Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew

Kviečiame į naują temą 4u.gif
Ankstesnė tėma
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 05 15, 17:46)
Aha mirksiukas.gif Labai norejau pasisakyti

Kaip cia foto virsuje viskas grazu bigsmile.gif

Bet pasiziurekite, kokie atrodo nesuderinami dalykai derinami
Papildyta:
Dideja, man patiko tavo tvarkingas ir sodrus derinys wub.gif As apskritai labai megstu raudona spalva, tai man jos per daug nebuna biggrin.gif

Labai apdairiai padarei, kad batu neparodei  lotuliukas.gif O tai mano identiska derini, tik kitokiu spalvu Lauryna50 sudirbo kaip davatkiska biggrin.gif  lotuliukas.gif Itariu, kad pagrinde del bateliu mirksiukas.gif


Na, zinok, nesitikejau, kad taip visoms patiks tiek raudoooonos vienoj vietoj biggrin.gif
Pati nebuvau tikra, ar galeciau taip eiti....bet po tiek padrasinimu, manau, tikrai eisiu taip apsirengusi 4u.gif
Aciu, mergaites 4u.gif

Batus tai galejau ir rodyti, nes ne Ecco buvo lotuliukas.gif Tokios balerinkes l panasios spalvos kaip megztukas smile.gif

Nors to raudonojo mano derinio lauryna50 dar nekomentavo, tai ka galiu zinot, gal ir as "velniu gausiu" lotuliukas.gif


O del tu nesuderinamu dalyku.., va ant greicio uzmeciau pasirodyti, kazkuri mergaite siule, kai gavau sijona , kad ne tik vienspalvi virsu galima derinti....Nors juoda-balta, bet man paciai margoka g.gif smile.gif

user posted image

sitas derinukas , galvoju, turetu patikti RII ir laurynai50 biggrin.gif Ar klystu? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 15 gegužės 2013 - 17:25
QUOTE(lauryna50 @ 2013 05 15, 12:45)
Lyn, nenervink...  doh.gif
O kokis dydiz pas tawe? Kaip as jo noriu, jau myliu net neturedama...  blink.gif  biggrin.gif


8 dydis, bet siaurinau ax.gif
Atsakyti
Didėja, tepalus iš užuolaidų man labai gerai WD išėmė. Tik reiktų pabandyti kur kamputyje ar medžiagytės nepagadintų.

QUOTE(Lyn @ 2013 05 15, 12:41)
Oi kaip as sita svarka myliu dabar - o ziema net galvojau parduoti doh.gif


O kokiuose deriniuose jį nešiojate? Kabo pas mane spintoje jis, bet nedrįstu su juo eiti. Labai jau rožinis.
Atsakyti
rodau kaip atrodo floral tee smile.gif XS'as ant manęs (83-63-88)
medžiaga labai miela, nusisekęs pirkinys

user posted image
Atsakyti
[quote=gitaaa,2013 05 16, 10:26]

Labai gražu, noriu paklausti ar tik pozavimui priekyje sukišate bliuzele ar ir nešiojate taip. Gražu tas sukišimas,tik ar laikosi taip, ar neišsidraiko kažkaip?
Atsakyti
QUOTE(jolantaO @ 2013 05 16, 09:33)
Labai gražu, noriu paklausti ar tik pozavimui priekyje sukišate bliuzele ar ir nešiojate taip. Gražu tas sukišimas,tik ar laikosi taip, ar neišsidraiko kažkaip?

gerai čia paklausėt, o jūs pati kai fotkinatės kažką specialiai darote? aš tai ne, gi ne katalogui skirtos foto biggrin.gif
taip ir nešioju, niekas nesidraiko, rankų aukštai nekilnoju ir nemosikuoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitaaa: 16 gegužės 2013 - 09:42
QUOTE(gitaaa @ 2013 05 16, 09:53)
rodau kaip atrodo floral tee smile.gif XS'as ant manęs (83-63-88)
medžiaga labai miela, nusisekęs pirkinys



Labai grazu thumbup.gif
O kelnes Minnie Pant?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 16, 10:00)
O kelnes Minnie Pant?

taip, minnie pant in stretch twill wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2013 05 16, 11:03)
taip, minnie pant in stretch twill wub.gif


Jums atrodo labai graziai thumbup.gif

laukiu ir as tokiu, tik pas mane 70/97, tai kazin kaip atrodys, ne sjums tai thumbup.gif
Koks dydis jusu?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 16, 10:26)
Koks dydis jusu?

maniškių 00 regular
Atsakyti
Merginos, kas turit, pakomentuokit, kaip sitas topas nesiojasi? Ar neisitampo? 4u.gif
Colorblock boatneck top
user posted image
Atsakyti