra? Man tas neturėjimas sotumo jausmo baisiausias dalykas.
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 11, 19:01)
o jums nebūna tokio jausmo, kad nors ir persivalgai vis tiek sotumo jausmo nėra? Man tas neturėjimas sotumo jausmo baisiausias dalykas.

ne, atvirkščiai, persivalgau, bloga būna... o tai gal tada tik tau atrodo, kad persivalgai, o iš tiesų tik normaliai pavalgai? arba gal labai skrandis ištampytas?
Atsakyti
QUOTE(Seven devils @ 2013 05 11, 18:06)
ne, atvirkščiai, persivalgau, bloga būna... o tai gal tada tik tau atrodo, kad persivalgai, o iš tiesų tik normaliai pavalgai? arba gal labai skrandis ištampytas?

tikrai neatrodo, greičiau skrandis ištampytas, nes suvalgau tikrai daaaug. Lyginant su žmonėm valgančiais kartu, tai dvigubai ar net trigubai daugiau, baisu net rašyti ką nors kaip pavyzdį blush2.gif
bet kad ir kiek suvalgau noriu dar, jei ne iškart, tai po pusvalandžio kokio. nu baisu, jaučiuosi kaip maisto vergė, kaip nuo tų minčių pabėgti nežinau.
Man baisiausia dėl to, kad pradėsiu stambėti, to visai neištverčiau, nes visą gyvenimą buvau kaip šakaliukas..
o dabar du vaikai pagimdyti, organizmas gali ir nebesusitvarkyti.
Atsakyti