Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis "Grand Hotel"

Įdomu kada vėl pasirodys Benjaminas g.gif Nes jis išvyko ir daugiau neberodo jo...
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 07 20, 23:03)
Įdomu kada vėl pasirodys Benjaminas g.gif Nes jis išvyko ir daugiau neberodo jo...


pasirodys dar..
Atsakyti
jungiuos ir as prie jusu ziuretoju rato. nors rusu kalba ir nera labai gera bet perziurejau iki 3 sezono 14 serijos, o tada jau ispanu kalba. na isiklausius eina suprasti apie kalba. siaip serialas super tik va man nelabai patiko ta vieta kur xulijus su alisija ir jos drauge laksto paskui uzuominas na cia maanu truputi perlenke jau bet visumoj dar ziuresiu ir LT kalba nes tikrai netradicinis mini serialas.
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2013 07 24, 09:49)
jungiuos ir as prie jusu ziuretoju rato. nors rusu kalba ir nera labai gera bet perziurejau iki 3 sezono 14 serijos, o tada jau ispanu kalba.

ir aš,ale su titrais žiūrėt nepatinka,tai laukiu kol įgarsins
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 07 26, 16:43)
ir aš,ale su titrais žiūrėt nepatinka,tai laukiu kol įgarsins


man titrai nepatinka, ju neskaitau o ir maiso nes tada akys i juos krypsta o ne i vaizda. nors ir perziurejau ir maciau gala bet vistiek dar karta ziuriu per lnk lotuliukas.gif
Atsakyti
Serialią viešbutis gran hotel lietuvių kalba galite žiūrėti čia -->> Viešbutis Gran Hotel Internete
Atsakyti
QUOTE(raskimlt @ 2013 08 03, 22:53)
Serialią viešbutis gran hotel lietuvių  kalba galite žiūrėti čia -->> Viešbutis Gran Hotel Internete



bet cia reikia registruotis
Atsakyti
Super puslapis Jūsų raskim.lt, galima ir "Tūkstantis ir viena naktis" žiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
Kur rasti vakarykštę seriją cry.gif Apturėjau svečių, nebuvo kaip žiūrėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(WildWildWest @ 2013 08 10, 16:18)
Kur rasti vakarykštę seriją cry.gif Apturėjau svečių, nebuvo kaip žiūrėt verysad.gif


http://lnk.lt/video-...-grand-hotel-16
Atsakyti
Ačiukas, Jorinte 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ot galva doh.gif Ir buvau įlindus į LNK GO, bet ieškojau prie G raidės blush2.gif Matyt, mažai miego daro savo biggrin.gif
Atsakyti
Jau paskutinės serijos pabaiga wub.gif
Atsakyti